Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od podpisania aneksu. 

 

P. S. Za multoliroom też wciska aneks - 29 m-cy. Tą swoją ofertę też miałbym korzystać niej, gdybym nie wymieniał dekodera. 

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam umowę 12/3. Wypowiedzenie złożone przez ICOK. Do końca umowy zostało jakieś 5 miesięcy. Mam pakiet: Familijny Max HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD, Eleven + Muliroom za 75zł.

Zastanawiam się jaką najkorzystniejszą ofertę mogę ugrać. Mam w planach 3 opcje:

1) Zostawiamy to co jest w opcji 15/3.

2) Dokładam PSP. Jaką wtedy można mieć najkrótszą ofertę i ile będzie to kosztować? Da radę 85 zł w opcji 24/6? 

3) Czekam na informację co z Ekstraklasą i zastanawiam się czy wolę ligę polską czy ligę mistrzów. Chyba że zrobią jakiś pakiet łączący te kanały. 

Dekodera nie mam zamiaru zmieniać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, chciałbym skonsolidować swoje wszystkie usługi tak, aby było jak najtaniej.

 

Obecnie wszystkie niżej wymienione usługi są włączone na czas nieokreślony bez umowy, bądź umowa zaraz się kończy.

 

- Cyfrowy Polsat - umowa na tatę,

- Internet Plus wifi - umowa na tatę,

- Plush - umowa na narzeczoną, nr narzeczonej

- Plush - umowa na szwagra, nr mamy.

- T-mobile - przeniesienie już złożone do sieci Plush, mój nr umowa na szwagra.

 

Wszystkie te numery chciciałbym aby były na umowie na jedną osobę. Co można wynegocjować z Plusem/Cyfrowym Polsatem aby było jak najtaniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jarekao napisał:

Aktualnie mam umowę 12/3. Wypowiedzenie złożone przez ICOK. Do końca umowy zostało jakieś 5 miesięcy. Mam pakiet: Familijny Max HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD, Eleven + Muliroom za 75zł.

Zastanawiam się jaką najkorzystniejszą ofertę mogę ugrać. Mam w planach 3 opcje:

1) Zostawiamy to co jest w opcji 15/3.

2) Dokładam PSP. Jaką wtedy można mieć najkrótszą ofertę i ile będzie to kosztować? Da radę 85 zł w opcji 24/6? 

3) Czekam na informację co z Ekstraklasą i zastanawiam się czy wolę ligę polską czy ligę mistrzów. Chyba że zrobią jakiś pakiet łączący te kanały. 

Dekodera nie mam zamiaru zmieniać. 

 

Mam identyczną sytuację jak Ty, tylko bez Eleven, umowa była/jest 15/3, do końca zostały mi 2 miesiące, wypowiedzenie złożone prze iCOK. Telefon potwierdzający już był, teraz czekan na ofertę.Do tej pory płaciłem 60+10 za MR+5 za najem (SAGEM ESI88). Nie mam zamiaru zmiany dekoderów, chciałbym zostać przy tym samym, nie zależy mi na dodatkach typu PSP oraz za parę dni C+Sport 3 i 4. Czy jest szansa na wynegocjowanie korzystniejszych warunków niź teraz (średniomiesięcznie płacę równe 60 zł) Pamiętam były umowy 12/5, chyba już takich nie oferują? 

Edytowane przez andi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Posiadam Familijny HD + Pakiet Cinemax HD, Pakiet Eleven Sports HD oraz multiroom. Za 3 miesiące kończy mi się umowa. Właśnie wysłałem przez iCOK wypowiedzenie. Wolałbym zmienić pakiet na taki, gdzie będę miał HBO oraz Polsat Sport Premium. Eleveny odpuszczam, bo przez ostatnie 13 miesięcy załączyłem je tylko 1 raz, żeby sprawdzić czy w ogóle są dostępne. Przejrzałem kilka stron, jednak nic podobnego do moich upodobań nie rzuciło mi się w oczy. Jak myślicie, co mogę ugrać, na ile miesięcy i w jakiej kwocie? Za obecny pakiet płacę 35zł, bo jest w ofercie SmartDOM, jednakże podejrzewam, że tym razem korzystniej będzie odłączyć się od tego i wziąć coś z ofert na utrzymanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Za kilka dni będę składał wypowiedzenie umowy mam pakiet najwyższy bez LM w opcji 15/3 do tego 5 zł za evoboxa i 5 zł Z multiroom z dekoderem HD.

Chcę przedłużyć w opcji 12/3 z tym że chciałbym pozbyć się czynszu za dekoder evobox i zmienić dekoder multiroom żeby nie biegać z kartami.

