Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do końca bieżącej umowy mam 6 miesięcy (FamilijnyMaxHD +SPORT hd + FILMHD+CINEMAXHD) ZA 69,90. Czy jest szansa bym obniżył swój pakiet do RODZINNY HD +SPORT HD za 39,99 zł w umowie na 12/5 bądź 15/5? Jeżeli tak to kiedy mógłbym przejść na niższą umowę (czy tylko miesiąc przed końcem bieżącej czy jest szansa trochę wcześniej)?

 

Nie uzyskasz takiej oferty, bo jej nie ma. Rodzinny HD + Sport HD + Film HD + Max HD z obowiązkiem na jeden pakiet dodatkowy można dostać tylko przedłużając umowę na 24 i 29 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po rozmowach z DUK.

Umowa na 15/5 msc - Pan był tak miły, że od razu mnie poinformował, że można dużo wcześniej wypowiedzieć umowę przed jej zakończeniem (poprzednia umowa 12/5). Familijny Max HD +Sport HD+film + Cinemax HD, ON THE GO, dodatkowo na okres promocji dostęp do VOD, + 2 x multiroom  - przez pierwsze 5 msc wszystko free potem 79zł.  :)

W sumie to żaden szał, a zwykły standard = "Familijny Max HD +Sport HD+film + Cinemax HD" za 59,99zł + 15zł za MR + 5zł za ON THE GO daje 79,99,-

 

Mnie natomiast interesuje czy do Premium za 79,99 (jak w Happy Hours) da się wyrwać ON THE GO za darmo przy 15/5? Jak myślicie Panowie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uzyskasz takiej oferty, bo jej nie ma. Rodzinny HD + Sport HD + Film HD + Max HD z obowiązkiem na jeden pakiet dodatkowy można dostać tylko przedłużając umowę na 24 i 29 miesięcy.

W takim razie ponawiam pytanie, czy jest szansa, przedłużając umowę na w/w pakiet Rodzinny HD+SPORTHD otrzymać ofertę 24/8?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to żaden szał, a zwykły standard = "Familijny Max HD +Sport HD+film + Cinemax HD" za 59,99zł + 15zł za MR + 5zł za ON THE GO daje 79,99,-

 

Mnie natomiast interesuje czy do Premium za 79,99 (jak w Happy Hours) da się wyrwać ON THE GO za darmo przy 15/5? Jak myślicie Panowie?

 

stary widzę, że jesteś z tych klientów co najlepiej aby mieli wszystko za darmo.... nie róbmy sobie jaj... standard to masz w salonie... a jak potrzebujesz coś jeszcze taniej to kup sobie dekoder do naziemnej i będziesz miał za free jak nie chcesz płacić za tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie porządna oferta na tv i Internet:

-Umowa na 12/5 Premium 89,99(-50% SmartDom)+5zl(multiroom)+5zl(CP GO). Chciałem dodatkowo jeszcze jeden multiroom ale tak jak przy noweych umowach po ostatnich zmianach system nie prozwala na wzięcie multiroomu i Pani była zdziwiona, że kiedyś dostałem moduł CI jako główny dekoder i do tego multiroom. Jakbym chciał teraz multiroom to muszę wymienić moduł na dekoder dlatego proponowano mi wtedy wymiane na Evo ale umowa na 24/6, więc podziękowałem za dodatkowy dekoder do multiroomu. Dodatkowo Pani powiedziała, że ktoś może się ze mną kontaktować w celu wymiany modułu CI jak mam multiroom. Oferta dobra ale dodatkowy multiroom by się przydał.

-Internet 12m 60GB+LTe bez limitu+pakiet nocny za 11zl oferta rabatowana jako trzecia w SmartDom edycja nr I.

Edytowane przez kacper241
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie porządna oferta na tv i Internet:

-Umowa na 12/5 Premium 89,99(-50% SmartDom)+5zl(multiroom)+5zl(CP GO). Chciałem dodatkowo jeszcze jeden multiroom ale tak jak przy noweych umowach po ostatnich zmianach system nie prozwala na wzięcie multiroomu i Pani była zdziwiona, że kiedyś dostałem moduł CI jako główny dekoder i do tego multiroom. Jakbym chciał teraz multiroom to muszę wymienić moduł na dekoder dlatego proponowano mi wtedy wymiane na Evo ale umowa na 24/6, więc podziękowałem za dodatkowy dekoder do multiroomu. Dodatkowo Pani powiedziała, że ktoś może się ze mną kontaktować w celu wymiany modułu CI jak mam multiroom. Oferta dobra ale dodatkowy multiroom by się przydał.

-Internet 12m 60GB+LTe bez limitu+pakiet nocny za 11zl oferta rabatowana jako trzecia w SmartDom edycja nr I.

No i gratulacje wystukałeś wszelkie możliwości.

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konczy mi sie umowa na pakiet premium + multiroom w ofercie 24/6. 95pln. Co moge dostac? Chodzi mi o to czy przy wymianie na Evoboxa, moge otrzymac 12/5 lub 15/5. Czy np vod dostane w prezencie na cala umowe? Z tego co wyczytalem to multiroom dalej bedzie 5pln, a cp go (za 5pln) mnie nie interesuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie dotyczące wymiany dekodera podczas trwania umowy. Obecnie mamy abonament 79,90 zł i do tego dekoder HD5000. Dekoder ten otrzymaliśmy już dawno podczas przedłużania jakiejś umowy, było to gdzieś w latach 2010 jak mnie pamięć nie myli. Chciałbym zmienić ten dekoder na ten nowy co teraz trafił do oferty. Czy przy takim abonamencie zmiana będzie możliwa ? Obecna umowa została przedłużona majem 2015 roku przez telefon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas trwania umowy możliwa jest tylko tzw. wymiana serwisowa dekodera, czyli dany model dekodera na dokładnie taki sam model. Oczywiście, pod warunkiem, że ten wymieniany uległ awarii.

Wymiana dekodera na inny model (w tym także na ten nowy, EvoBox) możliwa jest tylko przy przedłużaniu umowy.

 

To tak na marginesie, bo to jest wątek o ofertach przedłużeniowych w Cyfrowym Polsacie, a nie o warunkach wymiany dekodera. :read:

Edytowane przez Barti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...