Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chcesz więcej miesięcy gratis, to stawka abonamentu jest standardowa i dostępne są krótkie i długie umowy (12/3, 15/3, 24/6, 29/6 i świąteczne Premium Max 24/8. Chcesz niższy abonament za pakiet, to okres gratis jest krótszy i długa umowa (24/3).

Wszystkie powyższe konfiguracje są bez wymiany dekodera głównego.

Jaką długość umowy i ile miesięcy gratis można uzyskać przy włączeniu TV do Smart Firmy, gdzie mam już telefony komórkowe, internet ? Mowa o pakiecie Premium Max. Jak wygląda kwestia dekodera EVO BOX przy Smart Firmie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

23 grudnia br. kończy mi się dwuletnia umowa na pakiet Rodzinny HD. Płacę 9,99 zł miesięcznie (Smart dom). Czy mogę wypowiedzieć umowę, czy czas minął? Co jeśli nie wypowiem? A czy po wypowiedzeniu przy tak małej kwocie mogę uzyskać jakiś bonus? Interesuje mnie np. opcja Cyfrowy Polsat Go, której nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz złożyć wypowiedzenie, jeżeli zostało minimum 30 dni do końca umowy począwszy od następnego okresu rozliczeniowego. W innym przypadku umowa zostanie przedłużona o kolejny cykl. Jeżeli nie złożysz wypowiedzenia, umowa przejdzie na czas nieokreślony. Prosimy, napisz nam numer dekodera w wiadomości prywatnej. Sprawdzimy, jakie są możliwości zmiany umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Was. Pierwszy raz przedłużał będę umowę z CP. Obecna kończy się w kwietniu, posiadam 

 

Pakiet Familijny Max HD 

Pakiet HBO HD HBO GO 
Pakiet Film HD 
Pakiet Cinemax HD 
Pakiet Sport HD 
Katalog treści online 
Pakiet Eleven Sports HD 
Usługa Multiroom HD

 

 

Płacę za wszystko w programie Smartdom 57,45 zł miesięcznie. Dziś przysłali ofertę listem na to samo za 55 zł. Chciałbym wymienić dekoder na Evobox PVR HD i żeby zostało to co jest. Nie podali mi długości umowy jaką proponują ale pewnie na 29 miesięcy. Pytam ponieważ chcę wiedzieć na co mogę liczyć podczas negocjacji :) Wypowiedzenia nie składałem ponieważ nie wiem jak to jest z wypowiedzeniem w Smartdom...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużyłem umowę, familijny Max HD ,Film HD, Sport HD, jeden multroom 24/3 gratis, 59.90zł miesięcznie, jestem zadowolony.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem jeszcze dalej w momencie negocjacji z DUK, ale oferty bywają rozbieżne. Mam pytanie ile max mógłbym płacić za następujący abonament: 

- umowa może być na 24 miesiące lub więcej

- interesuje mnie : Familijny max HD + film hd + cinemax + sport hd + eleven (ewentualnie bez cinemax) 

- odbiornik evobox

Jaka największa kwota byłaby tu odpowiednia, aby przedłużyć umowę bez zdzierania ;) ? Obecnie mialem familijny max hd (39,90zł/msc).

Edytowane przez Mr. Orbita
Zły wątek - przenoszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się chwalę, umowa podpisana na Familijny HD , okres: 24/3 za 19,99 + 2 MR (10zł i 5 zł) razem: 34,99, Pan z DUK zadzwonił i pomimo jakiegoś problemu w systemie z drugim dodatkowym MR wszystkim się zajął i zadzwonił jeszcze raz z załatwioną sprawą. Tak, że jestem mega zadowolony, była druga propozycja za 44,99 za Familijny max hd ale pozostałem przy familijny hd. Dziękuję wszystkim za pomoc, szczególnie dla CyfrowyOnline - pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa przedłużona w 6 miesiącu jej trwania (9 miesięcy do końca po wypowiedzeniu powód planowane usunięcie Universal Channel HD - info z icok) wcześniejszy kontrakt na 15 miesięcy z czego 3 za free teraz kontrakt na 12 miesięcy z czego pierwsze 3 za free  element oferty:  fam max hd + film + sport + cinemax + eleven za 69,90 + 5 zł za evobox. Ten konrakt jest pierwszą usłlugą w ofercie Smart Dom 3 :)

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa przedłużona w 6 miesiącu jej trwania (9 miesięcy do końca po wypowiedzeniu powód planowane usunięcie Universal Channel HD - info z icok) wcześniejszy kontrakt na 15 miesięcy z czego 3 za free teraz kontrakt na 12 miesięcy z czego pierwsze 3 za free wszystko docelowo fam max hd + film + sport + cinemax + eleven za 69,90 + 5 zł za evobox. Ten konrakt jest pierwszą usłlugą w ofercie Smart Dom 3 :)

O, już zawarłeś nową umowę, po wypowiedzeniu w którym powołałeś się na usunięcie kanału Universal Chanel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swojadroga, ale jest przecież oferta 24/8  - Familijny Max HD, Sport HD, Film HD, Cinemax HD za 49,99 zł.

 

Oferty z obniżonym abonamentem mają krótszy okres bezpłatny. Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD za 49,99zł jest w opcji 24/3! Pisał o tym między innymi @jogi https://forum.satkurier.pl/topic/12802-promocje-oferty-dla-stałych-abonentów-cp/?p=1310865

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferty z obniżonym abonamentem mają krótszy okres bezpłatny. Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD za 49,99zł jest w opcji 24/3! Pisał o tym między innymi @jogi https://forum.satkurier.pl/topic/12802-promocje-oferty-dla-stałych-abonentów-cp/?p=1310865

Dokładnie tak jest,bo z MR mam 59.9 w opcji 24/3

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...