Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Mateusz1234

Czy w icok cena już wzrosła? Jeśli nie, to nie masz się czego obawiać, prawdopodobnie dalej nie wzrośnie. W każdym razie po wysłaniu wypowiedzenia powinieneś dostać 12x20 zł+12x50 zł. Średnio 35 zł a jak urwiesz ostatnie 6 miesięcy umowy to średnio 30 zł. Do tego pełna oferta przez pierwsze 6 okresów rozliczeniowych. W każdym wypadku jest korzystniej, pytanie czy odpowiadają ci kanały z pakietu M.

 

@stan69

Mam obecnie pakiet M + multiroom, ale z racji przedłużenia mam pełną oferta przez pierwsze 6 pełnych okresów rozliczeniowych. Jeżeli po tych 6 pełnych okresach zapłacę za następny rok z góry to powinienem dostać pakiet L na pełny + niepełny okres, dobrze rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mateusz1234 napisał:

stan69 dzięki za odpowiedź. Nie wysłałem wypowiedzenia. Szczerze mówiąc to zawaliłem sprawę bo  umowa już mi się kończy  i miałem przejść na czas nieokreślony bo obecne warunki mi pasują ale w ostatniej chwili zdałem sobie sprawę, że jak nie podpiszę aneksu to cena podstawowego zobowiązania wzrasta o 10 zł. Zadzwoniłem dziś do DUK i konsultant  zaproponował tylko 6 mięsiecy bardzo nalegał na podpisanie aneksu ale powiedziałem, że muszę się zastanowić i ma zadzwonić jutro. 

Mateusz upewnij się w ICOK czy rzeczywiście abonament Ci wzrośnie o 10zl bo jeśli nie to lepiej nic nie ruszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak w aneksie jest napisane, że opłata miesięczna po okresie podstawowym wynosi 30 zł. W icok mam jeszcze 20 zł. Okres rozliczeniowy mam do 19 maja. 

Złożyłem wypowiedzenie dostałem @ zwrotnego, iż zgłoszenie przyjęto do realizacji. 

Mam jeszcze jedno pytanie konsultant coś mówił, że jak się zdecyduję na HBO na cały okres umowy to cena wynosi 20 zł a gdybym sobie chciał sam włączyć to wtedy cena wzrasta do 25 zł. Jak zapytałem o ekstraklasę to powiedział, że owszem jest dostępna ale od pakietu L. Prawda to? Obecnie mam dekoder 5500s warto wymienić na Evobox HD za 49zl?

Edytowane przez Mateusz1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz coraz więcej ludzi będzie pisać odnośnie starych ofert, Rodzinny HD za 5 zł, Familijny za 20 zł. 

Jeżeli uda Ci się zostawić Familijny za 20 zł to znaczy, że takie oferty są i będą ale tylko dla tych, którzy taki pakiet mają. 

Pewnie boją się, że ludzie zaczną odchodzić, a co im zależy zostawić nadal Rodzinny HD czy Familijny HD po starej cenie. 

 

Daj znać jak sprawa się potoczy gdy zarejestrują Twoje wypowiedzenie.

Daj znać czy pozostawia Ci Familijny HD za 20 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mateusz1234 Jak w ICOK masz 20 zł to tyle zostanie i nic nie musisz robić. Ale skoro i tak płacisz 20+30 zł za HBO to może warto przedłużyć? No chyba, że wolisz Familijny HD od pakietu M. Z opłatami za HBO to prawda. Jeśli chodzi o ekstraklasę to też prawda. Co do zmiany dekodera to jeżeli nie potrzebujesz nowych funkcji to nie ma sensu zmieniać.

 

@blend Uda mu się zostawić Familijny za 20 zł. Wystarczy wycofać wypowiedzenie. ICOK mu pokazuje 20 zł, więc abonament nie zwiększył się mimo zapisu w umowie. Tak jak (prawie) wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonament mu się nie zmienił, bo jeszcze nie ma 19.05.

Kolega ma umowę do 19.05 i po tym dniu pewnie by zmienili w systemie tak jak koledze kilka postów wyżej z Rodzinnego HD 5 zł na 15 zł. 

Wtedy faktycznie wypowiedzenie tak jak on zrobił, telefon z DUK i twarda negocjacja. I takim sposobem cofnął wypowiedzenie i nadal ma 5 zł Rodzinnego HD na czas nieokreślony. 

 

Tak by stracili klienta. Więc wola dla takich ,,twardych,, negocjatorów pójść na rękę i zostawić stary pakiet. 

Bo pewnie jak wyczują, że i tak zostaniemy w CP to albo będą proponować nowe pakiety, albo będą mówić że niestety nic nie da się zrobić. 

