Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Informuje wszystkich zainteresowanych, że dziś udało mi się przedłużyć umowę na pakiet S za 10zł miesięcznie. Miałem 5 miesięcy do końca i zarejestrowaną rezygnacje. Schodziłem z pakietu FamMax, Film, Sport itp. za 70zł (również PSP). Warto obserwować i czytać to forum. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.08.2021 o 11:56, Nowy 123 napisał:

@TOMI2

1. Możesz mieć pakiet L i MR za 5 zł. 

2. Opłaty od pierwszego miesiąca. 

3. Żadnych dodatkowych pakietów nie otrzymujesz. Kiedyś nie można było do tego pakietu dobierać usług na czas nieokreślony, ale aktualnie to się zmieniło i można dobierać. 

4. Tak, możesz. :)


Bardzo dziękuję koledze za jasne i rzeczowe rozwiązanie moich wątpliwości, to się ceni 👍😎 Jak zwykle najwyższa klasa i konkretne informacje :beer:
Ogólnie przeliczając, to zbytnio nie opłaca się tego pakietu L za 50zł, a im więcej multiroom'ów tym więcej się traci na dystansie, przez to, że multiroomy płatne od 1-go miesiąca.
W standardowej L-ce cały pierwszy rok dodatkowe dekodery są gratis + cena pakietu też 50zł i to zdecydowanie przeważa na korzyść standardowej L-ki 😎
Jeszcze raz dzięki wielkie i myślę, że jeszcze nie raz będzie okazja wymienić się informacjami 😉
Pozdrawiam
 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując, ile najtaniej można wyciągnąć po wypowiedzeniu umowy za pakiety M i L bez dodatkowych pakietów?

Pakiet L:   50zł x 24 miesiące = 1200zł, zamiast 60zł x24 miesiące = 1440zł  / zysk 240zł do oferty standardowej /

Pakiet M:  20zł x 24 miesiące = 480zł, zamiast 30zł x 24 miesiące = 720zł  / zysk 240zł do oferty standardowej ?

Ktoś ugrał mniej? jakieś darmowe miesiące?

Edytowane przez sirpiotr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Chciałbym uprzejmie zapytać co aktualnie najkorzystniejszej można wynegocjować gdy do tej pory był taki pakiet:

Familijny 20zl

Najem dekodera głównego Pvr 7000 5 zl,

Dodatkowy dekoder 10 zł,

Kolejny dodatkowy dekoder 5 zł,

Opcja On The Go 0zl

W sumie wychodziło 40 zł.

 

 

Z gratisów na 2 miesiące były: Eleveny, HBO, PSP, Pakiet rozrywka. Po nie spełnia 2 miesiącach z tych dodatkowych kanałów zrezygnowano.

 Byłbym zainteresowany podobnym pakietem , Może wymiana na evobox? Aktualnie jaki pakiet jest podobny M? Z góry dziękuję za informację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.08.2021 o 08:27, stan69 napisał:

Zgadza się, ale są pewne minusy, ograniczenia z taką umową. Z takim ,,gołym" pakietem nie ma Mr, nie ma dodatkowych pakietów, bez wymiany dekodera. @Mihaleksprawdz czy w ICOK można dobrać w wyższej cenie jakieś pakiety właśnie z taką umową.

 

Widzę, że mogę dobrać pakiety na czas nieokreślony np hbo za 25 zł, polsat sport premium za 25 zł czy ekstraklasę za 15 zł. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, stan69 napisał:

@Uncharted-4Pakiet M. 12 mc x 20 i 12 mc x 55 zł. Miałbyś M+2Mr+czynsz. Evoboxa PVR nie dadzą z tym pakietem. Przez pierwsze 6 mies. pełna oferta.

Dobrze rozumiem pierwsze 12 miesięcy cena 20 zł ( to jest cena za pakiet M wraz czynszem za dekoder główny i  dwa dodatkowe? Czy może jest to cena za sam pakiet? ( Przypuszczam że to pierwsze ale wolę się upewnić). I drugie  za pewne głupie pytanie ale na prawdę nie wiem ...."Pełna oferta przez pierwsze 6 miesięcy" - co w jej skład wchodzi? Wszystkie możliwie dostępne kanały?(min. HBO , Eleveny ,PSP, Rozrywka, Katalog Online). Dziękuję za pomoc.

Edytowane przez Uncharted-4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry :)

 

 Mój Ojciec jest abonentem cyfrowego polsatu i obecnie ma pakiet Familijny Max hd, a z pakietów dodatkowych Opcja ON THE GO, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Film HD, Katalog treści online i płaci obecnie za to 60zł. W pażdzierniku konczy mu się umowa. Jaką najmniejszą kwotę mozna wynegocjowac za ten pakiet?  Muszę przyznac, że jestem laikiem jesli chodzi o oferte polsatu bo mam platformę canal+ dlatego tym bardziej prosze Was o pomoc :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Uncharted-4Dobrze zrozumiałeś, pierwszy rok w opłatach jest taki ulgowy i w tej kwocie 20 zł będziesz miał wszystko co zadeklarujesz z pakietem M. Pełna oferta to tak jak napisałeś.

@Thiago83Najtaniej bedzie pakiet L płatne 50 zł przez 24 mies., ale bez Filmboxów. A z pakietem Filmbox + L to już 12x50 + 12x70 zł. Obecnie Twój Ojciec ma te kanały filmowe, a w L-ce ich nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam 2 letnie umowę pierwsza z Polsatem . Umowa kończy się 18 września 2021 . Jak brałem umowę to były inne zasady :) Wybrałem wtedy max pakiet sportowy , czyli eleveny , eurosporty, polsat premium sport  1-6  itd :) Cinemax i filmobox mam razem , teraz to dodatkowe pakiety . Płace aktualnie 95 zl dwa multiromy , na co mogę liczyć ?:) pzdr 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa podpisana 14.08.2021. W dniu wczorajszym ponownie aneksowana ze względu na chęć wymiany dekodera na to cudo 4K.

Wcześniejsza umowa pakiet M za 30zł + 5 pln za Evobox (2 miesiące za free Pełna ofera programowa). 

 

Propozycja przejścia na nowe warunki z wymianą dekodera na 4K w DUK:

Pakiet M + Eleven + czynsz za dekoder za 45 zł przez 24 miesiące.... i 3 miesiące pełnej oferty programowej CP 

Opłata aktywacyjna za dekoder 49zł + 15zł za kuriera

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Polsatu Box kończy mi się umowa z dniem 7 września wypowiedzenie poszło już w sierpniu z okresem wypowiedzenia Pani zaproponowała mi  Pakiet L i wszystkie pakiety dodatkowe  😁 w pierwszym okresie umowy bym płacił 50 zł a w drugim już 130 zł  jak myślicie opłaca się?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...