Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli dobre czasy umów utrzymaniowych, gdzie pakiet Familijny HD kosztujący 40 zł, można było dostać za 20 zł, pakiet Rodzinny HD kosztujący 19,90 zł, można było dostać za 5 zł - mamy za sobą ?

 

To co można teraz dostać promocyjnego przy przedłużeniu umowy ? Coś na wzór pakietu Familijnego HD ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur@ co to znaczy że można przedłużyć umowę tylko na nowej pakietyzacji z elementami starej? Głównie pytam o Rodzinny HD. wiem,ze jak wycofam wypowiedzenie to zostanie mi Rodzinny za 15zl. Pakiet S też jest w tej samej cenie tylko to nie wchodzi w grę, tam nic nie ma, tylko kanały polsatowskie i niepełna oferta naziemna, nadal brak Puls2. Pakiet bajka 10zl a tylko jeden kanał interesuje dzieci disney junior, reszta jest grstis do. Pakietu M. Ludzie już uciekają na telewizję na kartę za 15zł i na pakiet start do canal + za 19.99zl. Bardzo ograniczone możliwości a nakombinowali z, papakietami że szkoda gadać. Eurosporty i cinemaxy tam kompletnie nic nie ma. To wciskają na siłę do najtańszych pakietów. Najlepsze jest to, dzwonisz na DUK i co jeden konsultant to co innego gada. Flaki z olejem z tego im wyszły.....taka prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie posiadam umowę na pakiet Familijny Max HD wraz pakietem dodatkowym HBO HD/HBO GO w cenie 70 zł miesięcznie, do końca umowy zostało 4 miesiące. W planach było złożenie wypowiedzenia i wynegocjowanie umowy na pakiet Familijny HD w cenie 20 zł miesięcznie. Z tego co czytam już raczej tego nie otrzymam.

 

Czyli zostaje mi nowa pakietyzacja, czyli jakbym się zdecydował na pakiet M w cenie 30 zł miesięcznie i umowa na 24 miesiące. Co mogę otrzymać w ramach "bonusa", tylko roczną opłatę za ten pakiet w cenie 20 zł ?  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2020 o 21:19, Nowy 123 napisał:

Więc tak zmian w ofertach jest dużo. Może zacznę od tych "bardziej" optymistycznych.
I powiem o tych typowo z DUK. 
Przedłużając umowę np. na pakiet M i dobierając dodatkowe pakiety (niezależnie ile pakietów dobierzemy) otrzymujemy na pierwsze 12 miesięcy upust 10 zł na pakiet M i płacimy tylko 20 zł. Przez pół roku dostępny jest maksymalny pakiet, który sam się dezaktywuje. Po pół roku zostają pakiety jakie wybraliśmy i nadal płacimy 20 zł. Od 13 miesiąca abonament zgodnie z tym co wybraliśmy. Ceny pakietów dodatkowych takie same jak przy nowych umowach, prezentowanych chociażby na stronie CP. Teraz UWAGA! Ta oferta obowiązuje to tylko w momencie podniesienia abonamentu po okresie promocyjnym ( nowy abonament po okresie promocyjnym, musi być wyższy o minimum 10 zł od naszego obecnego zobowiązania).
Jeśli natomiast nie podnosimy abonamentu, tylko wybieramy pakiet o tej samej cenie co nasz obecny abonament, różnica jest taka, że na okres promocji nie mamy maksymalnego pakietu tylko pakiet oczko wyższy np. wybierając M jako podstawę na 6 miesięcy otrzymujemy pakiet L.
I teraz ta mniej optymistyczna wiadomość. Obniżając swoje zobowiązanie nie mamy, ani rabatu na rok, ani pakietu dodatkowego na 6 miesięcy. Jest tylko jedna oferta, gdzie można otrzymać 2 miesiące pełnej oferty za darmo nawet podczas obniżenia zobowiązania. Przy wymianie dekodera głównego okres rabatów, oraz dodatkowych pakietów nie ulega zmianie.
Dostępne są też ofert z obniżonym o 10 zl abonamentem na cały okres umowy, ale tutaj nie otrzymujemy dodatkowych pakietów nawet na jeden miesiąc, nie możemy dobrać dodatkowych pakietów (tylko wybrane gotowe konfiguracje), nie ma możliwości wymiany dekodera oraz nie można skorzystać z tej oferty jeśli posiadamy usługę MR-oferta tylko na jeden dekoder.
Dostępne jest też kilka ofert ze starej pakietyzacji, ale nie będę się tutaj rozpisywał, bo nie ma o czym. :) Najmniejszy to Mini za 15 zł. A największy Familijny Max z Eleven za 60 zł. Zniżka na rok tak jak opisałem na początku i pakiet wyższy bądź pełny również na 6 miesięcy pod warunkiem, że zachowujemy obecny pakiet bądź go podwyższamy. 
I co do usługi multiroom. Każdy płatny 10 zł miesięcznie. Nawet jeśli był za 0 zł, teraz będzie za 10 zł. To takie najważniejszy zmiany. Sorry za interpunkcję i ewentualne błędy ale szybko pisałem. 
 

