Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W umowie nie znajdziesz, co z ceną po zakończeniu okresu podstawowego, jedynie informację, że umowa przechodzi ma okres nieoznaczony. Konsul też Ci wiele nie powie, jeden, że cena zostanie, drugi, że wejdziesz w stawki z cennika dla abonentów na okresie neoznaczonym umowy.

Na dzień dzisiejszy, nie znam nikogo, kto po okresie oznaczonym umowy płaciłby stawki z cennika wyższe. Sam od ponad roku trzymam umowę na MINI HD za 4,9 w umowie na czas nieokreślony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W umowie jest informacja o umowie na czas nieokreślony po zakończeniu okresu podstawowego. W Promocyjnych Warunkach Umowy jest cennik. Jeśli w tym cenniku jest pozycja z inną stawką na czas nieokreślony, to na pewno będzie ona obowiązywała po zakończeniu okresu podstawowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim!

To moj pierwszy post tutaj i chcialbym wszystkich pozdrowic.

Mam Polsat od kwietnia 2014 w miedzyczasie dobieralem multiroom i pozostalo mi 6 miesiecy do konca umowy.

Mam dekoder pvr 7000 i jakis ten podstawowy hd w multiroom.

I teraz chcialbym zrobic tak:

wziasc evobox jako glowny dekoder a pvr 7000 jako multiroom da sie tak?

Mieszkam za granica , w lipcu przyjade do PL i chcialbym to zalatwic, moge umowe znow podpisac na 29 miesiecy, mniej klopotu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomi posiadają abonament w wysokości 14.90(i taką kwotę chcieliby utrzymać) Wypowiedzenie zostało wysłane.Moje pytanie jak wyglądają długości umów i miesięcy darmowych przy niskim abonamencie? Co można ugrać?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jest szansa uzyskać pakiet Mini HD w cenie 4,99 zł miesięcznie. Umowa na 18 miesięcy, wczoraj ktoś na forum pisał, że taką umowę otrzymał po wysłaniu wypowiedzenia, więc myślę, że warto powalczyć.

 

W zeszłym tygodniu udało mi się podpisać umowę na 18 miesięcy, w cenie 4,99 zł/mc. Wcześniej wysłałem wypowiedzenie. Teraźniejsza umowa 15/5, jeszcze 4 miesiące do końca. Dekoder oczywiście własnościowy. Jeszcze można :wink:

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie długo kończy mi się umowa z Polsatem. Mam obecnie dekoder HD3000 i pakiet Familijny Max HD+ Film HD+ Sport HD+ Cinemax HD za 59,90 zł. Teraz chciałbym dekoder Evobox, wziąć także Multiroom i najchętniej zrezygnował bym z pakietu Film, Sport i Cinemax bo z tego nie korzystam, w zamian wolałbym pakiet HBO. Jak myślicie w jakim abonamencie mógłbym taki zestaw uzyskać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie bo kilku potyczkach z CP otrzymałem z DUK następującą ofertę:

- Familijny Max HD + Cinemax + Film + Sport za 59,90 zł

- Umowa na 15 m-cy  :jupi:

- 3 m-ce za 0 zł  :beer:

 - 3 m-ce za darmo VOD  :smile:

- Dekoder EvoBOX PVR za 49 zł, opłata czynszowa 5 zł/m-c

- Brak opłaty za kuriera

W sumie będę płacił tyle co teraz (64,90 zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia była taka. Parę lat stary Echostar leżał sobie w szafie, Gdy nadeszły czasy, kiedy Polsat zaczął wymieniać dekodery SD na HD wymieniłem na HD2000. W maju 2015 roku podpisałem umowę na pakiet Rodzinny HD, z możliwością zejścia do Mini HD. W związku, z tym, że zależy mi tylko na  Polsacie Sport po 5 darmowych miesiącach włączyłem pakiet Mini HD po 14,90 złotych  za miesiąc (kod promocji : RI43). Teraz wysłałem wypowiedzenie i  skontaktował się ze mną  DUK. Niestety musiałem wysłać kserokopię dowody osobistego ( w systemie widniał stary numer, jeszcze” zielona książeczka” ). Kopię wysłałem , ale na dokumenty umowy oczekuję. Natomiast w Icok płatność za następny okres rozliczeniowy wynosi 4,99. Oczywiście, gdy będę dysponował umową, dam znać jaki jest kod umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie bo kilku potyczkach z CP otrzymałem z DUK następującą ofertę:

