Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ravmc domyślam się że jeśli posiadasz taki pakiet jak napisałeś to płacisz 85 zł. Zsby otrzymać rabat musiałbyś zostawić pakiet o wartości 90 zł (bo za 85 nie wyjdzie żaden). Czyli np. M+Dzieci +HBO +2 MR+Filmbox lub Eleven. Cena 90 zł, przez pierwsze 12 płatności cena 20 zł. Dodatkowo na pół roku dostęp do pakietu L. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam  za 75 miesięcznie 

Pakiet podstawowy: Pakiet Familijny Max HD

Pakiet dodatkowy: Pakiet Polsat Sport Premium

Pakiet dodatkowy: Opcja ON THE GO

Pakiet dodatkowy: Pakiet Cinemax HD

Pakiet dodatkowy: Pakiet Film HD

Pakiet dodatkowy: Pakiet Sport HD

Pakiet dodatkowy: Usługa Multiroom HD (2 dekodery)

pozostały 4 miesiące .

 

Interesuje mnie min. pakiet M i dwa multirumy, nie ukrywam, że do tego mógłyby zostać  np cinemax, lub hbo

Propozycja konsultanta 40 zł w pakiecie M , bez Cinemax

konsultant zaproponował umowę 12 x 20, i 12x 80 zł z mozliwością wyboru pakietu od s do L. średnio wychodzi 50 zł za miesiąc

telewizje oglądam sporadycznie, albo raczej w okresie zimowo- jesiennym. Proszę o rozsądne podpowiedzi np. czy istnieją umowy na 12 miesięcy lub inne waszym zdaniem propozycje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawelewaObecna Twoja płatnośc to pewnie średnia miesieczna. Teraz są tylko umowy 24 mies. Musisz złożyć wypowiedzenie,bez tego ani rusz. Pakiet M+2 MR to opłata u Ciebie, 2 mies.0 zł z pełną ofertą i 22 mies. po 50 zł. Cinemaxy w cenie. Pakiet L+2 MR +PSP to opłata 12x50 i 12x85 zł. Cinemax i Nick dla dzieci w cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zapytanie o pakiet L za 50 zł na całą umowę, czyli 24 miesiące x 50 zł.
1) Czy przy tej wersji tego pakietu, też doliczają na pierwszy multiroom 5 zł ?
2) Czy opłata za multiroomy wchodzi już od 1-go rachunku ?
3) Rozumiem, że przy tej wersji nie włączają żadnego wyższego pakietu nawet na miesiąc, ale jest możliwość włączania i wyłączania samemu dodatkowych pakietów w każdej chwili ?
4) Czy mając aktualnie abonament za 70 zł, można zejść na ten Pakiet L za 50 zł ??

Z góry dzięki za rozwiązanie moich wątpliwości co do tej niestandardowej L-ki  😎

Edytowane przez TOMI2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisałem dzisiaj nową umowę. Przed wypowiedzeniem:

- Pakiet familijny max+sport+film+eleven+filmbox+cinemax+polsat sport premium za 85 zl /mc

Teraz:

- Pakiet L bez cinemax i bez filmbox za 50 zł/mc. Umowa na 24 miesiące. 

Nie wiem czy mogłem coś jeszcze zyskać, ale w sumie to jestem zadowolony z oferty.

Edytowane przez Mihalek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.08.2021 o 23:34, mat06 napisał:

Cześć.

 

Jestem klientem CP od dawna, posiadam stary podstawowy Pakiet Familijny HD za 39.90 zł na czas nieokreślony i dekoder HD5000. Do tej pory mi to odpowiadało, jednak teraz będę potrzebował Multi Room i zacząłem przeglądać różne oferty. Jestem w stanie coś ugrać z CP?

 

Ponawiam swoje pytanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mat06Odpowiedni do Familijnego HD będzie pakiet M + Mr płatne 1-12mies. po 20 zł i 13-24mies. po 40 zł. Przez pierwsze 6 mies.dostaniesz dopełnienie do pakietu L. Kanały Cinemax i Nick (3 kan. dla dzieci) na całą umowę za 0 zł.

@Mihalekdlatego masz 50 zł za L bo płacisz przez całą umowę bez dwóch miesiecy darmowych. Cinemaxy jw. powinny być.

Edytowane przez stan69
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było Fam max Hd ,Cinemax Hd, Film Hd, Sport , Eleven Sport +multi w umowie 24/4 za 75 zł

Po złożeniu wypowiedzenia telefon z DUK i kolejna umowa na 24 miesiące  podpisana

Obecne warunki to pakiet L+Eleven +Hbo wraz z Hbo Go + multiroom 12X50 i  12X95zł

oczywiście cinemaxy w prezencie otg i cp go

za wszystko 12X50 i  12X95zł

przez 6 a właściwie prawie 7 miesięcy pozostałe dodatki PSP Extraklasa  VOD  i rozrywka dla dorosłych 

gdyby  kolejną umowę podpisać  za 18 miesięcy to super oferta 

ale żeby nie było tak różowo nie działają  mi aplikacje Cp go i Hbo go a Cyfrowy Polsat nie widzi problemu i nie chce nawet przyjąć  zgłoszenia twierdząc że problem nie z ich winy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Mihalek napisał:

Finalnie jestem 120 zł do przodu na tym 😀

Zgadza się, ale są pewne minusy, ograniczenia z taką umową. Z takim ,,gołym" pakietem nie ma Mr, nie ma dodatkowych pakietów, bez wymiany dekodera. @Mihaleksprawdz czy w ICOK można dobrać w wyższej cenie jakieś pakiety właśnie z taką umową.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Panie i Panowie. Mam obecnie Pakiet MAX bez Rozrywki, ligi mistrzow, extraklasy i 2 multiroomy place 110zł. Do konca umowy mam 6 miesiecy( jeszcze tydzien i bedzie 5). Chce zrezygnowac z HBO i zadtanawiam sie czy eleweny brac w abonamencie czy na zasadzie włącz/wyłącz. Co wyjdzie lepiej (przez kilka miesiecy nie ma zadnych lig i mozna by wyłączyć te kanały)  Na co moge liczyc w takim przypadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.08.2021 o 22:08, TOMI2 napisał:

Mam zapytanie o pakiet L za 50 zł na całą umowę, czyli 24 miesiące x 50 zł.
1) Czy przy tej wersji tego pakietu, też doliczają na pierwszy multiroom 5 zł ?
2) Czy opłata za multiroomy wchodzi już od 1-go rachunku ?
3) Rozumiem, że przy tej wersji nie włączają żadnego wyższego pakietu nawet na miesiąc, ale jest możliwość włączania i wyłączania samemu dodatkowych pakietów w każdej chwili ?
4) Czy mając aktualnie abonament za 70 zł, można zejść na ten Pakiet L za 50 zł ??

Z góry dzięki za rozwiązanie moich wątpliwości co do tej niestandardowej L-ki  😎

 

@stan69 lub @Nowy 123 fachowcy nic nie pomogą, będąc bardzo blisko tematu? 😉
Mielimy tu nieraz ciągle podobne pytania, więc coś o niestandardowej ofercie dowiedzieć się byłoby bezcenne 😉

 

 

11 godzin temu, stan69 napisał:

Zgadza się, ale są pewne minusy, ograniczenia z taką umową. Z takim ,,gołym" pakietem nie ma Mr, nie ma dodatkowych pakietów, bez wymiany dekodera.


Czy to by oznaczało, że Pakiet L za 50 zł nie przewiduje w ogóle multiroomów ??
Co z automatu oznaczałoby, że Ci co mają choć jeden multiroom, nie mogą dostać tej oferty za 50 zł ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@majkel_QQTo co masz, ale bez HBO to umowa 24/2. Dwa mies. pełna oferta za 0 zł i 22 mies.po 95 zł. Pakiet L+Filmbox+Eleveny+2Mr, bez Elevenów będzie 85 zł.

@TOMI2Z forum zrozumiałem, że ta oferta jest tylko z jednym dekoderem, więc dla multiroomu nie będzie.

Mam wątpliwości, czy mam rację, może ktoś potwierdzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 3 mce do końca umowy i już zaczynają się telefony i maile z namawianiem do przedłużenia umowy. obecnie mam: 

Pakiet podstawowy: Pakiet Familijny Max HD

Pakiet dodatkowy: Pakiet Film HD

Pakiet dodatkowy: Pakiet HBO HD HBO GO

Pakiet dodatkowy: Opcja ON THE GO

Pakiet dodatkowy: Pakiet Sport HD

Pakiet dodatkowy: Pakiet Cinemax HD

Pakiet dodatkowy: Pakiet Polsat Sport Premium

Pakiet dodatkowy: Usługa Multiroom HD (2 dekodery) 

Pakiet dodatkowy: Katalog treści online

Pakiet dodatkowy: Pakiet Eleven Sports HD

za to wszystko płącę miesięcznie 120 zł. Myślę o przedłużeniu z zachowaniem tego co wyżej tylko z wyłączeniem cinemax i filmbox. Jeśli będą dzwonić to co mogę maksymalnie ugrać - zaproponujcie najlepszą ofertę do uzyskania. Pytanie dodatkowe - czy ten nowy dekoder 4k dla obecnych abo jest dostępny i w jakiej cenie ? - dziękuje i pozdrawiam forumowiczów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, robsonrb napisał:

Pytanie dodatkowe - czy ten nowy dekoder 4k dla obecnych abo jest dostępny i w jakiej cenie ?

Kolego- nowy dekoder ma wejść do obiegu 01 września, póki co to fizycznie w ręce mieli go tylko niektórzy pracownicy CP więc ewentualne opłaty to również wróżenie z fusów-podobno 10,15,20zł. jak o nim myślisz to wstrzymaj się z aneksami jeszcze kilka dni( np. jak ja- mam już drugą ofertę do akceptacji, ale się wstrzymuję) gdy ruszy temat to zobaczy czym to pachnie, co za ile oferują- ja w przeciwieństwie do ciebie mam więcej luzu bo do końca umowy mam jeszcze 6 miesięcy i niewykluczone że pierwszy szał na ten dekoder sobie odpuszczę.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.07.2021 o 08:33, stan69 napisał:

@iknowL + Eleven + Mr = 75 zł, płatne w drugim roku, w pierwszym po 50 zł. Cinemax, OTG, Katalog w cenie abo. Miesięcy darmowych nie ma, masz ulgę w pierwszym roku.

Witam, dzwoniło DUK - propozycja L+eleven+MR - 50 za 12 miesiecy potem 85 zł za 12 miesiecy. cinemax otg i 6 miesiecy liga mistrzów gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...