Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W wątku dotyczącym pakietu PSP niektórzy twierdzą, że mają opcję z tym pakietem w ICOK. W cenniku z 2.07.2018 jest wymieniony pakiet PSP jako dodatkowy za 40zł z zastrzeżeniem, że to cennik dla umów na czas nieokreślony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)Czy oferta na Rodzinny za 5 zł/msc w umowie 24/3 jest dostępna na 6 miesięcy przed końcem umowy i z wysłanym wypowiedzeniem? Ostatnio, nieco ponad pół roku temu(mając opisywaną sytuację) jeden z konsultantów DUK włączył mi taką ofertę, po czym jakiś czas później dzwoni inny konsultant nie wiedząc nic o przedłużeniu umowy i zarzeka się, że taka oferta jest możliwa, ale kiedy jest mniej miesięcy do końca umowy. Jak więc jest?

2)Rozumiem, że w przypadku LM nie ma i nie będzie czegoś takiego jak podczas EURO 2016, kiedy przy przedłużeniu umowy bez darmowych miesięcy i bodajże na 24 miesiące otrzymywało się je za darmo?

Ktoś mógłby odpowiedzieć konkretnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Posiadam pakiet Familijny Max HD z MR do listopada, pierwsza umowa na 24 miesiące. Przekopałem się przez ostatnie 50 stron ale nie jestem pewien czy dobrze wyczytałem odnośnie możliwej oferty.

 

Taki pakiet przy przedłużeniu w DUK to 30zł + 10zł MR w ofercie 24/3?

Czy jest możliwość otrzymania 12/3, 15/3 lub 24/6? Wypowiedzenie złożone bo padały oferty 60zł na 29/6.

 

Przy okazji, Familijny byłby za 20zł + MR a rodzinny za 5zł bez możliwości MR i wszystko na 24/3?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca umowy 6 i poł miesiąca. Oferta z Polsatu bez wypowiedzenia umowy:

 

1. 29 / 6 miesięcy gratis: Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Film HD, OTG

2. 15 / 3 miesiące gratis: Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Film HD

oba w cenie 60zł / mies (średnio 47,58 zł w dłuższej wersji i 48 w krótszej)

Ktoś wyrwał ten pakiet na lepszej promocji z wypowiedzeniem umowy? Bo z tego co czytałem to tą ofertę dają po wypowiedzeniu, a ja takiego nie złożyłem.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu. Pytania należy zadawać we właściwych dla nich wątkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już mi nie będzie się opłacało 12/3. Średnia też wyjdzie 45 zł, ale po niej znów 15/3. Co łącznie daje 27/6 ze średnią 46,60. A tak jedno wypowiedzenie i 2 lata spokoju, 24/6 ze średnią 45 zł.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Cinemax jest w pewnym sensie przywiązany do pakietów Sport HD i Film HD, więc jego "wyeliminowanie" nie spowoduje że będziesz płacił mniej. :P Musiałbyś razem z pakietem Cinemax "wyeliminować" oba tamte pakiety, żeby cena ci się obniżyła. :)

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że taki pakiet jaki przedstawiłem powyżej (z Multiroomem o którym pisząc post zapomniałem) jak najbardziej spełnia takowe kryteria :)

Jak złożysz wypowiedzenie to możesz mieć ofertę na Familijny Max, Film, Sport, Cinemax, Eleven, Polsat Sport Premium i OTG za 80 zł +5 zł MR. 24 miesiące umowa, z czego 6 za darmo i na te 6 darmowych VOD i tak jest włączone, a później je wyłączasz i płacisz 85 zł z MR. Z kanałów Cinemax nie zrezygnujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio, jak była zawiązywana umowa (bodajże listopad poprzedniego roku), sprzedawczyni w APS na siłę wepchnęła VOD'y w skastrowanej formie (205 - 208 i tylko na jednym telewizorze), zamiast OTG. Dlatego też chciałbym to dziadostwo wywalić ze swoich płatności.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc.

Mam pytanie:

Czy przechodzac na umowe na czas nieokreslony to czy w przyszlosci jak zloze wypowiedzenie to dostane takie same propozycje jak osoba, ktora zlozyla wypowiedzenie z umowy na czas okreslony ?

Mam obecnie sytuacje gdzie chialbym przejsc na miesiac na umowe na okres nieoznaczony. Dzis dostalem znana propozycje na nowa umowe tj.Familijny Max, Film, Sport, Cinemax, Eleven, Polsat Sport Premium i OTG za 80 zł +5 zł MR. 24 miesiące umowa, z czego 6 za darmo. 

Z powodow osobistych decyzje o przedluzeniu chcialbym podjac za miesiac co oznacza, ze przez miesiac bylbym na "starej" umowie.

Konsultant powiedzial, ze takiej propozycji raczej juz nie dostane, gdyz osoba majaca umowe na czas nieokreslony dostaje inne (gorsze) warunki.

Czy jest to prawda, czy wciskal kit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już mi nie będzie się opłacało 12/3. Średnia też wyjdzie 45 zł, ale po niej znów 15/3. Co łącznie daje 27/6 ze średnią 46,60. A tak jedno wypowiedzenie i 2 lata spokoju, 24/6 ze średnią 45 zł.

Chyba, że wypowiedzenie składasz na 6 miesięcy przed końcem umowy. Wtedy to najpierw masz 3 miesiące darmowe, 3 miesiące płacisz, po czym znów 3 miesiące darmowe i 6 miesięcy płacisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...