Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pozostało mi do konca umowy nie całe 4 m-ce i tak się zastanawiam czy warto w ogóle wysyłać wypowiedzenie ; pomocne; przy ewentualnym aneksie. Na dziś mam Familijny Max HD+Sport+Film+Cinemax+M.R. , opłata miesięczna 64.90 zł. W związku z tym że opłata za M.R. wzrosła z 5 do 10 złociszy opłata moja będzie opiewała na kwotę 69.90 złociszy , a z tego co można poczytać żadnego ; prezentu ; nie otrzymam , a może można coś ugrać. Właściwie na pakiecie ; ful; mi nie zależy więc w tym kierunku nie będę ewentualnie negocjował , a czy warto skracać umowę , aby płacić więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ja już szczerze mówiąc mam dosyć dek CP.Właśnie jestem na kupnie nowego tv i chcę koniecznie z wbudowanym dek.Teraz pytanie czy wymiana dekodera- na kartę z modułem to jest traktowane jak wymiana nowego dekodera i czy trzeba w związku z tym na nowo aneksować przedłużać -odnawiać umowę.Obecna mam jeszcze prawie pół roku i specjalnie nie zależało by ją wymieniać-tylko kwestia tej samej karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostało mi do konca umowy nie całe 4 m-ce i tak się zastanawiam czy warto w ogóle wysyłać wypowiedzenie ; pomocne; przy ewentualnym aneksie. Na dziś mam Familijny Max HD+Sport+Film+Cinemax+M.R. , opłata miesięczna 64.90 zł. W związku z tym że opłata za M.R. wzrosła z 5 do 10 złociszy opłata moja będzie opiewała na kwotę 69.90 złociszy , a z tego co można poczytać żadnego ; prezentu ; nie otrzymam , a może można coś ugrać. Właściwie na pakiecie ; ful; mi nie zależy więc w tym kierunku nie będę ewentualnie negocjował , a czy warto skracać umowę , aby płacić więcej?

Spokojnie dostaniesz opcję 12/5 (lub 15/5 jeśli aktualnie masz 12/5) więc nawet po podwyżce do 69.90 w sumie zapłacisz mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ja już szczerze mówiąc mam dosyć dek CP.Właśnie jestem na kupnie nowego tv i chcę koniecznie z wbudowanym dek.Teraz pytanie czy wymiana dekodera- na kartę z modułem to jest traktowane jak wymiana nowego dekodera i czy trzeba w związku z tym na nowo aneksować przedłużać -odnawiać umowę.Obecna mam jeszcze prawie pół roku i specjalnie nie zależało by ją wymieniać-tylko kwestia tej samej karty.

 

Wymiany dekodera dedykowanego na moduł CAM (i odwrotnie) można dokonać tylko w czasie przedłużania umowy. W trakcie jej trwania niestety nie. Wówczas tylko wymiana serwisowa, na taki sam model dekodera lub w przypadku posiadania już modułu CAM, na taki sam moduł.

Wymiana dekodera dedykowanego na moduł CAM (i odwrotnie) wiąże się z tym, że przy przedłużaniu umowy dostaje się wówczas 3 miesiące gratis, a nie 5.

Co do samej karty to w Cyfrowym Polsacie jest ona sparowana z dekoderem dedykowanym lub modułem CAM, z którym jest dostarczana i działa tylko i wyłącznie z nim. Istnieje, co prawda, "magiczna" możliwość "rozparowania" karty, ale nie jest to legalne i jest to już inny temat. ;) Dekoder i karta oraz moduł CAM i karta w Cyfrowym Polsacie stanowią niejako "całość". Nie ma możliwości wymiany samej karty. Sama karta nie będzie działać też w telewizorze z wbudowanym tunerem satelitarnym. Tutaj nawet nie pomoże karta nieparowana. W przypadku telewizora, zawsze potrzebny będzie do tego dodatkowo moduł CAM, gdyż telewizory nie posiadają wbudowanego modułu dostępu warunkowego i czytnika kart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informację.Ja tam się nie znam na "magicznych"sztuczkach i na nich mi nie zależy.Chcę całkiem lega artis załatwić wszytko.Czyli raczej trzeba się liczyć z wymiana umowy.Mam jeszcze kilka miesięcy.Zobaczę ,albo dociągnę jeszcze chwilę na dek.obecnym i potem przy aneksie zamienię na moduł z kartą,abo przerwę i od razu to zrobię.W  każdym razie dzięki za informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane dnia 13.11.2015r. :wink: Jak zawsze.... co jakis czas. :roll:  Do końca umowy 6 m-cy. Nie dzwonią... No to w piątek 20 listopada telefon do DUK aby "potwierdzić" czy wpłynęło pismo. Oczywiście, że tak i miła rozmowa. Pakiet Premium 89.90. miesięcznie przez 3 miesiące za free + 1 MR za 0 zł. + wymiana dekodera HD 6000 na DVR 7400. Ja jestem zadowolony. Kiedyś znów zadzwonię do DUK, a będzie to na pewno w 2016 roku :oops:

Edytowane przez flot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem w DUK. Pierwszy ich telefon. Wcześniej miałem Premium + MR za 89,90zł w opcji 15/5. Przedłużyłem Premium+MR 12/5 za 84,99zł od szóstego miesiąca bez IPLI i VOD. Przez pierwsze 5mcy oczywiście IPLA i VOD wliczone. HBO GO w całym okresie w cenie. Jestem zadowolony. Wychodzi średnio niecałe 50zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-| Proszę o radę :-|

 

 

Pakiet jaki posiadam:
- Pakiet Familijny HD

- Pakiet Max HD

 

Cena co mc:
49,90

 

Co oczekuje:
- Do tego abym miał kanały sportowe, nic więcej mi tak nie trzeba (ewentualnie hbo jeśli będzie malutka dopłata ale nie musi być)

 

Co po złożeniu wypowiedzenia (umowa kończy mi się za 3 mc) mogę uzyskać

Bardzo prosżę o udzielenie mi takiej informacji

 

Umowa na jaką chce zawrzeć to 24 mc

 

Nadmienie że mam internet też od nich ale kończy mi się umowa z internetem za rok czasu i płace teraz 39,90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Obecnie posiadam: Familijny Max HD, Extra HD, Sport HD, Cinemax HD + 5 zł czynsz dekodera = 64,90zł miesięcznie

Obecną umowę miałem na 24 miesiące, w tym 8 miesięcy bez opłat. Do końca trwania obecnej umowy pozostało 5 miesięcy - aktualnie umowa jest wypowiedziona.

 

Oferta z przed chwili:

 

1) Familijny Max HD, Extra HD, Sport HD, Cinemax HD + 5 zł czynsz dekodera = 64,90zł miesięcznie

Proponowane warunki to: Umowa 12 miesięczna, w tym 5 miesięcy bez opłat. Przez 5 miesięcy odbieram pakiet Premium + VOD, Ipla mix itp... po 5 miesiącach odbieram pakiet wyżej wymieniony.  Oferta elastyczna to znaczy, że mogę w trakcie umowy podwyższyć pakiet do Premium za 89,90zł bez zmiany warunków umowy.

 

2) Familijny Max HD, Extra HD, Sport HD, Cinemax HD = 59,90zł miesięcznie

Proponowane warunki to: Umowa 12 miesięczna, w tym 3 miesięcy bez opłat. Przez 3 miesięcy odbieram pakiet Premium + VOD, Ipla mix itp... po 3 miesiącach odbieram pakiet wyżej wymieniony.  Oferta elastyczna to znaczy, że mogę w trakcie umowy podwyższyć pakiet do Premium za 89,90zł bez zmiany warunków umowy. Zmiana dekodera Sagem Esi88 na PVR 7000.

Zmiana dekodera Sagem Esi88 na PVR 7000 - zwolnienie z czynszu. Aktywacja 49,00zł

 

3) Rodzinny HD, Sport HD + 5 zł czynsz dekodera = 44,90zł miesięcznie (oferta dostępna dla mnie od 24 grudnia)

Proponowane warunki to: Umowa 29 miesięczna, w tym 8 miesięcy bez opłat. Przez 8 miesięcy odbieram pakiet Familijny Max HD, Extra HD, Sport HD  po 8 miesiącach odbieram pakiet wyżej wymieniony.  Oferta elastyczna to znaczy, że mogę w trakcie umowy podwyższyć pakiet do Familijny Max HD, Extra HD, Sport HD za 69,90zł bez zmiany warunków umowy.

