Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pakiet Familijny Max HDOpcja ON THE GO, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Polsat Sport Premium, Usługa Multiroom ( 1 dodatkowy dekoder)HD, Katalog treści online, Pakiet Eleven Sports HD . Umowę mam jeszcze 4 miesiące. Place obecnie 85zl. Na co mogę liczyć? Dostanę coś lepszego niż to co mam czy raczej nie ma szans? Oraz da się wypowiedzieć umowę w iCOK? Bo nie widzę opcji takiej. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Składam dziś wypowiedzenie umowy, mam teraz 24/6 i 6m-cy do końca.

 

Umowa to: Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Polsat Sport Premium, Opcja On the Go.

 

Trzy dekodery: Evobox PVR, HD 5000, HD 6000. Płacę 90 zł/mc.

 

Czy umowa na 12 m-cy jest możliwa w tym przypadku, jakie są opcje na dziś?

 

Tych pakietów wogóle nie oglądam: Pakiet Cinemax HD, Pakiet Polsat Sport Premium, Opcja On the Go. Resztę kanałów chciałbym zachować.

 

Z góry dziękuję za poradę, przeglądałem poprzednie strony, ale chciałbym dopytać do polecacie w takiej sytuacji. Może trzeba poczekać kilka tygodni i będą lepsze oferty? Okres rozliczeniowy mam na 19.04.

 

Pytanie czy można wymienić  któryś ze starych dekoderów? Widzę, że są nowe jakieś: Evobox HD i Lite.

 

Z góry dziękuję

pozdrawiam

Andrzej

 

 

 

Edytowane przez andrzej678
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andrzej678 umowa na 12 m.jest możliwa ale bez PSP, bo z tym pakietem obowiązuje dwuletnia.

Z Cinemaxów nie zrezygnujesz, a opcja OTG jest płatna 5 zł w umowach krótkich, a już w dwuletniej jest w cenie.

Za 2 mies.możesz zmniejszyć abonament ( bez PSP ), wymienić dekodery do multiroomów na Evoboxy Lite i wziąć umowę 15/1 lub 12/3. tą drugą też chyba dadzą.

Edytowane przez stan69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź.

 

"Za 2 mies.możesz zmniejszyć abonament " - dopiero za 2 mógłbym zmienić umowę, dobrze rozumiem?

 

Czytam właśnie o Evobox HD i widzę, że tak jak Lite nie ma nagrywania, więc wolałbym zostać przy swoim z dyskiem zewnętrznym.

 

Zmieniał ktoś ostatnio umowę tego typu?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wuzel

 

Dzwonili do mnie dziś z DUK, nie dałem rady odebrać.

 

Jutro bym ponegocjował. Parę postów wyżej opisałem swoją umowę. Dekoderów mogę nie ruszać teraz, są ok.

 

Co byś polecił zrobić?

 

Mam teraz 24/6 i 6m-cy do końca.

 

Umowa to: Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Polsat Sport Premium, Opcja On the Go.

 

Trzy dekodery: Evobox PVR, HD 5000, HD 6000. Płacę 90 zł/mc.

 

Tych pakietów wogóle nie oglądam: Pakiet Cinemax HD, Pakiet Polsat Sport Premium, Opcja On the Go. Resztę kanałów chciałbym zachować. Okres rozliczeniowy mam na 19.04.

 

Andrzej

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan69 już Ci wytłumaczył z tego co widzę :).

 

W dniu 13.04.2020 o 16:57, stan69 napisał:

@andrzej678 umowa na 12 m.jest możliwa ale bez PSP, bo z tym pakietem obowiązuje dwuletnia.

Z Cinemaxów nie zrezygnujesz, a opcja OTG jest płatna 5 zł w umowach krótkich, a już w dwuletniej jest w cenie.

Za 2 mies.możesz zmniejszyć abonament ( bez PSP ), wymienić dekodery do multiroomów na Evoboxy Lite i wziąć umowę 15/1 lub 12/3. tą drugą też chyba dadzą.

Jeżeli chcesz obniżyć pakiet a w tym przypadku jest to rezygnacja z PSP, musisz poczekać jeszcze 2 miesiące i wtedy powinny być dostępne umowy 15/1 i 12/3 bez wymiany sprzętu. W czasie negocjacji dopytaj o gratis, czyli HBO na miesiąc czy Ekstraklasę na przykład.

Edytowane przez wuzel
interpunkcja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam umowę dwuletnią która wg. ICOK kończy się za 7 miesięcy (z 28.10.2018r)

pakiet - Familijny max hd, sport hd, film hd, cinemax hd, eleven, polsat sport premium, CP on the go, katalog online i  1 multiroom,

posiadam dekodery Sagemcom z dyskiem i hd5500s,

całość z cenie 85zł miesięcznie,

umowa wypowiedziana,

chciałbym wymienić dekodery na Evobox PVR i Evobox lite, zachować wszystkie pakiety oprócz polsat sport premuim, ale zamiast tego wziąłbym paczkę HBO.

czy jest możliwość wzięcia tego na okres krótszy niż dwa lata i ile to będzie kosztować, jeśli musiałby być ten dwuletni okres to też podpowiedzcie ile to będzie kosztować miesięcznie (oczywiście przez DUK.) Z góry dziękuję za podpowiedź i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...