Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@swojadroga oferta z apsu a ta co dostał kolega @kondziak jest taka sama cenowo. Tyle tylko że z punktu jest krótsza (czyli lepsza :mrgreen: ). Jednak wiem z doświadczenia że np.pakiet mini można mieć za 5zł w umowie na 18 miesięcy. Pakietu rodzinnego nigdy nie negocjowałem :wink: Także się nie wypowiadam. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swojadroga oferta z apsu a ta co dostał kolega @kondziak jest taka sama cenowo. Tyle tylko że z punktu jest krótsza (czyli lepsza :mrgreen: ). Jednak wiem z doświadczenia że np.pakiet mini można mieć za 5zł w umowie na 18 miesięcy. Pakietu rodzinnego nigdy nie negocjowałem :wink: Także się nie wypowiadam. 8)

Powiem szczerze, że długość umowy nie stanowi dla mnie praktycznie żadnego znaczenia z tego względu że prędzej czy później trzeba i tak aneksować. To jest moja trzecia umowa poprzednia była na 15 miesięcy a pierwsza na 29 miesięcy też z gratisowymi miesiącami i ta obecna mi o wiele bardziej odpowiada niż 15tka.

P.S. Sprawdzałem wczoraj w ICA i wszystko sie zgadza z tym co wynegocjowałem. Czekam tylko na potwierdzenie w formie papierowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie dzisiaj tak rozbawili , że mało ze śmiechy nie padłem . Poniżej propozycja od polsatu dla długoletniefo klienta :

 

 

W nawiązaniu do otrzymanego zgłoszenia poniżej przedstawiamy Panu ofertę dotyczącą przedłużenia współpracy z wymianą dekodera HD 5000 o numerze seryjnym ............ na udostępniony dekoder PVR HD 7000 za 49 zł plus koszt przesyłki (14,80 zł).

 

Proponujemy zawarcie Umowy na podstawowy okres 29 miesięcy na Pakiet Familijny Max HD, Film HD, Sport HD, HBO HD HBO GO, Cinemax HD, IplaMix oraz VOD. Przez okres 6 miesięcy opłata za ww. Pakiety wynosiłaby 79,90 zł/mies. Po okresie promocji minimalny Pakiet z jakiego może Pan korzystać to Pakiet Familijny Max HD, Film HD, Sport HD, HBO HD HBO GO, Cinemax HD, IplaMix w cenie 99,90 zł/mies. Dodajemy, że w całym okresie obowiązywania Umowy ma Pan możliwość dowolnej zmiany zakresu usług poprzez odejmowanie lub dodawanie Pakietu VOD według własnych potrzeb.

 

Jeżeli jest Pan zainteresowany otrzymaniem ww. oferty (.....) prosimy o maila zwrotnego z aktualnym adresem do korespondencji, numerem telefonu oraz serią i numerem dowodu osobistego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowa oferta dla osób bez wypowiedzenia. Trzeba wysłać pismo i po sprawie. Podejrzewam, że mają bardzo dużo klientów, którzy przedłużają umowy na warunkach zbliżonych do Twoich. Tylko tacy jak my - forumowicze - wiemy co trzeba zrobić by wyszarpnąć ofertę za pół darmo... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu wysłałem wypowiedzenie. Umowa kończy mi się za miesiąc - był to pakiet Familijny za 39,90 zł/msc, umowa na 3 lata (dużo). Także mogę już zacząć negocjować. Mam do was konkretne pytanie - chcę zadzwonić do CP i negocjować warunki nowej umowy. Jakie postawić wymagania by CP na nie przystał i jednocześnie otrzymać możliwie najlepszą ofertą jaką na dzień dzisiejszy mogę wynegocjować? Zależy mi na pakiecie Sport HD z programami Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD i Eurosport 2 HD oraz na multiroom (jeden dodatkowy TV - łącznie z głównym 2 TV). Z tego co widzę na stronie to oferują ofertę dla przedłużających umowę w programie SmartDOM - Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD za 49,90 zł/msc, do tego wziął bym multiroom za 10 zł/msc - oferta na 24 msc, w tym 6 msc za darmo - łącznie po tych 6 darmowych miesiącach 59,90 pln/msc. Jak negocjować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swojadroga na wypożyczonych też. Mój ojciec ma aktywowany ten pakiet za 4.90zł :wink: na dekoderze hd 5000

 

Dzwoniłem, chciałem to na moim HD6000 uruchomić, bo jeszcze dekodera nie oddałem, ale niestety nie udało się, bo tamten kontrakt miałem z multiroomem ;(

Wziąłem więc DRH6 (z późniejszym zamiarem zamiany na TKA52, żeby F1 można oglądać) na stary moduł prepaid, a dekodery (HD6000 + HD3000 MR) wracają do Polsatu ponieważ niestety nie udało się wywalczyć umowy 12/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@syncro0

Poczekaj jeszcze trochę z tym telefonem na 99% wkrótce sami zadzwonią i wtedy nie łap CP za nogi tylko na maksa marudź że teraz dużo kanałów naziemnie a to że drogo, nie ma czasu oglądać TV i 100 innych powodów że nie chcesz, no... chyba że pan/pani ma jakąś super ofertę a jak już coś ciekawego padnie to wołaj więcej, a to że znów za drogo a jak dojdziesz do multiroomu to marudź że inni mają gratis 1 dodatkowy.

Krótko masz być ty namawiany a nie prosić się.

Poczytaj kilka stron wstecz to zauważysz co komu dają.

 

@misiek81

Ja bym im na ten mail odpowiedział z dopiskiem Poproszę o kolejny dowcip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swojadroga oferta z apsu a ta co dostał kolega @kondziak jest taka sama cenowo. Tyle tylko że z punktu jest krótsza (czyli lepsza :mrgreen: ). Jednak wiem z doświadczenia że np.pakiet mini można mieć za 5zł w umowie na 18 miesięcy. Pakietu rodzinnego nigdy nie negocjowałem :wink: Także się nie wypowiadam. 8)

Powiem szczerze, że długość umowy nie stanowi dla mnie praktycznie żadnego znaczenia z tego względu że prędzej czy później trzeba i tak aneksować. To jest moja trzecia umowa poprzednia była na 15 miesięcy a pierwsza na 29 miesięcy też z gratisowymi miesiącami i ta obecna mi o wiele bardziej odpowiada niż 15tka.

P.S. Sprawdzałem wczoraj w ICA i wszystko sie zgadza z tym co wynegocjowałem. Czekam tylko na potwierdzenie w formie papierowej.

 

Mam pytanko, a propos potwierdzenia negocjacji telefonicznych. Po jakim czasie przychodzi aneks/nowa umowa pocztą? Ja zgodziłem się na nowe warunki w połowie kwietnia a do dzisiaj nie mam żadnego papierowego potwierdzenia. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ofert tzw. utrzymaniowych wprowadzono od dzisiaj:

1. Premium + HBO GO + IPLA MIX + sVOD za 99,90 zł bez elastyczności w umowach na 29 m-cy oraz na 24 m-ce.

2. Premium + HBO GO + IPLA MIX + sVOD w elastyczności z możliwością zejścia do Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + IPLA MIX za 59,90zł w umowach na 29 i 15 m-cy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...