Jump to content

sirpiotr

Users
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About sirpiotr

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Elevenów nie potrzebowałem Tak, rozmowa przez telefon
 2. Dzisiejsze przedłużenie umowy po wcześniejszym wypowiedzeniu wygląda następująco: Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet VOD, Pakiet Polsat Sport Premium, Opcja On The Go wszystko w cenie 70 zł. Umowa 24 miesiące z czego gratis 6. Pakiet vod po 6 miesiącach do wyłączenia. Daje to średnią miesięczną 52,50zł. Dla mnie pasuje. Piłek gratis już nie dają do umowy bo im się skończyły. Mam nadzieję, że komuś pomoże w negocjacjach. Więcej się ugryźć nie dało. Pozdrawiam
 3. To już mi nie będzie się opłacało 12/3. Średnia też wyjdzie 45 zł, ale po niej znów 15/3. Co łącznie daje 27/6 ze średnią 46,60. A tak jedno wypowiedzenie i 2 lata spokoju, 24/6 ze średnią 45 zł.
 4. Obecna umowa 15/3. Więc podeślę wypowiedzenie, zawsze to 5 miesięcy do przodu. Jeśli będzie oferta 24/6 w tej cenie z OTG to dla mnie OK. Średnia miesięczna spada do 45 zł.
 5. Do końca umowy 6 i poł miesiąca. Oferta z Polsatu bez wypowiedzenia umowy: 1. 29 / 6 miesięcy gratis: Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Film HD, OTG 2. 15 / 3 miesiące gratis: Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Film HD oba w cenie 60zł / mies (średnio 47,58 zł w dłuższej wersji i 48 w krótszej) Ktoś wyrwał ten pakiet na lepszej promocji z wypowiedzeniem umowy? Bo z tego co czytałem to tą ofertę dają po wypowiedzeniu, a ja takiego nie złożyłem.
×
×
 • Create New...