Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa weszła w życie, kiedy się zgodziłeś na jej warunki. ;) Nowe zasady płatności wchodzą w życie z najbliższym cyklem rozliczeniowym. Wiem, że wcześniejszą umową przystąpiłeś do programu, dlatego teraz nie przystępujesz. Gdybyś teraz przystępował, to obowiązywałyby Cię warunki aktualnego SmartDOM-u, a Ciebie obowiązują warunki SmartDOM-u z dnia przystąpienia do programu. I tak długo w nim będziesz, jak długo będziesz spełniał jego warunki. Regulamin o tym mówi, jak i o rabatach po spełnieniu warunków.

Jesteś zatem pierwszy, który tutaj piszę, że OTG działa wcześniej. Jak śledzę temat, to przedłużającym umowy OTG ruszało z cyklem rozliczeniowym.

 

@6868 - z racji Twojego amatorskiego zaawansowania powiem krótko, jak pójdziesz tą drogą, to będziesz szukał swoich wpisów w koszu.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwagier wypowiedział, dzwonili, pierwsza oferta: to co ma na 24 mies, + w tej cenie eleveny + 6 mies gratis, druga, to samo + zwiększenie gratisu do 12 miesi, trzecia wymiatająca, 15 mies umowa, 12 mies gratis.

Nie wiem na ile relacja szwagra prawdziwa, rozmowy nie słyszałem. Szwagier nie przyjął, ma Ineę, polsatu już nie włącza, więc po co. Miał plan wyłączyć po końcu umowy w kwietniu, dzięki mnie ma 300+ w kieszeni. I w tym sęk, nawet nie 10% abonentów ma świadomość, że można wypowiedzieć, niektórzy z tych co taką świadomość mają, myślą... NC+ droga, więc gdzie pójdę?? Nie myślą, co mogą ugrać.

Szwagier ma chyba prawie wszystko, z HBO i Cinemax za 55zł z multiroomem w smartdom. (pewnie prócz fikołków i elevenów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobną sytuację jak ktoś już opisywał. Umowa aneksowana w sobotę, pakiet Eleven jeszcze nie działa, na iCOK bez zmian - m.in przypomnienie o wpłacie, poprzedni wykaz usług i niezmienione szczegóły umowy. Pani wspominała, że w ciągu paru godzin wszystko zgodnie z nowymi warunkami będzie już działać, zresztą zawsze tak było jak przedłużałem. Oczywiście nie śpieszy mi się, piszę tak dla informacji że mam podobną sytuację :wink:

Aneks (to potwierdzenie - nie wymagające podpisu) ma przyjść do mnie dopiero pocztą, ale na maila też dostałem potwierdzenie i tam jest coś takiego: 

 

Powyższe warunki obowiązują od: pierwszego dnia najbliższego Okresu Rozliczeniowego (określonego w Umowie) następującego po dniu, w którym dokonano zmiany warunków umowy za pomocą środków porozumiewania się na odległość.

Czyli zgodnie z umową wszystko jest OK :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

@kubus.kul- ja przedłużyłem wczoraj, Eleven i OTG miałem aktywne w ciągu godziny, w ICOK stara umowa i pakiety, w Aneksie mam ten sam zwrot, a mój okres rozliczeniowy rozpoczyna się dopiero 23 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może komuś udało się nabyć ten najwyższy pakiet wraz z 3x Multi za niższą kwotę niż 109zł jak miało to miejsce w przypadku Jareczka11 ?

Rano dostałem dokładnie taką samą konfigurację (12/5, Evobox, 3xMR, Premium Max, całość za 109,99). U mnie 10 miesięcy przed końcem starego cyrografu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o podpowiedź

 

Rodzice mają CP płacąc 49,90 za pakiet Familijny Max HD. Poprosili mnie abym zorientował się za ile minimalnie można dostać multiroom.

Liczyłem na zerwanie umowy w związku z wycofaniem kanału Fightklub, jednak otrzymałem odpowiedź z ICOK, że w/w kanał nie jest gwarantowany w pakiecie Familijnym Max HD. Nici z negocjacji z DUK zatem muszę przyjąć standardową ofertą jaką otrzymam.

Pytanie - za ile w CP można wyrwać multiroom ? Chodzi o opłatę aktywacyjną i dzierżawę. Ps. czy przy zakupie usługi multiroom konieczne jest przedłużenie umowy ? Jeśli tak to na jaki okres ? Obecna umowa kończy się w styczniu.

Edytowane przez Bibo999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to od kiedy  a raczej do kiedy rodzice mają umowę :?: bo być może można wypowiedzieć ją tak "ze starości" a jeżeli jest w miarę świeża to już na 6 miesięcy przed końcem są oferty utrzymaniowe.

Prędzej dowiedz się tego a potem będziemy się martwić multiroomem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy się w styczniu, więc zacznij od wysłania wypowiedzenia. "Grozi" Ci dzięki temu skrócenie umowy, 5 miesięcy gratis przy umowie 15-miesięcznej lub 8 miesięcy gratis przy umowie 24-miesięcznej (bez względu na pakiet TV jaki ma być docelowo). Jeśli nadal chcą rodzice mieć Familijny Max HD, to Multiroom HD będzie za 10zł miesięcznie po okresie bezpłatnym wspomnianym w poprzednim zdaniu. Aktywacja dekodera dodatkowego wynosi 29zł.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta przyjęta dzisiaj ( 3 telefon, nr 22 213 67 49, kobieta - pełna profeska, bez ściemniania i mydlenia, padło pytanie co bym chciał.... :jupi: :jupi: :jupi: ja jej odpowiedziałem i sprawa załatwiona. ( aneks przesłany na e-maile)

15/3, 3 x MR, Premium Max, oddaję jeden MR HD 5000 a w to miejsce przenoszę dekoder główny HD 7000 a za główny dostaję Evobox-a (49zł) plus zestaw antenowy Unicable za 129 zł

Opłata miesięczna po 3 miechach gratisu 65 zł ( średnia 52 złote) jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano złożyłem wypowiedzenie wieczorem dzwonie do utrzymania klienta.

Umowa przedłużona
Premium max 12/5 99zl
MR za 5zl. Dekoder hd5000
VOD na 5 miesięcy za free
Tylko nie bardzo mi pasuje że będę dalej płacił czynsz za Evoboxa 5zl.

Ale miły Pan tylko się śmiał że klienci tak dobrze znają oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...