Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, obecnie mam:
Pakiet podstawowy: Pakiet Familijny Max HD

Pakiety i usługi dodatkowe:

Pakiet Film HD, Opcja ON THE GO, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Usługa Multiroom HD, Katalog treści online, Pakiet Eleven Sports HD.
Korzystałem z oferty 6/24. Umowa kończy się za 6 miesięcy, płacę obecnie 80 zł.
zainteresowany jestem pakietem L oraz eleven sports i multiroom. Co można ugrać z DUK ?? dają jakieś darmowe miesiące czy już nie bardzo?? a może lepiej jeszcze poczekać bliżej świąt?
Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze druga zmiana, o której zapomniałem wcześniej napisać. 

Jeden MR można otrzymać za 5 zł, ale tylko od pakietu L i zaznaczam, że tylko jeden. Pozostałe po 10 zł. 

@anabst L, PSP, Eleven, OTG, Cinemax, 3x MR. 12x50 zł i 12x105 zł. 

Edytowane przez Nowy 123
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, stan69 napisał:

@iknowL + Eleven + Mr = 75 zł, płatne w drugim roku, w pierwszym po 50 zł. Cinemax, OTG, Katalog w cenie abo. Miesięcy darmowych nie ma, masz ulgę w pierwszym roku.
Dzięki za informacje, a pytanie bo Tata ma tą sama ofertę co ja ale bez multiroomu, płaci 65 zł obecnie ale dlatego ze to jest druga oferta w smartdom, czyli można powiedzieć ze wynosi 75zł. Ile by wynosiło to samo bez multiroomu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.01.2021 o 12:16, listek2000 napisał:

No ja zdecydowałem się na pakiet reklamowy ;) M ze wzgl. na sport. 1rok 20zl, drugi 30zl + pół roku premium liczony od 1 lutego a włączony po 10 minutach. Myślę ,że to dobry czas aby przekonać się czy potrzebuję większy pakiet, ile i jak będę z niego korzystać. Dziękuję za cierpliwość i pomoc. Pozdrawiam 

Za tydzień ,1 sierpnia,   kończy mi się gratisowe premium.

Spodobało mi się HBO , Eleven, Polsat Sport Premium. Chciałbym to zachować i tutaj mam pytanie:

Czy pozostaje mi teraz dobranie tych programów przez ICOK po wyższych cenach, bo nie zdecydowałem się na nie od razu przy podpisaniu umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się spytam, aby doprecyzować, czy jestem na bieżąco z ofertą dla "starych". Mam pakiet Premium za 90 zł. Umowę jaką mogę dostać obecnie po wypowiedzeniu, zbliżoną do Premium, to pakiet L + HBO + Filmbox. Cinemax i OTG dostanę w cenie abonamentu. W pierwszym roku będę płacił 50 zł a w drugim 90 zł. Średnio wyjdzie 70 zł. Na pół roku Liga mistrzów i Eleven, czy coś więcej ? Pzdr. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wczesniejszy post napisalem chyba w zlym temacie wiec poprawie sie i napisze w poprawnym. Jestem u znajomego ktory ma Pakiet Familijny Max HD + Pakiet Cinemax HD
Pakiet Film HD
Pakiet VOD
Opcja ON THE GO
Pakiet Polsat Sport Premium
Pakiet Sport HD
Pakiet HBO HD HBO GO
Usługa Multiroom HD
Pakiet Eleven Sports HD
Katalog treści online

i Multiroom

za 125zl w umowie do 10.10.2021 + 10zl na znizke abonamentu w Plusie. Co aktualnie mozna uzyskac od CP zebz miec to wszystko ?? Zostawic tak jak jest zeby sie przedluzylo czy dzwonic zeby dali to samo w tej samej/ niższej cenie + darmowe miesiace czy jak to obecnie wyglada ??

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzieś można sprawdzić jakie konkretnie aktualne kanały się ma? Bez włączania dekodera. Chciałbym porównać starą umowę z nową. Np. Familijny Max HD - nie mówi mi co w tym pakiecie jest. Mam zgadywać, że jest tv trwam i aldzazira? 

 

Familijny Max HD

CP GO OTG 

Polsat Sport Premium

SPORT HD

Cinemax HD

FILM HD

 

Mam coś takiego i ile w tym jest przewidzianych kanałów?

 

Właśnie sprawdziłem i mam kanały eleven sports co nie jest wyszczególnione w systemie. 

Edytowane przez JoY RidE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tej chwili posiadam pakiet Rodzinny HD za 5 miesięcy kończy się umowa, interesuje mnie Pakiet M+Eleven Sport to gdzieś będzie okolicy 40 zł plus wymiana dekodera PVR HD 700 na Evobox PVR lub Lite ile to by kosztowała wymiana dekodera przypadku PVR ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...