Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tego nie wiem, ale w APS mi powiedzieli, że nie muszę przedłużać umowy teraz, bo i tak nie ma tych kanałów na satelicie i nie ma sensu już płacić. Mogę poczekać i samemu je sobie aktywować. I że będę mógł je sobie wyłączyć kiedy będę chciał. Może podnoszą tylko dla nowych klientów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swojadroga mam 2 pytania. Pierwsze może głupie, ale co oznacza -> w twojej rozpisce. Jak poniżej?

Familijny HD +Cinemax HD +Polsat Sport Premium za 70 zł -> Rodzinny HD +Cinemax HD +Polsat Sport Premium za 50 zł

I drugie: czy przy wymianie dekodera na Evobox można tez liczyć ma umowę 24/6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisujesz umowę na pakiet maksymalny:

Familijny HD +Cinemax HD +Polsat Sport Premium za 70 zł

Z prawem zmiany go w ramach elastyczności umowy na pakiet minimalny:

Rodzinny HD +Cinemax HD +Polsat Sport Premium za 50 zł

Zmiany pakietów w trakcie umowy można dokonywać telefonicznie przez Biuro Obsługi Klienta, osobiście w APS, a najłatwiej i najszybciej przez kliknięcie w ICOK. Zmian tych można dokonywać wielokrotnie w trakcie umowy.

 

Z wymianą dekodera ilość miesięcy promocyjnych jest o dwa miesiące mniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam pakiet Premium Max (jakoś tak się nazywa) za 99,99zł. Umowa na 24 miesiące, 6 za darmo. Właśnie kończy się darmowy okres. Po zgłoszeniu na ICOK zainteresowania usługami TV, telefoniczna propozycja na Ligę Mistrzów 110 zł, umowa na 36 miesięcy. Podziękowałem.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do właściwego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie, tylko jeszcze jest za wcześnie. W APS nawet ulotek nie mają, tylko sami sobie drukują. Cierpliwości.

Będzie, tylko jeszcze jest za wcześnie. W APS nawet ulotek nie mają, tylko sami sobie drukują. Cierpliwości.

Bez urazy ale dobrych bajek Ci nawciskali w APS:D Wierzysz w to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kogoś zainteresuje, brałem pakiet PremiumMax na Euro z 6 darmowymi za 99 zł plus multiroom 5zł umowa w zeszłym miesiącu dobiegła końca. Teraz podpisałem nową na Premium Max Plus na 36 msc, 12 pierwszych za 75 zł zaś pozostałe 100 zł. W zasadzie nie wiem czy nie anulować I wziąść bez rozrywki i hbo. Ciekawe za ile by mi dali

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mandi0109
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym ja był w takiej sytuacji to na pewno bym nie podpisał cyrografu na 3 lata :!:- łyknąłeś co ci konsul rzucił "na dzień dobry" :mrgreen:

to już lepiej było tamtą umowę zakończyć i wziąć kompletnie nową, nawet z nowym sprzętem bo takie na stronie oferują na 2 lata- koszt w przeciągu ten sam,ale wypowiedzenie można złożyć już po 1,5 roku a nie po dwóch i pół a co dopiero jechać pełne trzy :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, zostało mi akurat na umowie rodziców 6 miesięcy do końca umowy, wypowiedzenie już złożone i zastanawiam się, jakie mam opcje. Aktualny pakiet to pakiet Premium + 1x MR za 90zł +5zł MR (wzięte w opcji 15 miesięcy z 3 darmowymi). Rodzicom nie zależy w ogóle na Lidze Mistrzów, także bez tego widzę, że już analogicznego pakietu jak Premium za 90zł nie ma - jest za 100zł Premium MAX (jak patrzę różni się głównie Eleven w stosunku do aktualnego naszego pakietu, na których także nam nie zależy). Zakładałem przedłużenie umowy w trybie 12/3 (jeśli to nadal możliwe) właśnie na ten Premium MAX. Czy da się tak nadal zrobić i czy ewentualnie można obniżyć jakoś cenę Premium MAX np. rezygnując z Eleven czy nie ma takich opcji? Z dekoderem zostajemy tym samym. Będę wdzięczny za pomoc;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem kilka wcześniejszych stron postów i się trochę pogubiłem. Obecnie posiadam umowę na 15/3, do końca pozostały mi 3 miesiące abonamentu. Obecnie posiadam pakiet: Familijny Max HD, Cinemax HD, HBO HD+HBO GO, Multiroom HD. Wypowiedzenie oczywiście złożone odpowiednio wcześniej. Byłem zainteresowany opcją wymiany dekodera na Evobox ale propozycja z DUK mnie nie satysfakcjonowała (0 darmowych okresów). Czy moglibyście mnie poinformować, co mogę na obecną chwilę wynegocjować? Chętnie wymieniłbym dekoder na Evobox z pakietem zawierającym HBO. Czy Polsat w dalszym ciągu oferuje umowy na 12/3 i 15/3 (12/1 i 15/1 z wymianą dekodera)? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

w zeszłym roku Twoja podpowiedź była mi pomocna teraz potrzebuję rady.

 

Aktualnie mam taki pakiet w CP

Pakiet Familijny Max HD 

Pakiet Film HD 
Pakiet Cinemax HD 
Pakiet Sport HD 
Katalog treści online 
Pakiet Eleven Sports HD 

 

 

za 69,99 

 

Dziś wysłałam wypowiedzenie. Oferta promocyjna kończy mi się za 3 miesiące tzn do 8 października. Umowa na 12 miesięcy i chyba 3 miesiace gratis

 

Pakiet mi odpowiada co mogę ugrać z Polsatem na teraz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...