Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa do 22 czerwca, wypowiedzenie wpłynęło do CP. Dzisiaj już 1-szy telefon. Chodzi o umowę na pakiet Familijny Max HD z Multiroomem za 59,90 - dekodery HD 6000 i HD 3000.

Było kilka propozycji w tym ta, która moim zdaniem jest "najlepsza":

Umowa na 15 miesięcy, 3 gratis. Wymiana dekodera głównego na Sagemcoma ESI-88 za 49 zł jednorazowo bez opłat czynszowych.

Pakiety: Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD oraz dodatkowo Multiroom HD. Po 3 miesiącach opłata za pakiet wyniosłaby 74,90 - 69,90 za te pakiety + 5 zł za Multiroom HD (obniżka z 10 zł). Pytałem się o umowy na 12 miesięcy. Według pani, która dzwoniła, to nie ma takich umów, nawet dla przedłużających. Ta sama pani jutro znowu będzie dzwonić.

 

Dzwoniła z numeru: 22 212 71 37 - to jest numer do DUK-u czy tylko do działu sprzedaży?

 

EDIT: Przed chwilą (20:40) drugi telefon - propozycja: umowa na 15 miesięcy, 3 gratis, z wymianą dekodera głównego na Sagemcoma ESI-88. Pakiety Familijny Max HD + Sport HD + Multiroom HD. Po 3 darmowych miesiącach - za 64,90 zł/mies. Przez 3 miesiące Premium + Ipla Mix za 0 zł. Umowa jest elastyczna, przy czym pakiet Sport HD mogę zamieniać dowolnie z Film HD. Umowa mogła być na 12 miesięcy i 3 gratis, ale to byłoby bez sensu, bo system wywala wtedy 5 zł/mies. czynszu za ESI-88.

 

Moja mama jest skłonna wybrać tą drugą ofertę. Już jutro i ten konsultant będzie dzwonić. Która oferta jest dla Was lepsza? Coś więcej można wynegocjować czy już nic się nie da?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szymon9904, każdy ma swoje indywidualne oczekiwania ale tak jak pisałem wyżej, gdybym to ja miał wybierać to wybrałbym opcje nr.1 + to co napisał @strashak (ipla na 5 lub przy odrobinie szczęścia na więcej m-cy).

Koszt opcji 1 nieznacznie wyższy i bez żonglerki pakietami (sport za film i film za sport :) ).

Po drugie nie wiesz jak CP podejdzie do tych 3 m-cy Premium za 0 złotych? Jak włączą pakiet od razu to weź pod uwagę że dzisiaj/jutro jest już końcówka miesiąca i z pierwszego "darmowego" niewiele zostaje :)

No ale ostatecznie każdy wybiera to co mu odpowiada.

 

Powodzenia w negocjacjach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej negocjacje zakończą się jutro i wybrana zostanie opcja 2 - nic nie trzeba żonglować, to znaczy jak się chce, to można, ale nikt nie każe na siłę ;). Jestem zaskoczony, gdyż dzisiaj wpłynął list z wypowiedzeniem do CP a już oferty. Mojej mamie zależało głównie na pakiecie Sport HD i uważa, że lepsza jest oferta elastyczna. Nawet jak będzie chciała mieć jednocześnie Film HD i Sport HD, to wtedy będzie przez ten 1 miesiąc płacić 74,90 zł/mies. (czyli tyle samo co na umowie nieelastycznej - propozycja 1) a na Cinemaxach nic tak ciekawego nie ma ;). Jak dla mnie, to jest to obojętne, gdyż nie oglądam zbyt często TV. Cieszy mnie 3 miesiące Ipli Mix za darmo, bardzo często oglądam coś na internecie, z Ipli także, a nie zawsze człowiek ma możliwość oglądania materiałów z Ipli za pośrednictwem dekodera CPT ;). Z tego, co słyszałem, to w razie wyboru opcji 2, umowa wchodzi w życie 22 kwietnia, ostatnie 2 miesiące zostają anulowane. Jutro po negocjacjach dam znać, jak to wyszło :). Jednocześnie zadziwiło mnie, że przy umowie 15/3 gratis, ESI-88 potrafi być za 0 zł/mies., a przy 12/3, to już chcą za niego 5zł/mies., przy czym nigdy nie zdejmą tej opłaty, bo podobno - w systemie nie ma możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie dotarło i dziś pierwszy telefon , ale umówiliśmy się na poniedziałek ponieważ nie mogłem przeprowadzić rozmowy. Mam pytanie co mogę ;wytargowąć; mając następującą umowę

