Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, 

Obecnie posiadam:

Pakiet Sport HD, Pakiet Film HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Eleven Sports HD, Katalog treści online, Usługa Multiroom HD

Przy ostatnim przedłużeniu umowy miałem stracić On THE GO ale o dziwo do dzisiaj jest aktywne :)

 

Mój dekoder główny to Evobox PVR oraz multiroom HD5500s (za który płacę 5 zł).

Obecna umowa 12/3 - opłata 80 zł/mc. 

Wypowiedzenie wysłane dzisiaj przez ICOK

 

Co mogę ugrać na dzień dzisiejszy.

Nie interesuje mnie podniesienie pakietu.

Jeżeli mogę prosić o info cenowe w obecnej konfiguracji oraz dodatkowo bez pakietu Eleven, to będę wdzięczny.
On The GO, chciałbym mieć oficjalnie :) 

Dodatkowo proszę o info,  jaką najkorzystniejszą umowę można wyrwać po mojej obecnej 12/3

 

Dodatkowo, zaczynam mieć problemy z dekoderem multiroom (więc może jakaś wymiana sprzętowa?)

 

ps, 

zakładam, że samego pakietu Cinemax nie można się pozbyć i mniej płacić?

 

Dzięki za info

Edytowane przez uyssy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy przedłużeniu umowy zastanawiam się nad usunięciem pakietu sportowego  bo pozostał tam już tylko eurosport 2, extreme i bodajże polsat fight. Jak wygląda cenowo pakiet familjny max hd z elevenem i mulitroomem? Przy zobowiązaniu w wysokości 70 zł płacę 5 zł za multiroom, przy niższym pakiecie cena może wzrosnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym wypowiedzieć umowę w związku z wycofanie kanału. Mam umowę 24/6 z dekoderem Hd600 i zostało mi 11 mcs do końca. Posiadam Oferta Premium (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD, Pakiet Cinemax HD), Pakiet HBO GO, Pakiet Polsat Sport Premium, Opcja On The Go. Zależy mi żeby wycofać HBO. 

Chciałbym wymienić dekoder( na jaki mogę liczyć) pozostać przy reszcie i jaka kwota? 

Ewntulanie dołożenie canal+. Dzięki za informację 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ramzi84 napisał:

Przy przedłużeniu umowy zastanawiam się nad usunięciem pakietu sportowego  bo pozostał tam już tylko eurosport 2, extreme i bodajże polsat fight. Jak wygląda cenowo pakiet familjny max hd z elevenem i mulitroomem? Przy zobowiązaniu w wysokości 70 zł płacę 5 zł za multiroom, przy niższym pakiecie cena może wzrosnąć?

Bez pak.sportowego, umowa 24/3 - F.Max 30 zł + Eleveny 10 zł + Mr 10 zl

                                                    24/6 - F.Max 50 zł + Eleweny 10 zł +Mr 10 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Aktualnie mam PakietFamilijny Max HD, SPORT HD, FILM HD Cinemax HD, Katalog treści online  = 60 zł , 2x Multiroom HD - 15 zł, najem EVOBOX-a 5 zł.

Umowa na 15 m-cy, 3 miesiące do zakończenia umowy, wypowiedzenie nie złożone.

 

Co mogę uzyskać przy przedłużeniu umowy? Na Cinemaxach i pakiecie FILM HD mi nie zależy. Czy da radę obniżyć cenę za ten pakiet?

W drugim wariancie usunięcie Cinemaxów i FILM HD i w to miejsce włączenie np. Pakietu Polsat Sport Premium czy Eleven lub Polsat Go w tej samej cenie?

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam umowę na czas nieokreślony, ponieważ 24 miesięczny okres skończył się w marcu. Oferta to: familijny max hd z evobox, a dodatkowo czasem włączam eleven. Wiem, że muszę teraz wypowiedzieć umowę, ale jakie oferty są do przyjęcia? okres obowiązywania obojętny, familijny max hd, eleven i otg. Co mogą mi zaproponować ciekawego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, stan69 napisał:

@sprocket po rezygnacji z Filmu, Cinemaxów i Sportu dopiero cena spada na 50 zł

Najlepiej jest wziąć 24/6 dla OTG, bo jest darmowy, PSP i Eleveny są po 10 zł.

Od abonamentu 70 zł (bez Multi.) Multiroomy po 5 zł.

Dzięki za pomoc, ale z Pakietu Sport HD nie chcę rezygnować. Czy w takiej sytuacji jest możliwość obniżenia ceny za pakiet który aktualnie posiadam tj. PakietFamilijny Max HD, SPORT HD, FILM HD Cinemax HD, Katalog treści online  = 60 zł , 2x Multiroom HD - 15 zł, najem EVOBOX-a 5 zł. ? + ewentualnie rozszerzenie OTG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, stan69 napisał:

@hashin to co wymieniłeś, w umowie 24/3 za 40 zl., otg w cenie.

@hashin nie ma Familijnego Max HD z Eleven za 40 zł. Możesz otrzymać sam Familijny Max HD z OTG za 30 zł w opcji 24/3 i do tego Eleven na zasadzie włącz/wyłącz za 15 zł. 

@sprocket jeśli weźmiesz umowę na 24 miesiące to będziesz miał OTG w cenie pakietu, więc Familijny Max, Film, Sport, Cinemax i OTG będzie za 60 zł w opcji 24/6 lub za 50 zł w opcji 24/3, do tego trzeba doliczyć 15 MR i 5 zł za dekoder. Jest jeszcze opcja 12/3 za 60 zł ale bez OTG w cenie pakietu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytania. Pozostało mi 7 miesięcy do zakończenia umowy. Z tego co czytałem to mogę za miesiąc wypowiedzieć umowę i dostać lepszy pakiet. Obecnie mam Rodzinny HD + Eleveny + 1 Multiroom i są jeszcze bodajże Cinemaxy których nie muszę mieć. Płace bodajże 35-40zł i była to moja pierwsza umowa z CP gdy taki pakiet brałem później jeszcze przedluzylem żeby multiroom mieć. Chciałbym mieć Familijny HD i nadal mieć Eleveny i 1 Multiroom. Ile będę musiał za to płacić? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki byłby koszt pakietu, który zawierałby

F. Max HD + Film +Cinemax+ Eleven + 1 MR

Załóżmy wersje umowy na 15 miesięcy i 24? Czy do tej oferty specjalnej za 30 zł można dobierać pakiety na zasadzie włącz/wyłącz np. pakiet SPORT? 

 

Edytowane przez sgoodman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Mam pytanie bo nie do konca znalazlem odpowiedz. Mam umowe 24/6 zostalo 16 miesiecy. Chce zaniesc wypowiedzenie i samemu od razu zadzwonic do DUK tak jak ostatnim razem. Wypowiedzenie z powodu usuniecia kanalu. Czy moge znowu uzysksc 24/6? W poprzednich watkach sugerowano ze mozna jedynie jak wczesniej sie nie mialo? Chyba ze zle zrozumialem? I druga kwestia ile powinienenm placic za wszysyko bez multiroomu, cplus i rozrywki? Obecnie 110zl plus 5 czynsz evobo(w tym hbo ontg psp eleveny i reszta). Z gory dziekuje! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...