Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, Max2 napisał:

A nie 24/3.Chyba w tej opcji były tylko 3 miesiące gratis.

Nie 24/ 4 darmowe na bank.

Godzinę temu, Krakus napisał:

To niezła oferta ale podobno można dostać:

Familijny HD za 20 zł

Familijny Max HD za 30 zł

Oczywiście plus te darmowe miesiące, w przypadku umowy na 24/4

Tak dostałem ofertę na 20 zł i 30 zł za te pakiety, ale Evobox 5zł czynsz. Gdybym przedłużył bez wymiany dostałbym 6 miesięcy za 0.

4 godziny temu, Max2 napisał:

Nawet się nie zastanawiaj,wymieniaj na evoboxa.

Dzwoniłem kilka razy na infolinię i każdy z konsultantów mówił, że ten Evobox ma tylko dodatkowe Wi-Fi nic więcej i że nie warto dopłacać. Wiem że lepszy soft i wszystko i dlatego wymienię. Proszę podać więcej plusów na stronę Evoboxa.

 

I pytanie do znawców promocji kiedy przedłużyć umowę którego dnia, okres rozliczeniowy 27. Gdzieś słyszałem że jak przedłużę po 27 to dostanę ten niepełny miesiąc też gratis czy to nieprawda.

51 minut temu, ARTIPAPK napisał:

36 miesięcy to sporo jak na umowę. Dobrze że nie oferują na 48 miesięcy. 

Kto pisze o 36 miesiącach?

Edytowane przez Romaldo
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej wziąść pakiet premium 15/1 z tym evoboxem,i nie mieć czynszu,potem przy przedłużeniu,możesz zejść na dowolny pakiet,,nawet rodzinny za 5 zł i niemasz czynszu.Ja tak zrobiłem.Czyli proponowali Ci te pakiety familijne bez dekodera 24/6,aż tyle miesięcy gratis??Ja jak sie w duk pytałem,to było tylko 24/3 w tym on the go w cenie.Wiem że tyle gratisów to było ale koszt familijnego 40zł i max hd 50 zł,wtedy było pół roku gratis,ale nie w opcji 20zł i 30 zł.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Max2 napisał:

To nie lepiej wziąść pakiet premium 15/1 z tym evoboxem,i nie mieć czynszu,potem przy przedłużeniu,możesz zejść na dowolny pakiet,,nawet rodzinny za 5 zł i niemasz czynszu.Ja tak zrobiłem.Czyli proponowali Ci te pakiety familijne bez dekodera 24/6,aż tyle miesięcy gratis??Ja jak sie w duk pytałem,to było tylko 24/3 w tym on the go w cenie.Wiem że tyle gratisów to było ale koszt familijnego 40zł i max hd 50 zł,wtedy było pół roku gratis,ale nie w opcji 20zł i 30 zł.

Podobno opłata czynszowa zostaje przy niższych pakietach. I nie ma opcji Evoboxa na 12 miesięcy.

Edytowane przez Romaldo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Romaldo napisał:

Kto pisze o 36 miesiącach?

 

Mnie tak zaproponowali w APS gdy przyniosłem wypowiedzenie. A dokładnie  przez 6 miesiecy 100 + rabat 25 = 75 zł, od 7 miesiąca 115 - rabat = 90 zł :)  oszaleli chyba ( mowa o full pakiet  + polsar sport premium ) Wczoraj na infolini podobnie tyle ze 29 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szybkiej porady potrzebuję, bo trochę się zakręciłem:

tu foto z icok z moich płatności:

https://zapodaj.net/75f3af8e1c6e0.jpg.html

 

wcześniej umowa 12/3 - 3 gratis, 3 zapłaciłem i wypowiedzenie

dostałem 15/3 - 3 gratis, 5 zapłaciłem, zbliża się termin 6 zapłaty i pytanie: teraz zapłacić i od razu wypowiedzenie, czy zapłacić i złożyć wypowiedzenie dopiero blisko zapłaty w następnym miesiącu?

 

Obecnie:

Familijny Max+sport+film+cinemax+teści online = 60zł - ugram coś lepszego w tej samej cenie, czy dostanę ponownie 12/3?

 

Edytowane przez Ernando
edycja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam EVOBOX PVR

Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Eleven HD za 70 zl .
Umowę miałem na 12/3 . Konczy sie 2.4.19 r. Tak wiem nie zlozylem wczesniej wypowiedzenia i zawalilem.
Chcialbym dobrac MR i jesli by sie dalo antene kupic ( jesli to ma sens) . 
O co moge sie starac maksymalnie ? Wypowiedzenie zloze dzis .
 

PZDR
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z tym panem sytuacji ładnie brzmi, ale nie ma żadnego pokrycia w rzeczywistości. Umowa 15/3, 29 zł za aktywację MR (+ jakieś drobne od czwartego miesiąca), koszt anteny z wybranym konwerterem - w cenniku; alternatywą jest rozwiązanie umowy, i to tyle, jeśli chodzi o bycie panem sytuacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Crazy_Sat napisał:

Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Eleven HD za 70 zl .

 

 

Miałem to samo. Przedłużyłem 24/6 + 6msc VOD. Cena taka sama (ja mam jeszcze +5 za dekoder). Z tym, że się nie targowałem. Wiedziałem po postach, że można coś takiego zrobić i przystałem na propozycję. 

 

Edyta: nie miałem elevenów

Edytowane przez RoboD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kubek1984 napisał:

a  co to za różnica 6 miesięcy czy 2 przed zakończeniem umowy ??  i tak wypowiedzenie zawsze oznacza zerwanie umowy

Kolego, to nie nc+. :) Tu wypowiedzeniem można ugrać anulowanie miesięcy pozostałych do końca umowy+nową porcję darmowych miesięcy. :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam EVOBOX PVR + Oferta Premium (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD, Pakiet Cinemax HD), Pakiet HBO GO, Opcja On The Go.

Umowa na 24 miesiące (pierwsze 6 miesięcy 0 zł). Płacę 89,99 zł. Czyli średnio to około 67 zł miesięcznie i to mi pasuje.  Umowa kończy mi się we wrześniu 2019. 

 

To co mam mi pasuje i nie specjalnie chce coś tu zmieniać ale ni jak nie mogę się rozeznać w tym co teraz jest na stronie CP. O co chodzi w tych pakietach?

 

Kiedy mogę złożyć wypowiedzenie?

O co mogę powalczyć? 

Będę wdzięczny za wszelkie porady i propozycje... 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Koprywa napisał:

Kiedy mogę złożyć wypowiedzenie? 

O co mogę powalczyć? 

Wypowiedzenie nawet w poniedziałek,ale najlepiej gdy jesteś już "w zasięgu" DUK tj. gdy na ICOK pokaże że do końca pozostało 7 miesięcy (a faktycznie jest już 6 pełnych okresów)

Ile darmowych to trudno wyczuć- aktualnie 3 a było 6,pakiet ten sam bądź podniesienie,ewentualnie dobranie multiroom, jeśli chcesz zmniejszyć to musisz zapłacić 2 miesiące więcej

Edytowane przez OlafS
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Do końca umowy zostało mi 6 msc z kawałkiem. Na dniach składam wypowiedzenie. 

Obecnie posiadam: Familijny MaxHD (30zł) + OTG (5zł) + Evobox (5zł) + Multiroom (2xHD5500s - 15 zł) co daje razem 55 zł.

Jaką umowę mógłbym wyrwać z DUK?

Obecna oferta jest dla mnie wystarczająca. Chciałbym zrezygnować jednak z On The Go, gdyż z niego nie korzystam i chciałbym pozbyć się tego czynszu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...