- Familijny Max HD + Cinemax + Film + Sport za 59,90 zł

- Umowa na 15 m-cy  :jupi:

- 3 m-ce za 0 zł  :beer:

 - 3 m-ce za darmo VOD  :smile:

- Dekoder EvoBOX PVR za 49 zł, opłata czynszowa 5 zł/m-c

- Brak opłaty za kuriera

W sumie będę płacił tyle co teraz (64,90 zł)

Że tak zapytam, czym się ta twoja oferta z DUK różni od oferty dla ludzi z ulicy bez stażu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie długo kończy mi się umowa z Polsatem. Mam obecnie dekoder HD3000 i pakiet Familijny Max HD+ Film HD+ Sport HD+ Cinemax HD za 59,90 zł. Teraz chciałbym dekoder Evobox, wziąć także Multiroom i najchętniej zrezygnował bym z pakietu Film, Sport i Cinemax bo z tego nie korzystam, w zamian wolałbym pakiet HBO. Jak myślicie w jakim abonamencie mógłbym taki zestaw uzyskać? 

oferty masz na stronie www.

CP ma sztywne oferty, jedyne co rozni Cie od innych po wypowiedzeniu umowy to dostep do lepszych ofert czyt. krotsze aneksy umow jak i wieksza ilosc ms gratisowych.

Reszta bez zmian(poka kilkoma specjalnymi ofertami).

Nie ma samego HBO chyba ze wezmeisz sobie na czas nieokreslony.

Pakiet Fmax + HBO CINEMAX HD = 69.99.

Chcesz dobrac Multiroom to przy kwocie ZA PAKIET 59.99, dolicz 10zl, a przy 69.99 dolicz 5 zł.

Więc 74,99zł tyte Cie wyniesie miesieczna oplata.

Możesz kolego podać kod promocji tej umowy?

 

A wcześniejsza umowa ta 15/5 też była na pakiet Mini HD?

W nowym systemie w którym konsultanci głównie sprzedaja nie ma KODów ofert.

Od umów MULTI, a tylko takie korzytaja jeszcze z dawnego systemu są KODy ofert.

Nie musisz znać kodu oferty, wystarczy że powiesz że chcesz to i inne i czy Pan mi to zapisze, jak zacznie sie kłócić, to po prostu zadzwoń za 2 minuty, polaczenie wpadnie do innego konsultanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Obecnie posiadam 2 umowy z CP

Telewizja pakiet Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD za 59,90zł - Dekoder HD 5000

oraz Internet Power LTE 30GB za 44,95zł w ramach SmartDom - modem Huawei E3372

 

Obie umowy kończą mi się za 3 miesiące.

 

Jak myślicie na jakie warunki mogę liczyć przy przedłużeniu umowy?

 

Zależy mi na zachowaniu obecnego pakietu TV, być może z lepszym dekoderem, oraz większym pakiecie internetowym, z zachowaniem obecnego modemu.

 

Czy jeśli wyślę teraz wypowiedzenia umów mogę wynegocjować coś lepszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie zachowasz obecny pakiet, umowa na 12 lub 15 miesięcy z czego 5 darmowych. Jeśli wymienisz dekoder na Evoboxa, dodatkowo dojdzie Ci czynsz miesięczny bodajże 5 złotych miesięcznie i tylko 3 miesiące darmowe w opcji 15 mies. Weź tez od razu antenę z konwerterem za 130, bo warto. Internet w tej cenie (89,99 przed zniżką) masz z pakietem 90GB, umowa na czas nieokreślony - sprzęt zostaje stary bez ekstra opłat.

 

edit:

oczywiście po wypowiedzeniu umów.

Edytowane przez cabott
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...