 

4) Rodzinny HD, Sport HD = 39,90zł miesięcznie (oferta dostępna dla mnie od 24 grudnia)

Proponowane warunki to: Umowa 29 miesięczna, w tym 6 miesięcy bez opłat. Przez 6 miesięcy odbieram pakiet Familijny Max HD, Extra HD, Sport HD  po 6 miesiącach odbieram pakiet wyżej wymieniony.  Oferta elastyczna to znaczy, że mogę w trakcie umowy podwyższyć pakiet do Familijny Max HD, Extra HD, Sport HD za 69,90zł bez zmiany warunków umowy. Zmiana dekodera Sagem Esi88 na PVR 7000 - zwolnienie z czynszu. Aktywacja 49,00zł

 

Chłopcy pomóżcie co wybrać - doradzcie coś mi? Zastanawiam się nad 3 lub 4, bo mam NC+ do kwietnia 2017 opcja mini full za 85zł miesięcznie. Opłaca się wymiana dekodera? Słyszałem, że ten PVR to niezły zjadać prądu. Proszę o opinie

Edytowane przez Gursonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby o mnie chodziło to wybrałbym wariant 1 bez wymiany dekodera bo lepszego nie dostaniesz.Przez 5m-cy nic nie płacisz,nawet czynszu za obecny dekoder,umowa na bardzo krótki platny okres.Przy wariantach z wymianą dekodera dochodzi dochodzi aktywacja 49zł.Decyzja jednak należy do Ciebie.Pozdrawiam i życzę najlepszego wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Obecnie posiadam: Familijny Max HD, Extra HD, Sport HD, Cinemax HD + 5 zł czynsz dekodera = 64,90zł miesięcznie

Obecną umowę miałem na 24 miesiące, w tym 8 miesięcy bez opłat. Do końca trwania obecnej umowy pozostało 5 miesięcy - aktualnie umowa jest wypowiedziona.

 

Oferta z przed chwili:

 

1) Familijny Max HD, Extra HD, Sport HD, Cinemax HD + 5 zł czynsz dekodera = 64,90zł miesięcznie

Proponowane warunki to: Umowa 12 miesięczna, w tym 5 miesięcy bez opłat. Przez 5 miesięcy odbieram pakiet Premium + VOD, Ipla mix itp... po 5 miesiącach odbieram pakiet wyżej wymieniony.  Oferta elastyczna to znaczy, że mogę w trakcie umowy podwyższyć pakiet do Premium za 89,90zł bez zmiany warunków umowy.

 

2) Familijny Max HD, Extra HD, Sport HD, Cinemax HD = 59,90zł miesięcznie

Proponowane warunki to: Umowa 12 miesięczna, w tym 3 miesięcy bez opłat. Przez 3 miesięcy odbieram pakiet Premium + VOD, Ipla mix itp... po 3 miesiącach odbieram pakiet wyżej wymieniony.  Oferta elastyczna to znaczy, że mogę w trakcie umowy podwyższyć pakiet do Premium za 89,90zł bez zmiany warunków umowy. Zmiana dekodera Sagem Esi88 na PVR 7000.

Zmiana dekodera Sagem Esi88 na PVR 7000 - zwolnienie z czynszu. Aktywacja 49,00zł

 

3) Rodzinny HD, Sport HD + 5 zł czynsz dekodera = 44,90zł miesięcznie (oferta dostępna dla mnie od 24 grudnia)

Proponowane warunki to: Umowa 29 miesięczna, w tym 8 miesięcy bez opłat. Przez 8 miesięcy odbieram pakiet Familijny Max HD, Extra HD, Sport HD  po 8 miesiącach odbieram pakiet wyżej wymieniony.  Oferta elastyczna to znaczy, że mogę w trakcie umowy podwyższyć pakiet do Familijny Max HD, Extra HD, Sport HD za 69,90zł bez zmiany warunków umowy.

 

4) Rodzinny HD, Sport HD = 39,90zł miesięcznie (oferta dostępna dla mnie od 24 grudnia)

Proponowane warunki to: Umowa 29 miesięczna, w tym 6 miesięcy bez opłat. Przez 6 miesięcy odbieram pakiet Familijny Max HD, Extra HD, Sport HD  po 6 miesiącach odbieram pakiet wyżej wymieniony.  Oferta elastyczna to znaczy, że mogę w trakcie umowy podwyższyć pakiet do Familijny Max HD, Extra HD, Sport HD za 69,90zł bez zmiany warunków umowy. Zmiana dekodera Sagem Esi88 na PVR 7000 - zwolnienie z czynszu. Aktywacja 49,00zł

 