Czy da rade to ogarnąć i żeby umowa była 12/1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.07.2019 o 08:28, stan69 napisał:

@shakal A może tak -- Fam. HD 20 + HBO 30 + PSP 10 + MR 10 = 70 zł.,umowa na 24/6.

A możesz mi powiedzieć od kiedy jest taka oferta?? Może jeśli już się komuś podpowiada to warto dobrze mu podpowiedzieć bądź jeśli nie jest się pewnym to nie udzielać się wcale. :)

 

@shakal Skoro posiadasz pakiet taki jak podałeś w cenie 34.99 to podejrzewam że masz na TV 50% rabatu więc jeśli będziesz ja przedłużal rabat zamieni się na -25 zł od abonamentu. Oczywiście musisz utrzymać p1 za min 40 zł żeby rabat się naliczal nadal. 

Najbardziej Ci się opłaca Familijny Max, Film, Sport, Cinemax, HBO, LM, OTG z MR za 105 zł - 25zl jak zachowasz smart dom wyjdzie Ci 80 zł zł. Umowa 24/6 da Ci średnia 60 zł i masz prawie max pakiet tylko bez Eleven i Rozrywki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie złożysz wypowiedzenia,to się nie dziw że przedstawiają tobie takie warunki umowy.A zazwyczaj na start wyjeżdzają z umowami na 36 miechów dla tych co nie wysłali wypowiedzenia..Po chwili zjeżdżają do minimalnego pułapu czyli 24 miesięcy.Jak złożysz wypowiedzenie,to jeszcze masz większe szanse na obniżoną długość umowy.A jak chcesz obniżyć kwotę za pakiet,który aktualnie posiadasz,to pamiętaj aby wysyłać wypowiedzenie na 4 miesiące do końca umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Nowy 123 napisał:

A możesz mi powiedzieć od kiedy jest taka oferta?? Może jeśli już się komuś podpowiada to warto dobrze mu podpowiedzieć bądź jeśli nie jest się pewnym to nie udzielać się wcale. :)

 

@shakal Skoro posiadasz pakiet taki jak podałeś w cenie 34.99 to podejrzewam że masz na TV 50% rabatu więc jeśli będziesz ja przedłużal rabat zamieni się na -25 zł od abonamentu. Oczywiście musisz utrzymać p1 za min 40 zł żeby rabat się naliczal nadal. 

Najbardziej Ci się opłaca Familijny Max, Film, Sport, Cinemax, HBO, LM, OTG z MR za 105 zł - 25zl jak zachowasz smart dom wyjdzie Ci 80 zł zł. Umowa 24/6 da Ci średnia 60 zł i masz prawie max pakiet tylko bez Eleven i Rozrywki. 

 

takie rozwiązanie jak najbardziej by mi pasowało :) powiedz mi proszę, jak wygląda ta umowa ze zmianą dekoderów? Obecnie mam te, przy których musiałbym nadal latać z kartą od dekodera głównego do multi z góry na dół domu. Czy przy wymianie dekodera na te z multiroom wifi nadal zostanie 24/6, czy z automatu stracę 6 darmowych miesięcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proszę o radę co można ugrac przy przedłużeniu.Umowę mam do 22.12.2019 r i posiadam obecnie:

Pakiet Familijny Max HD za 39,99 zł

Pakiet Cinemax HD,Pakiet Sport HD,Pakiet Film HD,Opcja ON THE GO razem za 30 zł
Usługa Multiroom HD za 5 zł
Pakiet Eleven Sports HD za 0 zł

za kwotę 74,99 zł.

Miałem juz pare telofonów z ofertą ale porażka za każdym razem drożej i w żadnym niema elevenów za 0 zł jak mam od 2 lat.

Oczywiście chcę tylko a może AŻ za kwotę niższą niż teraz płacę ale oni twierdzą że niema takiej opcji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Przy przedłużeniu umowy na Familijny jaką cenę obowiązuje przy aktywowany HBO i HBO GO?

Jaka cenę można obecnie otrzymać za takie pakiety?

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jarasso masz standardową ofertę (możesz mieć tak rozpisane że Eleven masz za 0 zł ale powyższa oferta bez Eleven jest za 59.99 + MR a Ty masz za 69.99 +5zł MR. Przy kontynuacji powyższy pakiet będziesz miał w opcji 24/6 za darmo lub 12/3 bądź 15/3 ale w tych krótkich nie ma OTG w cenie. Cena 75 zł na dwa dekodery. Oczywiście wcześniej trzeba złożyć rezygnacje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, artur_d3 napisał:

Jaki jest najniższy pakiet z kanałem Eurosport 1 HD

Familijny za 40 zł (cena w standardzie od ręki)

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...