Im się bardziej opyla zostawić klienta przy Rodzinnym HD za 5 zl bo mają świadomość, że pewnego dnia klient może przejść na nowy pakiet, wykupić nową usługę, opcje, niż takiego klienta stracić. 

Dlatego u mnie za półtora roku kończy się umowa i albo nadal mi zostawia Rodzinny HD za 5 zł, albo po prostu odejdę z CP bez żalu.

 

I żeby nie było. Zasada:

Rodzinny HD 5 zl

FAMILIJNY HD 20 zł itp dotyczy tylko tych którzy mieli takie umowy. Kto miał Familijny HD nie może przejść na Rodzinny HD i kto miał Rodzinny HD nie może przejść na Familijny HD. Albo nowa pakietyzacja albo zostawienie tego co się miało. 

Edytowane przez blend
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem. Identyczna sytuacja [moduł na własność, Rodzinny HD za 5 zł.] napisałem wypowiedzenie i twardo chciałem rozwiązać umowę. W ostatni dzień telefon i wycofałem wypowiedzenie, a pakiet zmienił się na czas nieokreślony z ceną 5 zł. 

Edytowane przez mirko1801
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blend Abonament płaci się z góry. Teraz mu się wyświetla opłata za okres 19.05 - 18.06, czyli już po okresie zastrzeżonym w umowie, po przejściu na czas nieokreślony. Jeżeli teraz ma 5 to prawdopodobnie tak zostanie.

 

@markar Poczekaj do lipca i jak opłata nie wzrośnie to zostaw to co jest. Tu nie chodzi o to, że im nie zależy. Wszystko drożeje, TV też.

Edytowane przez perdos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.05.2021 o 12:53, mirko1801 napisał:

Też tak miałem. Identyczna sytuacja [moduł na własność, Rodzinny HD za 5 zł.] napisałem wypowiedzenie i twardo chciałem rozwiązać umowę. W ostatni dzień telefon i wycofałem wypowiedzenie, a pakiet zmienił się na czas nieokreślony z ceną 5 zł. 

Mirko@ skoro twardo chciałeś rozwiązać umowę to po co zmieniłeś umowę na czas nieokreślony??? Sam sobie przeczysz, głupoty piszesz. Ty czytasz co to piszesz??? Wniosek taki że nie masz pojęcia o ofertach. 

1 minutę temu, Bartolini1379 napisał:

Mirko@ skoro twardo chciałeś rozwiązać umowę to po co zmieniłeś umowę na czas nieokreślony??? Sam sobie przeczysz, głupoty piszesz. Ty czytasz co to piszesz??? Wniosek taki że nie masz pojęcia o ofertach. 

Prawda jest taka czy Rodzinny HD kosztuje 5-15-czy 20zl to nikt nie ma lepszej zarówno ceny jak i oferty w tej kwocie. I to nie podlega żadnej dyskusji!!! To samo tyczy się familijnego HD czy to 20 czy 30zl. Nikt nie ma taniej i lepszej oferty. Nikt!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartokini czytaj ze zrozumieniem. 

Kolega Mirko miał abonament Rodzinny HD za 5 zł ale DUK twierdził, że takiego pakietu nie ma i nie da. Chcieli mu dać nowy pakiet l, lub zgodnie z regulaminem Rodzinny HD kosztowałby 15 zł. Kolega złożył wypowiedzenie i twardo chciał 5 zł za Rodzinny HD lub zerwanie umowy. W ostatnim dniu jakoś znalazła się oferta za Rodzinny HD 5 zł. Więc CP wolał zostawić klienta i Mirko ma umowę na czas nieokreślony na Rodzinny HD za 5 zł. 

Koledze Mirko zależało albo na Rodzinny HD za 5 zł albo twardo skończenie umowy bo nie interesowało go ani Rodzinny HD za 15 zł ani nowe pakiety. Mu zależało na Rodzinnym HD za 5 zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, blend napisał:

Bartokini czytaj ze zrozumieniem. 

Kolega Mirko miał abonament Rodzinny HD za 5 zł ale DUK twierdził, że takiego pakietu nie ma i nie da. Chcieli mu dać nowy pakiet l, lub zgodnie z regulaminem Rodzinny HD kosztowałby 15 zł. Kolega złożył wypowiedzenie i twardo chciał 5 zł za Rodzinny HD lub zerwanie umowy. W ostatnim dniu jakoś znalazła się oferta za Rodzinny HD 5 zł. Więc CP wolał zostawić klienta i Mirko ma umowę na czas nieokreślony na Rodzinny HD za 5 zł. 