Familijny Max HD+Sport+Film+M.Room do tego Sagemcom ESI88 i HD3000 i płacę 74.99zł. i ewentualnie taki zestaw bym pozostawił , ale coś trzeba by urwać z ceny. Czy ktoś taki wariant przerabiał z obniżeniem ceny i umowy 12 / 5 ewentualnie 3 darmowe? Dodam że nie interesują mnie dodatki Cinemax , Ipla itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona - 15 miesięcy, 3 gratis, po 3 miesiącach Familijny Max HD + Sport HD + Multiroom HD za 64,90 zł/mies., przy czym wymieniam dekoder główny na Sagemcoma ESI-88 za 49 zł jednorazowo oraz pakiet Sport HD mogę zamieniać dowolnie z Film HD. 2 ostatnie miesiące umowy anulowane. Umowa wchodzi w życie 22 kwietnia, przy czym jak przyjdzie do domu ESI-88 (w ciągu 7 dni), to będzie na nim full oferta już włączona, a na HD 3000 (do Multiroomu) zostanie włączona 22.04. Regularne czytanie tego wątku pomogło przy tych niezwykle krótkich negocjacjach ;). Do tego przez 3 miesiące Ipla Mix za 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szymon9904 gdyby do Twojej obecnej umowy dokupić przykładowo Film to cena jest identyczna jak w przypadku mojej umowy którą zawierałem w kwietniu 2013 roku , z małym wyjątkiem że ja mam na 15 miesięcy w tym 5 darmowych. Teraz chcę to trochę ; ulepszyć; , a jak nie to mocno zastanowie się nad zakupem modułu nc+mix HD i wrzuceniu go do mojego tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@diana: czytając to co napisałeś, to umowa 15/5 jest dla osób niewymieniających sprzęt, a ja wymieniłem dekoder główny na ESI-88 i w tym momencie oferta jest nieco gorsza.

@mike127: O to nawet nie wiedziałem, że jeszcze mogą obniżyć cenę ;). No cóż, nie jest źle, a zacznijmy od tego, że byłem przygotowany tylko na darmowe miesiące i nie myślałem, że nawet o 5 zł/mies. obniżą mi rachunku - na całą umowę. już dzisiaj kanały świecą na starych dekoderach, jak będą jakieś problemy, to rozmowa jest nagrana ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona - 15 miesięcy, 3 gratis, po 3 miesiącach Familijny Max HD + Sport HD + Multiroom HD za 64,90 zł/mies., przy czym wymieniam dekoder główny na Sagemcoma ESI-88 za 49 zł jednorazowo oraz pakiet Sport HD mogę zamieniać dowolnie z Film HD. 2 ostatnie miesiące umowy anulowane. Umowa wchodzi w życie 22 kwietnia, przy czym jak przyjdzie do domu ESI-88 (w ciągu 7 dni), to będzie na nim full oferta już włączona, a na HD 3000 (do Multiroomu) zostanie włączona 22.04. Regularne czytanie tego wątku pomogło przy tych niezwykle krótkich negocjacjach ;). Do tego przez 3 miesiące Ipla Mix za 0 zł.

