Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie przedłużyłem umowę 4 miesiące przed końcem. Przy okazji konsultant powiedział że nie ma wymogu wypowiedzenia do przedłużenia i proponowal przedłużenie na umowie na czas nieokreślony. Jednak nie skorzystałem.

Sam rok temu przedłużyłem jedną umowę, była na Rodzinny HD 14,99 czas nieokreślony i po wypowiedzeniu skorzystałem z Rodzinny HD 4,99 24/3. Ciekawi mnie czy ktoś taką umowę już przedłużał, ja swojej nie ruszam niech sobie trwa w tej cenie zawsze można szybko ją zakończyć z miesięcznym wypowiedzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz są Rodzinny HD 5 zlotych, Familijny HD 20 złotych, Familijny Max HD 30. Wszystkie w umowie 24 miesiące, pierwsze 3 gratis. Ceny wyrównano do pełnych złotówek. Krótsze umowy mają wyższe ceny.

Ja wczoraj wypowiedziałem umowę i dziś przedłużyłem na Rodzinny HD za 5 właśnie.

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz są Rodzinny HD 5 zlotych, Familijny HD 20 złotych, Familijny Max HD 30. Wszystkie w umowie 24 miesiące, pierwsze 3 gratis. Ceny wyrównano do pełnych złotówek. Krótsze umowy mają wyższe ceny.

Ja wczoraj wypowiedziałem umowę i dziś przedłużyłem na Rodzinny HD za 5 właśnie.

Ile miesięcy Ci zostało do końca umowy? Ja gdy chciałem dostać Rodzinny za piątkę, miałem niecałe 6 miesięcy kontraktu, wysłane wypowiedzenie i konsultant zapewniał, że nie mogę dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Aktualnie posiadam ofertę elastyczną Premium ale używam tylko pakietów z minimalnego zobowiązania czyli pakiet Familijny Max HD, HBO HD, HBO GO, OTG i multiroom w cenie łącznej ~80zł. Do końca umowy mam około 3 miesiące. Czy dostane coś takiego w lepszej cenie jak złoże wypowiedzenie? Według rozpiski nie widzę nic podobnego w lepszej cenie, a raczej gorszej. Inne pakiety są mi zbędne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do @gregmar: będziesz płacił tyle samo.

 

Do @wojciu: zejście na mniejszy pakiet jest możliwe na 4 miesiące przed końcem umowy.

Ja obecnie mam Rodzinny z opcją na Familijny, więc de facto nie schodzę na niższy pakiet, chyba że chodzi zmniejszenie abonamentu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale można dokupić za 10 zł/mc? Czy obowiązuje wtedy jakaś wyższa cena? A może nie można dokupić bez zobowiązania?

Edytowane przez jaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy mogę spodziewać się telefonu w związku z wypowiedzeniem, które zostało dzisiaj około 11:00 złożone? Zostało mi 6 okresów rozliczeniowych, które przypadają na 29 każdego miesiąca, czy jeśli przed 29.07 zadzwonią i przedłużę na 12/3, to anulują mi konieczność płacenia w tym miesiącu?

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednia umowa jako pierwsza: Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + OTG + MR wszystko było za 69,99 zł/msc w umowie 24/6. Po wypowiedzeniu anulowano 6 msc starej umowy i włączono nową 12/3 na taki sam pakiet, ale bez OTG w cenie 70 zł/msc + VOD za darmo na okres bezpłatnych 3 msc. Rozmowa przebiegla miło i bezproblemowo, bardzo sympatyczny konsultant. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...