Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem dzisiaj drugi telefon z DUK i mam umowę na Mini HD za 4,99zł na 18 miesięcy. Wystarczy stanowczo upierać się, że albo za 5 zł albo rezygnacja i dało radę postawić na swoim :jupi:

 

To w końcu jak jest z tym pakietem za 4,99 zł? Ja ilekroć się o niego pytałem, to nie był dostępny. Jaki jest kod tego pakietu, stary był KA52. Jakby jeszcze ktoś wrzucił skan umowy z kodem i miesięcznym abonamentem byłoby fajnie, można by podesłać linka do maila w ICOK, żeby się nie wykręcali że coś takiego nie istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzisiaj drugi telefon z DUK i mam umowę na Mini HD za 4,99zł na 18 miesięcy. Wystarczy stanowczo upierać się, że albo za 5 zł albo rezygnacja i dało radę postawić na swoim :jupi:

 

To w końcu jak jest z tym pakietem za 4,99 zł? Ja ilekroć się o niego pytałem, to nie był dostępny. Jaki jest kod tego pakietu, stary był KA52. Jakby jeszcze ktoś wrzucił skan umowy z kodem i miesięcznym abonamentem byłoby fajnie, można by podesłać linka do maila w ICOK, żeby się nie wykręcali że coś takiego nie istnieje.

 

Mam pakiet MiniHD za 4.90 zł od ostatniego przedłużenia umowy. Już niedługo - we wrześniu umowa wygasa. Wysłane wypowiedzenie. Dziś telefon z DUK Polsatu. Różne propozycje, ale kontynuowania MiniHd za taką cenę nie chcą dać. Mogą, ale za 9,99. Konsultant się upierał, że nie można kontynuować dalej umowy za 4.90 bo ta oferta jest tylko "jednorazowa" tzn. można ją uzyskać tylko jeden raz dlatego mi już nie przysługuje. PRAWDĘ on mi gadał?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi proszę o co chodzi:

Chce dokupić pakiet sportowy

Moja umowa jest świeża sprzed 2 miesięcy wiec dostałem propozycje 29 mies i kwotę 59,99. Mam max hd

Moja tesciowa ma przedłużana umowę chyba 10 mies temu i placi od 1 miesiąca z minimum Familijnym Hd. Zadzwonilem żeby sprawdzić czy ona dostałaby cos krócej a sprzętami byśmy sie wymienili

Dostala ta samą propozycje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ile miesięcy przed końcem umowy można dostać krótszy okres obowiązywania nowych warunków niż 29 mies?

Pytam bo mi zostalo 22 mies teściowej chyba 15 a ojcu 20 i żaden konsultant w każdym przypadku nie da nic krócej...

 

Czy w APS jest szansa cos takiego dostać?wiem od znajomego u którego zawierałem umowę ze dla nowych klientów sa tabelki gdzie można schodzic z warunkami od stosunkowo najgorszych do najkorzystniejszych-widziałem taka rozpiskę w maju. Czy na przedłużenie jest podobnie?

Czy aneksujac umowę z pakietem sport&film można dostać w niższej cenie modul wifi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę można przedłużać na pół roku przed jej końcem. Mając 20-15 miesięcy do końca nic nie wynegocjujesz. Cierpliwie czekaj, a jak umowa będzie się kończyć złóż wypowiedzenie, wówczas dostaniesz znacznie lepsze oferty np. umowę na 12 miesięcy z czego 5 za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie pytanie.

 

Obecnie posiadam:

Pierwszą umowę na:

Minimalny obowiązek: Pakiet Familijny Max HD + Pakiet Film HD + Pakiet Cinemax HD + Pakiet Sport HD (Kontrakt połączony w ramach smartDOM: Rabat smartDOM Kontrakt uczestniczy w promocji Superoferta w Smart Dom - produkt uprawniający)

 

Do tego internet 50% ceny i telefon za 1 zł.

 

Drugą umowę: Pakiet podstawowy:Pakiet Familijny Max HD

 

Teraz nie tracąc rabatów chciałbym dobrać do pierwszej umowy Multiroom na dodatkowy telewizor, lub może na dwa dodatkowe telewizory. Czy da się tak zrobić, żeby nie stracić tych ulg?

Do końca pierwszej umowy zostało 20 miesięcy (minęło już 9) bo umowę podpisałem na 29 miesięcy. Proszę o jakieś sugestie.

 

Mam jeszcze 3 dekoder HD 6000 który mi został po wymianie starego DSB 717. Ale jego chyba nie mozna przystosować do multiroom ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam się ponownie. Na chwilę obecną mam tak:

 

Familijny Max HD+ Sport HD+ Film HD+ Cinemax HD 59,90 PLN

MR 5 PLN

Czynsz za Sagecom 59,90 PLN

 

umowa 15/5

 

Chciałbym coś takiego:

Familijny Max HD+Sport HD+Film HD+Cinemax HD 59,90 PLN

MR 5 PLN

Czynsz 5 PLN

Ipla w prezencie

Umowa: 12/5

 

Jest to możliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim,

kończy mi się umowa z końcem lipca, wypowiedzenie wysłane, do tej pory Rodzinny HD + Sport HD za 64 zł.

Mam pytanko, czy następująca oferta jest dobra, czy można ugrać coś lepszego?

12 mies., 5 mies free, 7 płatnych - 64 zł za Rodzinny HD + Sport HD

 

A skąd ty masz taką ofertę? Do tej pory nie było możliwości posiadania takiej oferty. Od niedawna dopiero do Rodzinnego można dokupić FILM HD, SPORT MAX i MAX HD. Rodzinny HD+ SPORT HD to 34,99 pln/m-c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...