 

To w moim przypadku jedynym bonusem będzie 2 miesiące pełnej oferty. Tylko pytanie czy to ma zastosowanie przy przejściu z pakietu Familijny Max HD + HBO na pakiet M, bo całkiem inna bajka, różne pakiety.

 

Rozumiem, że gdybym schodził z pakietu Familijnego Max HD na pakiet Familijny HD lub z pakietu L na M to wtedy jest obniżenie zobowiązania. Ale z pakietu Familijny Max HD + HBO HD na pakiet M to nie powinno mieć zastosowania. 

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Burito
Nie liczą się nazwy pakietów tylko ich ceny ;)
Jeśli miałeś Familijny Max HD + HBO to w podstawowym zobowiązaniu płaciłeś 70 zł. No i ... taką samą kwotę musisz uzyskać w nowej pakietyzacji, aby CP nie uznało tego za obniżenie abonamentu.
Jakiekolwiek pakiety wybierzesz, po podliczeniu ich, musisz uzyskać 70 zł (nazwy kompletnie nie grają roli).
"Pakiet M" to kwota 30 zł, dlatego to będzie uznane jako obniżenie abonamentu.
Do tego "Pakietu M" (30zł) musisz np. dorzucić pakiet HBO (20zł) + FilmBox (10zł) + Eleven Sports (10zł)
W sumie daje to 70 zł, czyli tyle co płacisz aktualnie i to będzie uznane przez CP, jako utrzymanie tego samego zobowiązania ;)

Edytowane przez TOMI2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem umowę na kolejne 24 miesiące. Oferta którą otrzymałem (mam smartdom):

Pakiet M pierwsze 12 miesięcy 10zł, kolejne 12 miesięcy 20zł

Przez pierwsze pełne 6 cykli pełny pakiet (kliknę jutro w link bo od jutra mam nowy okres więc będę miał 7 miesięcy :D)

CP GO za darmo

Cinemaxy i pakiet NICK przez cala umowe w cenie

 

Dodatkowo uzyskałem informacje, że w moim pakiecie dostępne są też promocyjnie kanały (chyba, że kanał przestanie istnieć):

E! Entertainment HD, Epic Drama HD, Eska Rock TV, Fight Box HD, FOX Comedy HD, FOX HD, Golf Channel Polska HD, Kino Polska Muzyka, Metro HD, MTV Live HD, MTV Music 24, MTV Rocks, Nat Geo People HD, Nat Geo Wild HD, National Geographic HD, Novela TV, Polsat Games HD, Polsat Rodzina HD, Scifi Universal HD, Stopklatka TV HD, Sundance Channel HD, Travel Channel HD, TTV HD, TVP HD, VOX Music TV, Water Planet, WP HD, Wpolsce.Pl, Zoom TV HD.

 

Kanały te są dostępne w każdym pakiecie. Tak też jest napisane na stronie. Jak będzie inaczej mam składać reklamacje.