Koledze Mirko zależało albo na Rodzinny HD za 5 zł albo twardo skończenie umowy bo nie interesowało go ani Rodzinny HD za 15 zł ani nowe pakiety. Mu zależało na Rodzinnym HD za 5 zł 

Bez wypowiedzenia umowy każdemu abonentowi umowa przechodzi na czas nieokreślony w tej samej cenie, czyli rodzinny za 5 a familijny za 20zl. Wygrali Ci co mają familijny za dwie dychy na czasie nieokreślonym. To jest śmieszna cena za ten pakiet. Bo w rodzinnym jednak tych kanałów jest jednak mało. Dużo ludzi wzięło nowy pakiet M. Jest większa kombinacja kanałów tvn-ów jak chociażby turbo dla facetów i style dla kobiet.

8 minut temu, Bartolini1379 napisał:

Bez wypowiedzenia umowy każdemu abonentowi umowa przechodzi na czas nieokreślony w tej samej cenie, czyli rodzinny za 5 a familijny za 20zl. Wygrali Ci co mają familijny za dwie dychy na czasie nieokreślonym. To jest śmieszna cena za ten pakiet. Bo w rodzinnym jednak tych kanałów jest jednak mało. Dużo ludzi wzięło nowy pakiet M. Jest większa kombinacja kanałów tvn-ów jak chociażby turbo dla facetów i style dla kobiet.

Blend@ żadna uwowa się nie znalazła tylko wycofali mu wypowiedzenie i pozostał abonament za 5zl. Teraz w każdej chwili Polsat może podnieść cenę lub wypowiedzieć umowę. A Mirko jakby myślał to by wypowiedzenia nie pisał. Stracił czas na [beep] telefony tylko. Taka prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca umowy 6 m-c (umowa do 4 grudnia), jeszcze nie wysłałem wypowiedzenia.

Obecnie:

      Dekoder Evobox PVR, Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Film HD

za całość płacę 60zł m-c

Chcę przedłużyć umowę na kolejne 2 lata. Interesuje mnie pakiet L i HBO.  Z tego co tu czytałem to powinienem dostać następującą ofertę:

1/ 12 x 50 + 12 x 80 (średnio 65zł m-c)(tracę Flimboxy)

2/ pełna ofertę na 6 m-c (Polsat Sport Premium, Eleven Sports, FilmBox, SEX, Ekstarklasa, Pakiet VOD?)

Sport i pakiet dla dorosłych mnie nie interesują , zawsze uważałem że jedno i drugie lepiej uprawiać niż oglądać 😄

I tu pytanie, czy zamiast tych wszystkich dodatków na 6 m-c można wywalczyć Filmbox lub VOD na minimum 12 m-c?

 

Proszę o potwierdzenie lub ew. korektę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bartek67Twoje wyliczenia są prawidłowe. Wybrane pakiety chcesz na 12 mies. (zamiast na 6), no ciekawa propozycja, nikt jeszcze o takiej nie pisał, moim zdaniem to nie przejdzie, zależy od decyzji konsultanta DUK.

 

PS doczytałem, maksymalny pakiet dodany - po pół roku sam się dezaktywuje, więc konsultant nic tu nie zmieni.

Edytowane przez stan69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Witam, mam pytanie dotyczące nowej oferty mam dodatkowe multiroomy umowa mi się kończy w wrześniu przed podpisaniem umowy nowej chciał bym zrezygnować z jednego multi roomu muszę odsyłać go pocztą czy mogę zwrócić w punkcie z takim wypowiedzeniem:
https://icyfrowypolsat.pl/rezygnacja-z-dekodera-dodatkowego-multiroom/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Bartolini1379 napisał:

Mirko@ skoro twardo chciałeś rozwiązać umowę to po co zmieniłeś umowę na czas nieokreślony??? Sam sobie przeczysz, głupoty piszesz. Ty czytasz co to piszesz??? Wniosek taki że nie masz pojęcia o ofertach. 

Prawda jest taka czy Rodzinny HD kosztuje 5-15-czy 20zl to nikt nie ma lepszej zarówno ceny jak i oferty w tej kwocie. I to nie podlega żadnej dyskusji!!! To samo tyczy się familijnego HD czy to 20 czy 30zl. Nikt nie ma taniej i lepszej oferty. Nikt!!! 

