Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dziś dzwonili do mnie z DUK z ofertą przedłużeniową na nowe pakiety. Obecnie mam Rodzinny HD za 20 zł. Chciałem dostać ten pakiet w opcji 24/3 za 5 zł, ale pan z DUK stwierdził, że już został on wycofany. W związku z tym wstrzymałem się z przedłużeniem umowy na ubogi pakiet S  z umową typu 12/1.

Edytowane przez Barti
Post napisany niechlujnie, jednym ciągiem. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Od dziś, wtorek 29 września, już nie ma starych pakietów. Teraz tylko nowe pakiety S, M, L dla przedłużających umowę. Przykładowo: pakiet S, umowa dwa lata, pierwsze 6 miesięcy pełna oferta, 12 miesięcy za 10 zł, drugie 12miesięcy za 20 zł.

Edytowane przez Barti
Post napisany niechlujnie, jednym ciągiem. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, czyli już się zaczęło! :wacko:  :/

 

@Nowy 123

No to jak będziesz w pracy i będziesz miał chwilę czasu to przedstaw (rozpisz) nam tutaj, jak obecnie wyglądają nowe oferty przedłużeniowe, z nowymi pakietami, dla dotychczasowych abonentów Cyfrowego Polsatu.

Podaj nam tutaj ceny, jakie są warunki umowy, czy są jakieś darmowe miesiące itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek 357, w moim przypadku nie ma darmowych miesięcy. Za Rodzinny HD, powtarzam, dają umowę na dwa lata, pierwszy rok płacisz dychę, drugi rok dwie dychy, z tym że przez 6 miesięcy dostajesz pełną ofertę, czyli wszystko, co mają w ofercie. Więc anulowałem wypowiedzenie i przechodzę na czas nieokreślony z pakietem Rodzinnym HD za 15 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie ma dramatu. Jeśli cały pierwszy rok za połowę ceny, to wychodzi to samo, co 6 miesięcy gratis + 6 płatnych w pierwszym roku (24/6 w poprzedniej ofercie). Oby dalej można było negocjować umowę 6 miesięcy przed końcem. I ciekawe jak z krótkimi umowami, 12 i 15 - miesięcznymi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bartolini1379 napisał:

Maniek 357, w moim przypadku nie ma darmowych miesięcy. Za Rodzinny HD, powtarzam, dają umowę na dwa lata, pierwszy rok płacisz dychę, drugi rok dwie dychy, z tym że przez 6 miesięcy dostajesz pełną ofertę, czyli wszystko, co mają w ofercie. Więc anulowałem wypowiedzenie i przechodzę na czas nieokreślony z pakietem Rodzinnym HD za 15 zł.

W związku z powyższym mam pytanie: Czy będzie dostępny pakiet HBO, pakiet Polsat Sport Premium, Pakiet Ekstraklasa, pakiet Rozrywka przez 6 miesięcy gratis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maniek357 napisał:

To chyba nie ma dramatu. Jeśli cały pierwszy rok za połowę ceny, to wychodzi to samo, co 6 miesięcy gratis + 6 płatnych w pierwszym roku (24/6 w poprzedniej ofercie). Oby dalej można było negocjować umowę 6 miesięcy przed końcem. I ciekawe jak z krótkimi umowami, 12 i 15 - miesięcznymi?

Przy pakiecie Rodzinnym HD raczej nie wychodzi na to samo, skoro wcześniej pakiet kosztował 5 zł, a teraz płacisz 10, a w kolejnym roku 20.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla kogoś CP jest podstawową platformą to może nie jest źle. Ja brałem Rodzinny wyłącznie dla Polsatów Sport i dla mnie kluczowa była cena. Bogatsza oferta mnie nie urządza, bo i tak z niej nie skorzystam. Pakiet S, który zastąpił Rodzinny, jest gorszy pod względem zawartości i co gorsza, droższy. Na szczęście w sierpniu jeszcze przedłużyłem na starych warunkach, ale za dwa lata, jak się nic nie zmieni, będzie cienizna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Bartolini1379 napisał:

Ale ogólnie wygląda to tak: Rodzinny HD był za 4,75 zł. Teraz pakiet dużo uboższy, praktycznie z niczym, tzw. S, jest po uwzględnieniu upustów, rabatów, w cenie 15 zł, więc ponad trzysta procent drożej, więc kompletnie ten pakiet nie jest godny uwagi.

 

Pewnie to jest celowe "zagranie" ze strony Cyfrowego Polsatu. Myślę, że zrobiono tak celowo, aby większość abonentów decydowała się na pakiet L, ponieważ te dwa niższe są już kompletnie nieopłacalne. :wacko:

:idea:  To tak na marginesie, ponieważ niniejszy wątek nie jest od dyskusji na temat zawartości poszczególnych nowych pakietów Cyfrowego Polsatu. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barti@ tylko,że 2 miliony abonentów miało wspomniany pakiet Rodzinny HD, z tego teraz połowa wypowie umowę i pozostanie przy naziemnej. Polsat na tej ogromnej podwyżce się przejedzie. Ale jest z tego wyjście nic nie robić i przejść na czas nieokreślony z umową i wtedy opłata wyjdzie 15zł za Rodzinny HD, jest też już sporo abonentów co złożyli wypowiedzenie i dziś się dowiedzieli że dostępne są tylko nowe pakiety, teraz nie wiedzą co robić, wystarczy zadzwonić na infolinię i wycofać wypowiedzenie. Temat świeży i gorący, konsultanci sami dobrze nie wiedzą jak to tłumaczyć. Taka jest prawda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z konsultantem z DUK po raz drugi i dowiedziałem się, że oferty przedłużeniowe są tylko na 24 miesiące. Dostałem 3 propozycje przedłużenia umowy: 

1. Pakiet S - pierwsze 12 miesięcy 10 zł, następne 12 miesięcy 20 zł.

2. Pakiet M + Cinemax - 20 zł przez 24 miesiące.

3. Pakiet L 50 zł przez 24 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...