 

Standardowo jak będzie się zblizało 7 miesiecy do konca umowy skladam nowe wypowiedzenie i wszystko od nowa czyli te 20zł miesięcznie będę płacił przez jakies 6 miesiecy :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Miły napisał:

Dodatkowo uzyskałem informacje, że w moim pakiecie dostępne są też promocyjnie kanały (chyba, że kanał przestanie istnieć):

E! Entertainment HD, Epic Drama HD, Eska Rock TV, Fight Box HD, FOX Comedy HD, FOX HD, Golf Channel Polska HD, Kino Polska Muzyka, Metro HD, MTV Live HD, MTV Music 24, MTV Rocks, Nat Geo People HD, Nat Geo Wild HD, National Geographic HD, Novela TV, Polsat Games HD, Polsat Rodzina HD, Scifi Universal HD, Stopklatka TV HD, Sundance Channel HD, Travel Channel HD, TTV HD, TVP HD, VOX Music TV, Water Planet, WP HD, Wpolsce.Pl, Zoom TV HD.

 

Kanały te są dostępne w każdym pakiecie. Tak też jest napisane na stronie. Jak będzie inaczej mam składać reklamacje.

 

To bardzo ciekawa kwestia, te kanały dostępne będą przez całą umowę w "Pakiecie M" ??
Jakby tak było to "Pakiet L" w zasadzie traci sens istnienia, zostaje tam tak naprawdę sensowna paczka kanałów BBC i nic poza tym ! Resztę można dobrać z Pakietów Premium jak komuś coś brakuje.
Nie chce aż się wierzyć, aby tak dużo kanałów przerzucili na całą umowę do Pakietu S i Pakietu M ??
Ktoś może rozwinie tą kwestię ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka otrzymałem informacje. Będą dostępne, ale nie są gwarantowane. Jakby się okazało, że te kanały nie działają to konsultant kazał mi zrobić reklamacje z powołaniem się na rozmowę z nim (rozmowa gdzie były ustalane warunki przedłużenia umowy). Niektóre z tych kanałów w pakiecie wyższym są natomiast gwarantowane więc może to jest podstawowa różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to na wielki chaos organizacyjny w CP.
Im prawie na 100% chodzi o informację, o kanałach niegwarantowanych z gwiazdką i zapewne CP nie zamierza dawać ich gratis do najniższych pakietów. Taka informacja była przy starych pakietach również swego czasu, ale to nie znaczyło, że rozdają gratisy ;)
Kolego @Miły Ty tylko się ciesz, że tak Tobie mówił konsultant, tego nie podważam. Ale to może znaczyć, że konsultanci gubią się też w tych nowych regulaminach, pakietach itd.. Dopilnuj swego i skoro Tobie tak mówiono, to walcz o to, gdy te kanały znikną Ci (być może) po pół roku.

Taka liczba gratisowych kanałów rozbiłaby sens brania droższego "Pakietu L", coś mi tutaj nie pasuje ... ?

Poza tym na chaos wskazuje jeszcze jedna sytuacja: Metro HD, WP HD, Zoom tv HD, Stopklatka tv HD ??? Przecież wersji HD tych kanałów nie ma na satelicie. 
@Miły przypilnuj u siebie tą sprawę, bo możesz ugrać coś więcej dla siebie w tym bałaganie - za chwilę mogą otrząsnąć się i już nie będzie takiej opcji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listę kanałów przekopiowano z oferty IPTV. Te kanały są niegwarantowane, nie wchodzą w skład jakichkolwiek pakietów choć są dostępne promocyjnie w wybranych pakietach, np. FOX HD nie wchodzi w skład pakietu S,M,L ale jest dostępny promocyjnie w pakiecie L i tylko tam - oto chyba chodziło twórcom.

Tylko gwiazdki przy kanałach promocyjnych nie pokrywają się z listą - standard na stronie CP. Tyle milionów klientów, tyle przychodów a nawet porządnie oferty nie potrafią na stronie przygotować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak @rotalplus  ?
Na pewno o to chodziło twórcom, ale na "polu walki" powstała zadyma i jak widać konsultantom to się nieźle udzieliło.
@Miły coś czuję, że bez reklamacji się nie obejdzie ... ale skoro miałeś tak obiecane, to cóż.. niech się z tego wywiążą ?

Edytowane przez TOMI2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...