Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanko które może zaciekawić nie tylko mnie, ale także tych co nie zamierzają wydawać więcej niż około 25 zł miesięcznie (średnio)  ;)

Ciekawi mnie taka opcja Pakiet Rodzinny + SPORT HD !

Co na to DUK ?

Jakiś czas temu zaoferowali mi takie "coś" :

Umowa 24 mies./ 8 miesięcy gratis, pozostałe miesiące 39.99 zł. (średnia miesięczna wychodzi 26.66 zł)

Czy komuś udało się coś jeszcze atrakcyjniejszego "wyciągnąć" ?

Może krótszą umowę lub jeszcze większy gratis ? ;)

Byłbym wdzięczny za podzielenie się swoim doświadczeniem w takim przypadku ;)

Czekam na odzew ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy taką umowę muszę dotrzymać do końca, czyli całe 24 miesiące, czy jest możliwość urwania parę końcowych miesięcy podpisując nową umowę ??

Przykładowo gdybym wysłał wypowiedzenie 5 miesięcy przed końcem umowy, to czy będą do mnie dzwonić od razu z nową propozycją, czy mimo wszystko będą "czekać" abym spłacić tą wcześniejszą 24 miesięczną umowę ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są swieta wiec odpisze łagodnie: "g**** wyskrobiesz".

Są sztywne oferty i każdy od lat je tu zna, od chyba 5 lat wałkowane jest to w kółko rok w rok to samo.

Oferty są dostępne krótsze przy "normalnych" czyt. ofertach takie jakie widnieja na stronie.

Ale nie są dostępne krótsze niż 24miesiace przy niestandardowych konfiguracjach jak rhd + sport.

Tyle.


A czy taką umowę muszę dotrzymać do końca, czyli całe 24 miesiące, czy jest możliwość urwania parę końcowych miesięcy podpisując nową umowę ??

Przykładowo gdybym wysłał wypowiedzenie 5 miesięcy przed końcem umowy, to czy będą do mnie dzwonić od razu z nową propozycją, czy mimo wszystko będą "czekać" abym spłacić tą wcześniejszą 24 miesięczną umowę ??

Procedury sa bez zmian.
 
Przy kazdej umowie.

Praktycznie 6 miesiecy przed koncem mozesz skorzystac z nowej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, 

powoli myślę o przedłużeniu umowy. Zostało mi bodajże 5 msc, więc czas wysyłać wypowiedzenie. 

 

Na tę chwilę mam tak:

12 msc umowa

5 msc 0 PLN

Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD + MR + czynsz za Sagecom (razem 74,99 PLN)

 

Klientem jestem od wielu, wielu lat. 

 

To co mnie interesuje przy przedłużaniu umowy za kilka miesięcy:

umowa: maksymalnie 15 miesięcy

5 miesięcy 0 PLN

Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD + MR (jeden albo dwa)

Dodatkowo chcę wymienić dekoder na jakiś nowszy, bo mój Sagecom nie ma ani Ipli, ani HBO GO. Za dekoder nie chcę płacić czynszu, który płacę teraz.

Dodatkowo interesuję się opcją Cyfrowy Polsat GO. 

 

Czy jest szansa dostać takie warunki w jakiejś dobrej cenie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Obecnie mam CP (Moduł CI+) oraz 1 dekoder dodatkowy. Umowa do końca września na fam max hd+ sport hd+ film hd +ipla mix.Wszystko w cenie 69,90. Multiroom za 0zł. Wypowiedzenie zostało złożone. I teraz moje pytanie. czy jeżeli do tej pory za 1 multiroom płaciłem 0 zł, to czy gdybym dobrał jeszcze jeden dodatkowy to cena wzrośnie o 5/10 zł zł, czy będzie na tym samym poziomie? I zcy mając moduł jako dekoder główny mogę dobrać jeszcze 1 dekoder do multiroomu?, bo dla nowych tej opcji chyba już nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam TV do 11.08 i internet w SmartDom do 11.07. Nic nie chcę zmieniać w kwestii cen (internet po rabacie 50% kosztuje 24,95). Ile GB można wynegocjować w tej cenie i jaka długość umowy? O TV wszystko wiem. :) Czy można to przedłużyć razem?

Edytowane przez Misiek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę, że mam:

 

umowa: 12 msc (5 za darmo)

pakiety: Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD (59,99 PLN) Sagecom ESI-88

MR (10 PLN) HD 6000

 

Do końca umowy pozostało mi 5 msc. Za jakieś 2 - 3 miesiące chcę negocjować warunki. Co mogę otrzymać? Chcę dobrać ON THE GO i może jeszcze jeden MR. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przy zwiększeniu pakietu z Fam Max HD +sport+film + 1MR + czynsz, na premium z 1MR wymianą dekodera na evo i wzięciu On The Go (dodam że wszedł bym w program smart dom 3), by nie płacić za multiroom lub za On the Go? Czy można coś takiego wynegocjować? Oczywiście zakładając że przedłużę umowę w formie 15/3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę, że mam:

 

umowa: 12 msc (5 za darmo)

pakiety: Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD (59,99 PLN) Sagecom ESI-88

MR (10 PLN) HD 6000

 

Do końca umowy pozostało mi 5 msc. Za jakieś 2 - 3 miesiące chcę negocjować warunki. Co mogę otrzymać? Chcę dobrać ON THE GO i może jeszcze jeden MR. 

 

No a co możesz otrzymać? To co wszyscy już chyba to było pisane z 50 razy w  tym miesiącu.

 

15ms 5 za darmo, ten sam pakiet, ten sam dekoder

ta sama oplata za mr, jak chcesz kolejny mr to 5 zł jak chcesz on the go to 5 zł.

i czemu chcesz wynegocjowac warunki za 2-3 miesiące jak możesz już TERAZ skorzystać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz  mi jakieś badziewie proponują typu: 29 msc, 9 msc taniej, potem normalnie. 

 

Mam chęć coś powalczyć, bo wiem, że to, o czym wspomniałeś, to dostanę na pewno. Powalczyłbym o wymianę dekodera bez utraty promocyjnych miesięcy albo 12 miesięczną umowę chociaż nie wiem, czy to możliwe, skoro obecna jest na 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powalczyłbym o wymianę dekodera bez utraty promocyjnych miesięcy albo 12 miesięczną umowę chociaż nie wiem, czy to możliwe, skoro obecna jest na 12 miesięcy. 

 

Niestety, nie jest to możliwe. Skoro obecną umowę masz na 12 miesięcy to następną możesz dostać na minimum 15 miesięcy,  w tym 5 gratis (bez wymiany dekodera), a z wymianą dekodera to samo, tylko 3 miesiące gratis.

Edytowane przez Barti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...