 

Mnie taki zestaw zaproponowano przy pierwszej rozmowie,też z wymianą dekodera,za 59,90zł,i odmówiłem,jeszcze troche poczekam,umowe mam do sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jako że w październiku będzie mi się kończyć umowa z pewnością w czerwcu będę słał wypowiedzenie do CP. Obecnie mam pakiet Familijny HD + Sport HD + Sagemcom ESI-88. Płacę za to 54,90zł (49,90+ czynsz za dekoder 5zł). Co mogę ugrać? Nie zależy mi na Multi Roomie, na IPLI, na HBO GO ani na Filmbox Live. Jakieś kanały typowo filmowe mile widziane. Sport obowiązkowo. Dekodera nie będę wymieniał. Mam jeszcze drugi abonament (korzysta z niego brat, mieszkamy osobno). Czy to będzie miało jakieś znaczenie? Na tym drugim abonamencie jest zwykły pakiet Familijny za 39,90zł z dekoderem SD Echostar DSB-717 (brat nie chce nic zmieniać).

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam

sebap.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkał sasiadkę ciężki przypadek losowy, prosby do CP na korporacji nie zrobiły wrazenia. Przyszła pora aby legalnie im podziękować i korzystać (czytaj: wyciśnać) z ich oferty .

Umowe z Mini ( było jeszcze 22 mce z M100) przebukowaliśmy na NOWĄ 24m-ce z Rodzinnym i wymianą deka na HD5000...mieliśmy 6 mcy Familijnego po 14,90 1 m-c Familijnego za 24,90 i 3 m-ce Rodzinnego po 24,90 .Zostawała perspektywa comiesięcznej opłaty 24,90 ale los zesłał nam Love out i teraz mamy 5 free i 7 płatnych (te już obnizyliśmy na MiniHD po 14,90 . Oczywiście rezygnacja pójdzie we wrześniu... i tu pytanie: czy lepiej w sierpniu wrócić na Rodzinny i z tego poziomu wypowiadać i negocjować (liczę dalej na 5/7 lub zwrot) czy wypowiedzenie z MiniHD da podobne szanse negocjacyjne tzn. czy CP przystanie na umowę -podniesienie pakietu i wtedy 5/7 ?

Tu OT. Czy CP jest drogi?. Jak liczę od II. 2013 do końca 2014 czyli ponad 22 m-ce mieliśmy: 7 mcy Familijny, 8 mcy Rodzinny, 7 mcy Mini . Średnio ok. 12,50 z dekoderem free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa z Cyfrowym Polsatem jest już przedłużona! :D

Dzisiaj późnym popołudniem do mojego ojca zadzwonił konsultant z Cyfrowego Polsatu (zarówno mój ojciec, jak i ja mamy umowy z Cyfrowym Polsatem, te same pakiety, obie nasze umowy podpisane tego samego dnia). Na początek konsultant przedstawił mojemu ojcu ofertę "umowa na 15 miesięcy, w tym 5 miesięcy gratis". Ja wcześniej już ojca "poinstruowałem", że można wyrwać umowę 12-miesięczną z 5-ma miesiącami gratis. Tak więc, mój tato powiedział konsultantowi, że chciałby umowę na 12 miesięcy, w tym 5 miesięcy gratis. No to konsultant powiedział, że takiej oferty nie ma i że co najwyżej może dać umowę na 12 miesięcy i w tym 3 miesiące gratis. Mój tato na to, że wie o tym, że są dostępne oferty w postaci umowy na 12 miesięcy i w tym 5 miesięcy gratis. No to konsultant prosił chwilę poczekać i nie rozłączać się. Po chwili odezwał się ponownie i powiedział mojemu tacie, że może dostać umowę na 12 miesięcy, w tym 5 miesięcy gratis. A do tego jeszcze paczka Cinemax HD gratis na całe 12 miesięcy oraz pakiet Ipla gratis na 5 miesięcy z opcją samoczynnego wyłączenia po upływie tego okresu. Nie udało się tylko znieść 5-złotowego czynszu najmu dekodera. Mój tato ma Sagemcom'a ESI-88. Ma też, podobnie jak ja, darmowy Multiroom i to nadal pozostało gratis. :) Mój tato zaakceptował więc ofertę. :) Zaraz po tym, ja zacząłem rozmowę z tym samym konsultantem (w ramach tego samego połączenia) i w moim przypadku konsultant ten dał mi od razu, bez żadnego "ale", te same warunki umowy, co mojemu ojcu. :) Ja tylko nie mam tej dodatkowej opłaty 5 zł za najem dekodera, gdyż korzystam z polsatowskiego modułu CAM CI+. :) Nowe warunki naszych umów wchodzą w życie z dniem 3 kwietnia br. Pozostałe trzy miesiące naszych obecnych umów zostały anulowane. :) Konsultant był całkiem miły i sympatyczny. :)

