Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Familijny Max HD + Film HD + Cinemax HD + Sport HD + Pakiet VOD + Multiroom + IPLA MIX po okresie promocyjnym 69,90 zł, oferta niestety "nieelastyczna"

 

Masz Iple Mix i VOD za free przez cały okres trwania umowy?

 

Pakiet VOD + IPLA MIX w tej ofercie podnosi koszt miesięczny o 10zł. Ten sam zestaw kanałów TV kosztuje 59,90zł, więc nie jest za darmo przez cały okres umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem SMSa od DUK, że czeka na mnie specjalna oferta. Zadzwoniłem i dostałem tak:

 

Anulowanie 4 msc umowy,

umowa: 12/5

Familijny Max HD+Sport HD+Film HD+Cinemax HD 59,90 PLN

czynsz za dekoder 5 PLN

MR 10 PLN (chciałem 5 PLN, ale powiedzieli, że to niemożliwe)

Przez 5 msc nie płacę czynszu za dekoder, dodatkowo IPLA Mix i VOD

HBO nie chcieli dać za darmo.

 

Mogę coś jeszcze wynegocjować, np. tańszy MR albo HBO, czy brać to co dają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za nieco ponad miesiąc kończy mi się umowa z CP, więc dzisiaj postanowiłem zadzwonić i wysłuchać nowej oferty.Obecnie posiadam pakiet Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + 2xMR i płacę 64,90 zł miesięcznie.Zaproponowano mi taki sam pakiet kanałów na 15 miesięcy w cenie 74,90 zł, w tym przed pierwsze 4 miesiące płaciłbym 59,90 zł + miałbym pakiet Ipla MIX i VOD.Przyznam że rozczarowała mnie ta oferta stąd pytanie czy mam szanse ugrać coś więcej ? Dodam że chciałbym zostać w tym samym pakiecie kanałów + 2MR, Ipla i Vod są zbędne, liczę na pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złóż wypowiedzenie! Bez tego to nawet nie ma co z nimi rozmawiać. Tylko po złożeniu wypowiedzenia można "ugrać" naprawdę fajną ofertę. :)

Zasada jest też taka, żeby nie godzić się od razu na pierwsze warunki przedstawione przez konsultanta. Bo te to zazwyczaj nie jest "maks" tego, co można "ugrać". Trzeba trochę ponegocjować. A jeśli konsultant będzie uparty i nie będzie dawał lepszej oferty to grzecznie mu dziękujemy i mówimy, że w takim razie rezygnujemy z Cyfrowego Polsatu. ;) I spokojnie czekamy na kolejny telefon z DUK, który może być jeszcze nawet tego samego dnia albo za kilka dni. Wówczas z pewnością oferta będzie lepsza, niż poprzednia. A jeśli nie to znów negocjujemy. I tak aż to skutku. ;)

 

Telefon z DUK w sprawie przedłużenia umowy może się pojawić już nawet 2-3 dni po złożeniu wypowiedzenia. Ja tak ostatnio miałem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Do tej pory: Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + MR na 15 miesięcy za 59,90 zł

 

Dzisiaj bez wypowiedzenia przedłużyłem na: Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + MR + Ipla MIX i VOD na 15 miesięcy, przy płatności 5x0 i 10x74,90 (69,90 za tv i 5 zł za MR) czyli średnio ~50 zł.

 

Uważam że na ofertę bez wypowiedzenia (za późno zauważyłem, że umowa się kończy) nie jest źle, zszedłem o 10 zeta na tym samym pakiecie :)

PS: trafił się jakiś spoko konsultant bo ta oferta została przedstawiona po 2-3 minutach, a wcześniejsi konsultanci nawet "nie wiedzieli" że są darmowe miesiące.

 

Pozdrawiam i życzę udanych negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi udało się wynegocjować przez tel z konsultantem umowę na 12 miesięcy w tym 5 za darmo pakiet premium, nie wypowiadałem wcześniej umowy a do tego miły Pan jako, że był jeszcze miesiąc do końca starej umowy anulował ten miesiąc i od razu zaczęła obowiązywać nowa umowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielę się także swoimi osiągnięciami przy przedłużeniu umowy.

Było Familijny Max HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD za 59,90 pln. przy umowie 15/5. Do końca umowy 4 m-ce. Po wypowiedzeniu, kilka telefonów z DUK i podobno przy tej umowie, bez zwiększenia zobowiązania nie ma możliwości przedłużenia umowy na 12/5 czym byłem bardzo zainteresowany. Tłumaczenie jest takie, że niektórzy nadużywali tej opcji i praktycznie stale "lecieli" na bezpłatnych miesiącach :).

W końcu zdecydowałem się na przedłużenie 15/5 z zachowaniem wysokości zobowiązania czyli 59,90 pln.. Tak naprawdę zmniejszyć zobowiązania i tak nie mogłem, bo jest to usługa uprawniająca do zniżek w SmartDom, do którego końca mam jeszcze rok więc nie jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...