Proszę, poczytaj moje posty ze zrozumieniem, bo jak widzę to piszesz tylko po to aby pisać. Wypowiedzenie umowy napisałem w celu zakończenia współpracy z Cyfrowym Polsatem gdyż po zakończeniu mojej dotychczasowej umowy opłata za pakiet Rodzinny HD wzrosła z 5 zł. na 15 zł. Moim zdaniem 15 zł. za w/w pakiet jest za dużo. A 5 zł. to maximum za te kanały. CP używam tylko i wyłącznie na ogrodzie działkowym 3/4 miesiące w roku. W domu oglądam Canal + , mam całą ofertę. Odbieram satelitę już 20 lat , a CP mam od 15 lat i wnioskuję , że mam większe pojęcie o ofertach od Ciebie [ z całym szacunkiem dla Twojej osoby ],

przejrzyj moje posty z przed 12/13 lat, a wtedy zmienisz zdanie o mojej znajomości ofert Cyfrowego Polsatu. W zasadzie czytam to co piszę i staram się pisać ze zrozumieniem dla innych czytających moje posty, ale skoro dla Twojej Osoby to co piszę jest zbyt skomplikowane to ja już na taką okoliczność nie mam wpływu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FafixRW punkcie dekodera nie przyjmą póki umowa trwa, po zakończeniu umowy na jego oddanie masz 30 dni i wtedy go przyjmą. Chcesz przedłużyć obecną umowę wcześniej więc ja bym odesłał go do Wa-wy z adnotacją od kogo i dlaczego. Po zarejestrowanym zwrocie możesz przedłużać umowę bez tego Mr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mirko1801 napisał:

... po zakończeniu mojej dotychczasowej umowy opłata za pakiet Rodzinny HD wzrosła z 5 zł. na 15 zł.....

Przecież zostało już ustalone, że ten zapis nie jest respektowany przez operatora. Jedyna niewiadoma to do kiedy ;)

BTW dostałeś na maila nowy aneks  w którym cena za pakiet Rodzinny jest obniżona do 5 zł na umowie nieoznaczonej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Pawel napisał:

Przecież zostało już ustalone, że ten zapis nie jest respektowany przez operatora. Jedyna niewiadoma to do kiedy ;)

BTW dostałeś na maila nowy aneks  w którym cena za pakiet Rodzinny jest obniżona do 5 zł na umowie nieoznaczonej ?

 

Dostałem pismo do domu i stosowne zmiany nastąpiły w ICOK.

https://zapodaj.net/7c45f2e4b923d.jpg.html

b05370d8e9d2.jpg  

Edytowane przez mirko1801
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jesteś na umowie nieoznaczonej w której wg cennika powinieneś płacić 15 zł. Ponieważ CP jak ustaliliśmy wcześniej nie pobiera cennikowej kwoty tylko dotychczasową, stąd masz Rodzinny za 5 zł. Umowy na ten pakiet sprzed kilku lat również nie powodowały zmiany ceny tzn. na umowie nieokreslonej pozostawało 5 zł.

Należy liczyć, by ten okres trwał jak najdłużej ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawel napisał:

Czyli jesteś na umowie nieoznaczonej w której wg cennika powinieneś płacić 15 zł. Ponieważ CP jak ustaliliśmy wcześniej nie pobiera cennikowej kwoty tylko dotychczasową, stąd masz Rodzinny za 5 zł. Umowy na ten pakiet sprzed kilku lat również nie powodowały zmiany ceny tzn. na umowie nieokreslonej pozostawało 5 zł.

Należy liczyć, by ten okres trwał jak najdłużej ;)

 

Tak, wszystko jest jak piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pawel napisał:

Umowy na ten pakiet sprzed kilku lat również nie powodowały zmiany ceny tzn. na umowie nieokreslonej pozostawało 5 zł.

Umowy sprzed kilku lat miały formalny zapis, ze po przejściu umowy na czas niekreślony - cena pozostaje bez zmian.

Te nowsze już takiego zapisu nie miały.

:read:

 

 

 

Poza tym wątpię, aby CP przejmował się marginesem Klientów, z których ma niecałe 4,07 pln netto miesięcznie.

😀

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Max Taadjen napisał:

Umowy sprzed kilku lat miały formalny zapis, ze po przejściu umowy na czas niekreślony - cena pozostaje bez zmian.

Te nowsze już takiego zapisu nie miały.

:read:

 

Dokładnie to napisałem. Rożnica jest wobec tego taka, że starym umowom ewentualna podwyżka nie grozi. Zapominasz tez o fakcie, że taki zapis dotyczył również wyższych pakietów a nie tylko Rodzinnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Pawel napisał:

Zapominasz tez o fakcie, że taki zapis dotyczył również wyższych pakietów a nie tylko Rodzinnego.

 

A co to ma do przedmiotu dyskusji, skoro rozmawiamy o Rodzinnym za 5 pln, który - teoretycznie, po przejściu umowy na czas nieokreślony - może finansowo wykończyć kilku Oglądaczy  :?:

:wink:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...