Oczywiście ja, jak i mój tato, wysłaliśmy uprzednio wypowiedzenia naszych umów. Wysłaliśmy je w ubiegły piątek.

Kurczę, nawet nie przypuszczałem, że pójdzie nam z tym tak łatwo i szybko. ;) W dawnej CYFRZE+, czy n'ce pod tym względem nie było tak dobrze... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczam kolego @Barti, iż 5-ciozłotowego czynszu za ESI-88 nie bylo szans znieść, według konsultanta "nie ma możliwości technicznych". U mnie podczas przedłużania umowy z wymianą dekodera właśnie na ESI-88, opłata 5zł/mies. była przy umowie 12/3, a przy 15/3 już nie. Uznaliśmy w rodzinie, że lepiej już być z CP te 3 miesiące dłużej, i tak pójdzie wypowiedzenie i być może przed końcem następnej umowy będzie można ją negocjować - ba, nawet wcześniej, bo konsultant wspominał coś, że już za pół roku mogę negocjować, chociaż pewnie warunki będą słabe ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też wczoraj zadzwoniła miła Pani z propozycją przedłużenia umowy , którą zaakceptowałem . Oczywiście najpierw rozmowa o przyczynach rezygnacji, następnie oferta z 24 m-cami , ale gdy przedstawiłem swoje warunki nie było w zasadzie ;sprzeciwu; . Pozostawiłem w zasadzie swoją paczkę czyli Max HD+Sport HD+Film HD do tego dodali Cinemax HD, Ipla na 5 m-cy, oraz darmowy M.R. Umowa 12/5 gratis , a więc lepiej niż poprzednia 15/5 . Co do czynszu 5 zł. za ESI 88 też otrzymałem odpowiedz że tego nie da rady ominąć , a jeszcze jedno skrócono moją poprzednią umowę o 3 miesiące :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

 

Witam szanownych Forumowiczów :D

 

Moja umowa z Cyfrowym Polsatem dobiega końca w pierwszej dekadzie lipca 2014. Mój obecne pakiety to: Familijny Max HD + HBO GO, Film HD, Sport HD, HBO CINEMAX HD, Usługa Multiroom HD, IPLA MIX. Dekodery: SAGEM ESI88 320GB & HD 3000, umowa 15/3. Za wszystko płacę miesięcznie 109,9 (mogę wyłączyć HBO GO) Aby uniknąć automatycznego przedłużenia umowy, wysłałem wypowiedzenie. W dniu dzisiejszym skontaktowała się ze mną sympatyczna konsultantka CP i po dłuższej rozmowie zaproponowała. To wszystko co miałem do tej pory za tę samą kwotę - umowa 12/5. Wygląda apetycznie, średnio wychodzi 64,11/mc i przerywa poprzednią umowę. Poprosiłem o czas do namysłu :smile: Mam do Was pytanie, czy da się coś jeszcze fajnego wycisnąć z takiej umowy np. udostępnienie dysku do HD 300 lub wymianę na 500GB do ESI88 albo zniesienie opłaty za multiroom/dzierżawę dekodera bądź cosik innego :?: Będę bardzo wdzięczny za udzielone odpowiedzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...