Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, k05 napisał(a):

a później odpowiednio 30zł i 58,99zł.

..czyli od 13 tego miesiaca bedziesz placil 88,99 zl przez 12 miesiecy?

4 godziny temu, Gregor11 napisał(a):

co to jest to disney+ ?

do dyspozycji masz filmy, dokumenty,  seriale i kanaly  producentow (mozesz wyszukiwac wg. gatunkow 😞  Disney'a ( nie tylko dla dzieci), PIXAR, Marvel,Star Wars, National Geog.,  STAR  

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, k05 napisał(a):

Te promocje wyglądają jakby chcieli za wszelką cenę podtrzymać swoją bazę abo. 

Chyba nie masz racji , złożyłem wypowiedzenie , zadzwonili z DUK , dogadałem aneks ale po przejrzeniu regulaminu i stwierdzeniu braku kilkunastu kanałów jako gwarantowanych i nie aneksowaniu tej umowy , był tylko jeden telefon ale po wyjaśnieniu dlaczego nie aneksowałem umowy , podziękowano mi i więcej nikt nie zadzwonił.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież teraz będą robić wszystko aby nie gwarantować kanałów po tym jak mnóstwo ludzi wypowiadało umowy jak 1,5 roku temu Lifetime usunęli

teraz nawet przy c+3 i c+4 masz dopisek że są tylko do 30.06.2024

Edytowane przez Gizior89
Info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, markar napisał(a):

Rodzinnym za 5 zł jednak

Jak nie ma czasu lub ochoty na dodatk .  kanaly to w zasadzie mozna w ogole zostawic temat i zastanowic  sie nad zrezygnowaniem nawet z pak. S

12 godzin temu, Pablo76 napisał(a):

..obnizenie abo  to wtedy u kolegi w styczniu 24' dopiero mozliwe, zgadza sie ?

to moze ogolne pytanie: od kiedy (tzn. ile miesiecy do konca w ICOK musi byc  ) jest mozliwosc zmniejszenia (i do jakiej wartosci w zl)  abonamentu? Obecnie przyjmijmy jest Pakiet L z dodatkami (czy dodatki i sam pakiet  tez maja znaczenie na to do ilu "mozna zejsc w dol" z cena?)  za laczna kwote 95 zl.  

14 godzin temu, k05 napisał(a):

Nie. 

ok, dzieki przeoczylem slowko "odpowiednio"

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Czy ktoś miał taką sytuację aby co telefon konsultanta dostawać gorsza ofertę?

Wypowiedzenie wysłane 2 miesiące temu, teraz do końca umowy zostało mi ok 4 miesięcy i niestety dostaję albo zwiększona kwotę abonamentu, albo Disney tylko na 12 miesięcy, albo tylko 3 miesiące darmowe, ale dziś dostałem najlepsza ofertę, Pani konsultant powiedziała że nic już dla mnie nie widzi w systemie, więc nawet jednego miesiąca darmowego nie dostanę. Podziękowałem, nie skorzystałem. 

To była już 5 albo 6 moja umowa a pierwszy raz spotykam się z czymś takim. Teraz miałem najwyższy pakiet z HBO i PSP za 115 zł. Ma ktoś pomysł o co chodzi?

Pozdrawiam serdecznie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, czerstwy napisał(a):

No tak sa bardzo nieuczciwi pisząc jakie sa kanały gwarantowane a jakie nie🤣

Pisząc w umowie to są uczciwi , ale pytałem Pani z DUK czy pozostałe warunki pozostają bez zmian jakie mam obecnie i  mi potwierdziła że tak . Więc to już jest nieuczciwe bo kanały popularnonaukowe mam w poprzedniej umowie gwarantowane. A teraz są niegwarantowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cidek 
3dekodery: 1dekode 4k i  2dekodery 4k lite to koszt 177zł 
Jakbyś wziął to co ja mam czyli L + max sport + HBO + D+ i 1mr to 116zł jeśli masz smartdom, jeśli nie to przy 3 dekoderach ok 135zł ale pewnie 6mcy za darmo i D+ gratis
a to samo, tylko żeby główny był 4K a reszta pozostała HD?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, czytnik napisał(a):

Pisząc w umowie to są uczciwi , ale pytałem Pani z DUK czy pozostałe warunki pozostają bez zmian jakie mam obecnie i  mi potwierdziła że tak . Więc to już jest nieuczciwe bo kanały popularnonaukowe mam w poprzedniej umowie gwarantowane. A teraz są niegwarantowane.

Skoro są tak nieuczciwi to pozostaje DVB bo do C+ też przechodziłeś wiele razy i też cos nie odpowiada🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5 godzin temu, fenix33 napisał(a):
Witam, 
Czy ktoś miał taką sytuację aby co telefon konsultanta dostawać gorsza ofertę?
Wypowiedzenie wysłane 2 miesiące temu, teraz do końca umowy zostało mi ok 4 miesięcy i niestety dostaję albo zwiększona kwotę abonamentu, albo Disney tylko na 12 miesięcy, albo tylko 3 miesiące darmowe, ale dziś dostałem najlepsza ofertę, Pani konsultant powiedziała że nic już dla mnie nie widzi w systemie, więc nawet jednego miesiąca darmowego nie dostanę. Podziękowałem, nie skorzystałem. 
To była już 5 albo 6 moja umowa a pierwszy raz spotykam się z czymś takim. Teraz miałem najwyższy pakiet z HBO i PSP za 115 zł. Ma ktoś pomysł o co chodzi?
Pozdrawiam serdecznie 

 


Napisz priv do @Cp.go on Ci ogarnie najlepszą dostępną ofertę

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam obecnie Pakiet L i Canal+ Sport3 i 4, Pakiet Eleven Sports HD, Usługa Multiroom HD

HD 5000 (matka) HD5500 (MR).

Chciałbym zostawić to, co mam, dodać może POLSAT SPORT premium, zmienić dekodery na jakieś z możliwością nagrywania (bardziej chodzi o aktywacja MR po wifi, a nie zamiana kart).

W ICOK mam 6 mies, do końca umowy.

Co mógłbym oczekiwać, uzyskać?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tomaszek80 napisał(a):

W ICOK mam 6 mies, do końca umowy.

Co mógłbym oczekiwać, uzyskać?

 

Witam, napisz w tej sprawie wiadomość prywatną.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Cp.go napisał(a):

Nie ma juz rodzinnego.

S za 0zl 12 miesiecy drugie 

Przecież w tym pakiecie S nie ma prawie nic do oglądania w przeciwieństwie do Rodzinnego czyli zostaję przy rodzinnym na czas nieokreślony 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Popieram 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...