Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie wziąłem wielką rewolucję N-ki umowa na 13 miesięcy wszystkie pakiety po 48 zł + 6 miesięcy nfilmHD gratis + 1 gratis HBO i inne kanały filmowe gratis. Do tego dobiorę zapewnie coś z cyfry jeśli Polsat nic nie zaproponuje.

 

A jaki dekoder dostałeś, używkę czy nowy? Bo pytałem w jednym APS i powiedziano mi , że w tej promocji on-line przysyłają same używane sprzęty nawet czasami bez oryginalnych opakowań tylko w jakiś nylonowych workach. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki dekoder dostałeś, używkę czy nowy? Bo pytałem w jednym APS i powiedziano mi , że w tej promocji on-line przysyłają same używane sprzęty nawet czasami bez oryginalnych opakowań tylko w jakiś nylonowych workach. :?

 

Rozumiem że pytasz o N-ke, dostałem nówke Turbodekoder z 500 GB HDD czekałem 7 dni na dostawe od złożenia zamówienia telefonicznego.

Jeśli pytasz o CP to nic nie dostałem bo przedstawiłem im swoje warunki albo się na nie zgodzą albo i nie, nic mnie u nich nie trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedzialek jest koferencja prasowa o nowych uslugach, pewnie nowa oferta bedzie wygladac tak:

dotychczasowi abo w ramach utrzymania dostaja z X plnow internet (jak go tylko uruchomimy w przyszlym roku, na razie testujemy), jezeli podpisza z nami umowe na 36 miesiecy dostana jeden film gratis przez okres 3 miesiecy. przy umowie jw. dodatkowo moga wymienic dekoder HD na SD. a wyzszy model SD na MINI. Wszyscy co posiadaja dekodery HD otrzymaja od nas pakiet za 15 plnow zawierajacy 3 nasze programy HD (PolsatHD, Polsat Sport extraHD i cos co pojawi sie w 2011 gdyz w 2010 nie planujemy uruchamiac nowych kanalow (slowa prezesa wypowiedziane ok miesiaca temu) dodatkowo moga sbie wykupic potrozumienie na inne kanaly HD zgodnie z cennikiem (5plnow za kanal)

Ludzie ktory tyo juz termin z ta super oferta dla stalych abonetow. Lepiej sie obudzic wziasc zimy prysznic i zastanowic sie czy przyjmuje sie to co daja obecnie czy szuka sie innych rozwiazan i opuszcza poklad kofanego CP.

Jezeli w poniedzialek znowu nic nie bedzie .... to na 1000% bedzie cos przed samymi swietami Wielkanocnymi lub majowymi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jestem użytkownikiem CP od stycznia 2007, miałem podpisaną umowę na okres 17 miesięcy. Dekoder Echostar 717 był wykupiony na własność w promocji za 99,00.

Aktualnie umowa jest "na czas nieokreślony" czyli jak dobrze rozumiem, płace - mam TV, nie płace - nie mam TV tak ?

I dalej, mam teraz chęć na kanały HD, jednak nie wiem jak się do tego zabrać. Kupić dekoder HD ale teraz - zwykły czy ten polsatowski.

Polsatowskich chyba nie da się kupić jako sprzętu, bez karty, nie widziałem takiej oferty.

A zwykły dekoder HD jak kupie to tu wychodzi problem z kartą CP, czy ona pójdzie z innym dekoderem, podobno karta jest przypisywana do danego dekodera.

 

Co robić ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@peterwares Umowa się kończy, jeśli wysłałeś odpowiednio wcześniej wypowiedzenie tej umowy, jeżeli nie, no to kończy się tylko okres oznaczony umowy i umowa z automatu zmienia się w umowę na czas nieoznaczony. W takim przypadku (jeśli nie wysłałeś wypowiedzenia) możesz poprostu nie doczekać się na telefon z CP :].

 

Witam,

 

jestem użytkownikiem CP od stycznia 2007, miałem podpisaną umowę na okres 17 miesięcy. Dekoder Echostar 717 był wykupiony na własność w promocji za 99,00.

Aktualnie umowa jest "na czas nieokreślony" czyli jak dobrze rozumiem, płace - mam TV, nie płace - nie mam TV tak ?

I dalej, mam teraz chęć na kanały HD, jednak nie wiem jak się do tego zabrać. Kupić dekoder HD ale teraz - zwykły czy ten polsatowski.

Polsatowskich chyba nie da się kupić jako sprzętu, bez karty, nie widziałem takiej oferty.

A zwykły dekoder HD jak kupie to tu wychodzi problem z kartą CP, czy ona pójdzie z innym dekoderem, podobno karta jest przypisywana do danego dekodera.

