Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem jak w NC+

W CP idziesz do punktu i skladasz wypowiedzenie(czasami maja w APS gotowe formularze, jak nie to po prostu prosisz o pomoc w napisaniu).

Mozesz skorzystac z nowych ofert 6 miesiecy przed końcem umowy aby ugrać coś dobrego.

Edytowane przez Mr. Orbita
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości, usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swojadroga -możesz rozwiać wątpliwości. Ponoć na posiadany własny sprzęt (tzw. FTA -po umowie) nie można podpisać już żadnej umowy. W DUK 222 127 128 powiedzieli, że oni się tym nie zajmują. W innym dziale 222 127 222 powiedzieli, że mogę podpisać umowę na nowy sprzęt. Twierdzą, że jedynie w punkcie można coś takiego zrobić. Jak jest naprawdę?

Edytowane przez markar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź z ICOK na zapytanie dotyczące "ożywienia" własnego modułu CAM:

 

1) Proponujemy Umowę na okres 15 miesięcy na Pakiet Mini HD, gdzie przez pierwsze 9 miesięcy korzystałby Pan z ww. pakietu w cenie 9,90 zł/mies., natomiast po tym okresie opłata wynosiłaby 14,99 zł/mies.

2) Proponujemy Umowę na okres 24 miesięcy na Pakiet Rodzinny HD, gdzie przez pierwsze 9 miesięcy korzystałby Pan z ww. pakietu w cenie 14,90 zł/mies., natomiast po tym okresie opłata wynosiłaby 24,99 zł/mies. Jednocześnie po zakończeniu trwania okresu promocyjnego warunki Umowy przewidują możliwość zmiany Pakietu Rodzinnego HD na Pakiet Mini HD w cenie 14,99 zł/mies.
 Wychodzi na to, że mając własny sprzęt trzeba płacić dużo więcej niż za dekoder udostępniony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czerwcu kończy mi się umowa. Obecnie mam abonament za 100zł (Pakiet Familijny Max HD+Pakiet HBO HD HBO GO, IPLA MIX, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Film HD, Pakiet VOD, Pakiet Sport HD, Usługa Multiroom HD (2 dekodery). Chciałbym zrezygnować z pakietu VOD ale za to rozszerzyć Multiroom do 3 dekoderów. Zależy mi też na pakiecie IPLA MIX. Jaką mogę wynegocjować umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przecież dostępne są hd2000, hd3000, hd5000, hd5500, hd6000
Wiec nie rozumiem o co chodzi.
Sagem ESI 88 i HD7000 nie dostaniesz.

Edytowane przez Mr. Orbita
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości, usunięto zbędne cytowanie - korzystaj z odpowiednich przycisków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Przewertowałem kilka stron w tym dziale i nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie.

Kończy mi się w marcu umowa na pakiet Familijny HD. Od kilku lat regularnie płacę za niego 39,9 co jak zauważyłem chyba za niego przepłacam. Prosiłbym o sugestie, informacje za ile można go dostać i jak to zrobić? Dodam, że okres umowy nie ma dla mnie znaczenia. Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co przeczytałem kilka postów wyżej!Czy to prawda,że mając własny sprzęt /tv z dek moduł cam/ suma sumarum ceny wychodzą drożej niż z Ich dekoderami??.Właśnie tak mam zamiar zrobić przejść na własny sprzęt oddać dekoder Hd550s tylko nie spodziewałem się ,że będzie to drożej.Myślałem,że jest to obojętne ceny dokładnie te same a obraz powinien być lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kazdy to chce .. 2 umowe dalem na wypowiedzenie nie chca dac normalnego dekodera raz nie usmiecha mi sie instalacji robic pod unicable 2 dziala ok

 

Instalacja typu Unicable nie jest wymagana do działania EvoBoksa. Jest wprawdzie zalecana, ale dekoderek ten działa sprawnie również na standardowej instalacji ze zwykłym konwerterem uniwersalnym. Moi rodzice na dole w salonie mają ten dekoder i jest on podłączony do anteny z konwerterem typu Quad, gdzie EvoBox zajmuje dwa wyjścia tego konwertera. I wszystko działa poprawnie.

Więcej informacji na ten temat można poczytać w wątku o EvoBoksie w niniejszym dziale forum. I tam też toczy się dyskusja odnośnie tego modelu dekodera.

Edytowane przez Barti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Wtedu Evobox daje co najmniej takie same korzyści, jak każdy inny dwugłowicowy dekoder.

 

Czyli rozumiem, że cena między nowym a kilkuletnim klientem jest taka sama? Jestem trochę zawiedziony tym newsem. Dzięki za info z darmowymi miesiącami.

W cenie nie ma różnicy (chociaż np. Premium HD z HBO i HBO GO jest do wyrwania za 79,99PLN), ale jest różnica w ilości płatnych (czy też darmowych) miesięcy w umowie, co powoduje, że realnie średniomiesięczna cena jest niższa dla stałego klienta, niż dla nowego.

Edytowane przez cabott
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomęczyłem DUK odnośnie możliwości podpisania umowy na własny moduł CAM. Wygląda to następująco:

-umowa na 15 miesięcy, pierwsze 4 miesiące Familijny HD za 14,99, od 5-go miesiąca albo Familijny HD za 39,99 albo Rodzinny HD za 19,99

-umowa na 24 miesiące, pierwsze 12 miesięcy Rodzinny HD za 9,90, następne 12 miesięcy albo Mini HD za 14,99 albo Rodzinny HD za 19,99. Ta oferta wychodzi prawe tak samo jak dla nowych abonentów. Prawie- bo sumując abonamenty wychodzi identycznie ale nowi mają dostęp do Familijnego HD przez 6 miesięcy.

Edytowane przez markar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...