Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.07.2020 o 13:38, irbor napisał:

Po wysłaniu wypowiedzenia 6 miesięcy przed końcem (umowa wygasa w połowie listopada). 5 miesięcy przed końcem zszedłem z pakietu Premium Max na Familijny HD, umowa 24 miesiące + 3 darmowe, płatne 20 zł.

 

Cześć,

Pytanie do zorientowanych w temacie (ja od kilku lat tylko przedłużałem na zmianę 15/3 12/3 Premium Max HD)

 

Właśnie coś podobnego by mnie interesowało, jak w cytacie + MR. Czy w Familijnym HD za 2 dyszki można mieć MR? Obecnie mam jeden dekoder MR darmowy, dwa płatne. Jeśli chciałbym zachować jeden dekoder MR, to czy pozostanie on dalej bezpłatny? A cena pozostałych MR jak wygląda?

 

Ostatnie pytanie: czy na module własnościowym, obecnie Darmowy HD, można wyrwać Rodzinny HD za 5 PLN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luket ....napisz do nas > telewizja > nr karty dekodera > warunki umowy > okres podstawowy/wyp.umowy i tu gdzieś piszesz, dobrze nie pamietam, coś tak było "nie znalazłem odpowiedzi na swoje pytanie".

 

@cabott Multiroomy są dostepne od abonamentu za 20 zł, więc dostaniesz, 1-szy za 10 zł., 2-gi za 5. Bezpłatnego Mr nie utrzymasz bo zmniejszasz zobowiązanie abonamentowe. Umowa 24 mies.w tym 3 darmowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć posiadam taki pakiet, 

 

  • Pakiet podstawowy: Pakiet Familijny Max HD
  • Pakiet dodatkowy: Pakiet Sport HD
  • Pakiet dodatkowy: Pakiet Cinemax HD
  • Pakiet dodatkowy: Pakiet Film HD
  • Pakiet dodatkowy: Pakiet Eleven Sports HD
  • Pakiet dodatkowy: Katalog treści online
  • Pakiet dodatkowy: Multiroom HD signinPageQuestionmark.png.cp?ln=img&v=2004201309

Płacę za to łącznie 80zł. Na co mogę liczyć przy wymianie dekoderów na Evoboxy HD + Lite do multiroomu ? 

 

Czy uda się utrzymać tą kwotę ? 

 

Czy podczas przedluzania umowy z wymiana dekodera miesiace skrócone są do 0 darmowych ? 

 

Dostałem propozycje bez wymiany na: 

24/3 za 40zł z multiroom na Familijny MAX HD

24/6 za 60zł to co wyżej 

 

Z wymiana sprzetu + Eleven + familijny MAX HD + multiroom na co mogę liczyć ? 

 

 

 

Edytowane przez DiasIre
zapomniałem czegos dopisac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DiasIre, z umową po wymianie dekoderów 24/4 to co masz + OTG w cenie, za 75 zł. Dekoder główny Evobox PVR HD, aktywacja 49 zł.,bez czynszu lub Evobox HD, aktywacja 1 zł. Do multiroomu Lite HD.

Opcja Familijny Max HD + Eleven + Cinemax + OTG + multiroom za 70 zł też w umowie 24/4 z wymianą sprzętu.Dekoder Evobox HD i Lite HD do Mr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz w umowie czy masz zapis, że po okresie podstawowym miesięczna opłata wzrośnie do 15 zł. Jeśli tak to składaj wypowiedzenie i przedłużaj dalej z kwotą 5 zł. Możesz dobrać Cinemaxy, ale to już 20 zł, podobnie Familijny HD w tej cenie i umowie 24/3.

W ICOK możesz sobie dobierać różne pakiety na czs nieokreślony, tylko jest drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane i dziś pierwszy telefon z DUK. Od razu propozycja 12/3.

 

Pakiety: Familijny Max HD + Film HD, Cinemax HD, Sport HD, Katalog treści online, Eleven Sports HD + Usługa Multiroom HD. Łącznie 80 PLN/msc.

 

Na razie podziękowałem, ale chyba nic więcej nie ugram, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.07.2020 o 18:42, prwsk napisał:

Witam, powoli mi się kończy Rodzinny HD z OTG za 5zł, 24/3, przedłużę to na tych samych warunkach? Tylko z wcześniejszym wypowiedzeniem?

A może coś mogę dobrać by było niewiele drożej, ale pakiet lepszy?

Całkiem niedawno dostałem ten pakiet w tej cenie bez problemów. Dodatkowo na miesięc Rozrywka,Filmbox Premium,PSP i HBO HBO Go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.08.2020 o 12:35, Arerox napisał:

Wypowiedzenie wysłane i dziś pierwszy telefon z DUK. Od razu propozycja 12/3.

 

Pakiety: Familijny Max HD + Film HD, Cinemax HD, Sport HD, Katalog treści online, Eleven Sports HD + Usługa Multiroom HD. Łącznie 80 PLN/msc.

 

Na razie podziękowałem, ale chyba nic więcej nie ugram, prawda?

Czy jest tu sens czekac na cos wiecej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie.Obecnie kończe powoli poprzednia umowę(w ICOK 5 msc do konca),płace 100 zł.Chciałem zejść najniżej jak sie da z płatnością.Już wiem że MR tylko z Familijnym HD za 20(czyli 20+MR10 zł),a Rodzinny za 5 zł nie da sie wziąść MR.I moje pytanie:moge obecnie przedłużając umowe na 24/3 zrezygnować z MR,wziąść jeden abo za 5 zł?(jeden dekoder odesłać).Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś zadzwoniłem do DUK CP w sprawie przedłużenia umowy wypowiedzianej miesiąc temu .Dotychczas miałem pakiet rodzinny HD +  2xCinemax + 3xEleven Sport za 30 zł miesięcznie. Propozycje były następujące: 

a) pakiet rodzinny hd na rok za 10 zł miesięcznie ( w tym 3 miesiące za darmo)

b) pakiet familijny na 24 miesiące za 20 zł (3 miesiące za darmo)

c) rodzinny hd na 24 miesiące za 5 zł (3 miesiące za darmo)

 

Z racji tej, że moja mama nie ogląda eleven sports, to wybrałem opcję nr c

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...