Skocz do zawartości

Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Informacja o HD:https://satkurier.pl/news/119965/extreme-sports-channel-i-cbs-europa-w-hd-w-polsce.html

Odpowiedzi Extreme Sports Channel na pytania dotyczące WWE na ich antenie:http://wrestlefans.pl/index.php?news_action=more&newsid=151

 

Można już oficjalnie powiedzieć,że do końca tego roku Extreme wyemituje wszystkie gale NXT Specials :brawo:

Edytowane przez No Chance
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej, a niektórzy nie wierzyli widać info o pojawieniu się Extreme HD od 1 października na sat (CP i nc+) jest prawdą. Dobbrze że kanały w Polsce chcą coraz lepiej wyglądać, ale cały czas jeszcze sporo brakuje. Wiele programów w HD bym się nie spodziewał na początku, ale każda poprawa jakości będzie na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie FB Extreme napisali to:

 

Z przyjemnością pragmniemy poinformować, że AMC Networks International – Zone (AMCNI - Zone), wiodący międzynarodowy nadawca telewizyjny uruchamia z dniem 1 października kanał Extreme Sports Channel w jakości HD. Wielokrotnie o to pytaliście i w końcu możemy to oficjalnie potwierdzić

 


 

 Więc bardzo prawdopodobne że będzie też w NC+ :) no to kolejne UFC będzie w końcu w jakości HD!! programy WWE też powinni być :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jakie to będzie przejście na HD. Tylko podbita rozdzielczość, czy realne HD. Bierze się za to ich nadawca więc może być dobrze. Chętnie zobaczę upragnione UFC w HD :cool: Chętnie posprawdzam informacje podczas transmisji, bo kiedyś podawali, że "jest możliwość oglądania w HD", a także "oglądasz w HD".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam bardzo dobre źródło w extream i podobno będą w wersji HD już o 1 października w nc+. Oceniam to źródło na bardzo wiarygodne, bo od niego dowiedziałem się o UFC live na tydzień przed oficjalnym info. Pożyjemy zobaczymy.

Moje info widać potwierdziło się w 100%.

Pozdrawiam niewiernych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście jakoś obrazu na Extreme uległa znacznej poprawie i bardzo dobrze,że ESC jest już w HD.Mogliby jeszcze zmienić logo i zrobić w nim dopisek ,,HD".

 

Wreszcie logo nie zasłania hastagów podczas gal WWE :wink: A i jeszcze jedna rzecz:nie wiem od kiedy,ale dopiero wczoraj odkryłem,że podczas oglądania właśnie WWE można sobie wybrać komentarz:polski i angielski.Bardzo fajna opcja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extreme HD wygląda zdecydowanie lepiej w HD :P I co z tego, że przy logo nie ma dopisku "HD", ale zauważyłem, że wiele stacji nie ma: Disney Channel, BBC Brit, BBC Earth, CBS Europa, Animal Planet, History, H2 (i parę innych) :)

Bo teraz te dopiski są wręcz zbędne.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bart90 HD z UFC( przynajmniej jeśli chodzi o powtórkę gali z zeszłego tygodnia, wczorajszej nie widziałem jeszcze)  to jedno z lepszych HD jakie widziałem w polskiej TV, gdy obraz idzie z USA. Naprawde jakość ESC HD zaskakuje bardzo na plus. To co mają w HD dają w HD. Wiadomo, że biblioteka będzie się powiększać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak,aby to ładniej wyglądało  :wink: A i podobno podczas dzisiejszej gali UFC 192 też była możliwość wyboru komntarza-brawa dla Extreme za taką opcję :-)

Może ktoś to potwierdzić? ;)

Obudziłem się na walkę wieczoru - ale nie wpadłem,że można już z "oryginalnym" głosem oglądać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...