Chłopcy pomóżcie co wybrać - doradzcie coś mi? Zastanawiam się nad 3 lub 4, bo mam NC+ do kwietnia 2017 opcja mini full za 85zł miesięcznie. Opłaca się wymiana dekodera? Słyszałem, że ten PVR to niezły zjadać prądu. Proszę o opinie

Nie wiem czy jest sens dublować większość kanałów ale opcja 1 jest bardzo dobra.Opcja 3-4 też bardzo ciekawa ale walczyłbym o umowę na 24 miesiące a nie 29 bo są z takim samym gratisem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czerstwy - Gdybym nie miał telewizji NC+, to bym w ciemno wziął 12/5 przy tym obecnym pakiecie, ale no właśnie po co dublowanie? Poczekam do grudnia na ten Rodzinny HD+ Sport HD za 44,90zł 29/8 (opcja nr.3), bo trochę obawiam się PVR7000 ma jak dla mnie "brzydkie menu" i jest "prądożerczą" E-SI 88 lepszy. Nie mogę wziąć umowy na 24/8, bo zastawiają się tym, iż zmniejszam pakiet. Poza tym teraz jeszcze mam 24/8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Obecnie posiadam: Familijny Max HD, Extra HD, Sport HD, Cinemax HD + 5 zł czynsz dekodera = 64,90zł miesięcznie

Obecną umowę miałem na 24 miesiące, w tym 8 miesięcy bez opłat. Do końca trwania obecnej umowy pozostało 5 miesięcy - aktualnie umowa jest wypowiedziona.

 

Oferta z przed chwili:

 

1) Familijny Max HD, Extra HD, Sport HD, Cinemax HD + 5 zł czynsz dekodera = 64,90zł miesięcznie

Proponowane warunki to: Umowa 12 miesięczna, w tym 5 miesięcy bez opłat. Przez 5 miesięcy odbieram pakiet Premium + VOD, Ipla mix itp... po 5 miesiącach odbieram pakiet wyżej wymieniony.  Oferta elastyczna to znaczy, że mogę w trakcie umowy podwyższyć pakiet do Premium za 89,90zł bez zmiany warunków umowy.

 

 

 

Z tego co widzę oferta fajna i chyba do takiej będę dążył, ale

 

Z tego co mam obecnie

 

Pakiet jaki posiadam:

- Pakiet Familijny HD

- Pakiet Max HD

 

Cena co mc:

49,90

 

 

1) Moja umowa kończy mi się za 4 mc, jak złożę wypowiedzenie i przedłużę na warunkach w/w to kasują mi się te 4 mc?? czy dodają jak to jest???

 

2) z w/w oferty (((odbieram pakiet Premium + VOD, Ipla mix itp... )) potem muszę pilnować i zadzwonić na infolinię aby mi wyłączyli pakiety premium by dodatkowo nie płącić więcej??? czy one same się wyłączą???? jeśli będę musiał zadzwonić to mogę zrobic to zaraz po przedłużeniu umowy pare dni później i aby po 5 darmowych miesiącach nie włączyły się???

 

3) z tym co mam

 

- Pakiet Familijny HD

- Pakiet Max HD

 

Jaka jest różnica w MAX HD co wchodzi w jego skład

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Byłem w salonie Cyfrowym Polsacie proponują mi coś takiego umowę na 29m-ce za 89,90 full i zejście do do 69,00 i wtym 6 miesiięcy darmo plus wymiana z HD 7000 bo się tnie na HD 6000 lub umowę na 15 m-ce tylko gorsze gratisy były :).

 

Czekam bliżej do końca umowy.

 

Pozdrawiam ksiaze351

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Kostykiewicz:   

 

Odp.1 - Tak. Pod warunkiem, że wyślesz wypowiedzenie, z tego co się orientuje - to umowę można przedłużyć na takich samych warunkach (nie zmieniając pakietu) już nawet 5 miesięcy przed jej końcem. Jeśli chcesz zniżyć pakiet to 3-4 miesiące. Przedłużając umowę oni skracają czas obowiązywania obecnej 

 

Odp.2 - Nie wiem jak jest teraz, ale ja musiałem dzwonić. Można chyba zadzwonić zaraz po przedłużeniu do BOK'u i złożyć taką adnotacje, że od 6 miesiąca chce oglądać to..... za xx,xxzł. Taka informacja jest zapisywana na Twoim kontrakcie. 

 

Odp. 3 Zapraszam na stronę Cyfrowego Polsatu :wink:

 

  (to wszystko można przeczytać kilka stron wcześniej! Wystarczy chcieć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...