 

Co robić ? :)

Jeżeli umowa jest na czas nieokreślony, to nie oznacza, że możesz robić przerwy w płaceniu abonamentu, bo to nadal nie jest pre-paid. Umowa na czas nieokreślony, to kontynuacja umowy ze stycznia 2007 - poprostu z automatu umowa na 17 miesięcy ulega przedłużeniu na czas nieokreślony. Jak przestaniesz płacić, to CP zapewne zażąda od ciebie zaległych opłat. Płacić w wybranych miesiącach możesz tylko wtedy, gdy rozwiążesz umowę z CP poprzez wysłanie do CP

wypowiedzenia umowy.

Co do dekodera HD od CP, to tak, karty są "parowane" z dekoderem/modułem CI, tzn. karta jest przypisana do danego dekodera/modułu CI i z żadnym innym dekoderem/modułem CI działać nie będzie, więc na nic się zda przełożenie karty. I żaden dekoder/moduł CI z oferty CP nie jest oferowany w opcji bez karty, właśnie ze względu na to "parowanie" kart z dekoderami/modułami CI (karta + dekoder/moduł CI stanowi nierozerwalną jedność).

A jeśli chcesz użyć własnego dekodera HD (a nie tego dekodera HD od CP), to możesz kupić jakiś własny dekoder HD z wejściem na moduł CI, wtedy od CP możesz wziąć moduł CI z kartą i włożyć go do dekodera, który sam zakupiłeś i na nim oglądać ofertę CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jestem użytkownikiem CP od stycznia 2007, miałem podpisaną umowę na okres 17 miesięcy. Dekoder Echostar 717 był wykupiony na własność w promocji za 99,00.

Aktualnie umowa jest "na czas nieokreślony" czyli jak dobrze rozumiem, płace - mam TV, nie płace - nie mam TV tak ?

I dalej, mam teraz chęć na kanały HD, jednak nie wiem jak się do tego zabrać. Kupić dekoder HD ale teraz - zwykły czy ten polsatowski.

Polsatowskich chyba nie da się kupić jako sprzętu, bez karty, nie widziałem takiej oferty.

A zwykły dekoder HD jak kupie to tu wychodzi problem z kartą CP, czy ona pójdzie z innym dekoderem, podobno karta jest przypisywana do danego dekodera.

 

Co robić ? :)

Moduł CAM to jest wyjście z tej sytuacji dla posiadaczy własnych tunerów HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli są dwa rozwiązania :

1) Wymówić obecn abonament na rzecz nowego , razem z HD, nowym dekoderem itp.

 

2) Ten moduł CI, czyli takie coś, tak ? moduly_ci.jpg

Ok, i takie coś jest zamontowane w dekoderze (Echostar 717) ?.

Wiec jak to wyciagne, włożę do nowego dekodera HD to bede mogl ogladać normalnie to samo co w CP + kanały HD tak ? :brawo:

 

Czy są jakieś szczególne wymogi co do nowego dekodera, prócz tego wejścia na CI i HD ?? :D

 

I co to jest teraz moduł CAM, czym to sie rózni od CI ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że w swoim Echostarze takiego modułu nie znajdziesz. W nim jest zainstalowane gniazdo, na karty, na stałe, którego w nic innego nie włożysz.

Także pozostaje się jedynie zakup całego modułu z nową kartą wyglądającego tak jak jeden z tych na zdjęciu. Jedynie będzie zawierał naklejkę Cyfrowego Plsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cd oferty dla stałych abonentów:

wczoraj koleżka z działu utrzymania klienta zadzwonił podtrzymując wcześniejszą propozycję: umowa 24m fam+rel mix ( 8 miesięcy wszystko razem z kanałami HD gratis ) jedyne co zmodyfikował to to że nie muszę kupować dekodera zamiast tego udostępnią mi go bezpłatnie chcą tylko jednorazową opłatę aktywacyjną 15 zł + 30 złotych za wysłanie dekodera do mnie.

Reasumując dałem mu czas do początku grudnia aby jeszcze raz przemyśleli temat :D

Zaczekam do początku grudnia zobaczymy co nowego zaproponuje CP i C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie wysłałeś wypowiedzenia umowy to automatycznie przeszedłeś na umowę na czas nieokreślony.

A skoro nie wypowiedziałeś umowy to CP nie ma dla Ciebie żadnej promocji i traktuje Cię jako normalnego i zadowolonego z aktualnej oferty abonenta . Takich abonentów cenią najbardziej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie za 2 tygodnie mija okres umowy podstawowej,jakis czas temu zadzwonilem do BOK z pytaniem czy maja dla mnie jakas oferte za przedluzenie umowy na pakiet mini max,zaproponowali mi umowe na 24 miesiace i przez pierwsze 2 miesiace w cenie mini max mialbym udostepnione kanaly z pakietu familijnego,powiedzialem,ze nie jestem zainteresowany.Dzis zadzwonili do mnie i przedstawili mi inna oferte a mianowicie:pakiet mini max, umowa na 24-mies.Przez 4 miechy nie place nic i mam udostepniony przez ten czas pakiet familijny.Akurat ta propozycja mi odpowiadala wiec teraz czekam na aneks do umowy od CP.Co myslicie o tej ofercie?Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...