Skocz do zawartości

Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I pomyśleć, że u nas ESC się tak bardzo rozwija, a w Wielkiej Brytanii już go nie ma :roll: Anglia to jest jednak kraj bardziej dziki od Polski :D

Ciężko porównać. W Wielkiej Brytanii nie mieli WWE (bo to ma Sky Sports), nie mieli też chyba UFC, więc ciężko było zbudować oglądalność.

 

Jeśli chodzi o gale WWE na żywo - wystarczy, że zmniejszyliby opóźnienie. Gdyby pokazywali gale np. następnego dnia o 20 to już byłoby świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wtedy musiałyby być emitowane bez polskiego tłumaczenia, którego wykonanie podobno blokuje możliwość zmniejszenia obecnego opóźnienia.

Pisałem kiedyś z Rafałem Tomasiakiem,który jest tłumaczem gal WWE na Extreme i on stwierdził,że to nie prawda i możliwość tłumaczenia ,,na żywo" jest możliwa,jednak jest to bardzo trudna sprawa.Np. w Meksyku Raw leci ,,na żywo" i jest od razu tłumaczone,więc widać,że się da.

 

i że niby jakiś fan WWE poczeka na WrestleMania 32 dwa tygodnie?

W sumie karta słaba. Ale świeto wrestlingu, może jakiś cud się zdarzy.

Ja WM 32 obejrzę po raz pierwszy na Extreme,ale niestety nie udało mi się uniknąć spoilerów co jest bardzo trudne.Gdyby opóźnienie było mniejsze to może by mi się udało,ale przy 2 tygodniach jest to bardzo ciężkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o oglądalność ostatniej gali UFC: http://www.mmarocks.pl/wyniki-ogladalnosci/srednio-23-000-widzow-ogladalo-gale-ufc-w-chorwacji-na-extreme-sports-channel

 

"Jak udało się nam nieoficjalnie dowiedzieć, wczorajszą galę UFC Fight Night 86 w Chorwacji na kanale naszego partnera, Extreme Sports Channel oglądało średnio 23 000 widzów. Peak w grupie 4+ (powyżej 4. roku życia) wyniósł 51 000 widzów."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem na ile to decyzje, a na ile przypadek, ale ostatnio coraz częściej ESC trafia na wyjścia co najmniej jednego zawodnika do oktagonu. Wcześniej blok reklamowy kończył się dopiero jak zawodnicy byli już w oktagonie, a teraz bardzo często choć jeden zawodnik sprzed ME wychodzi także w ESC. Z racji, iż to gala sportowa to chciałoby się widzieć całą ceremonię wejścia, zapowiedzi, ale i tak jest lepiej. Oby to trwało, a nie był tylko odosobniony przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chodzi o WWE na Extreme, znacznie się poprawiło odkąd wprowadzili HD bo wcześniej nie wyglądało to za dobrze. Z komentarzem jest jak jest, dla mnie przejdzie, często powiedzą coś głupiego, ale oryginalni komentatorzy też czasem gadają głupoty i nie są dużo lepsi od naszych. U nas jednak częściej zdarza się mylenie akcji np. gdy Bray Wyatt wykonał chokeslam to Supron nazwał akcję "Rock Bottom", a to co innego. Zwłaszcza że można potem to poprawić. W oryginale też bywają pomyłki, ale oni lecą na żywo. Najbardziej spektakularną pomyłką było gdy Dean Ambrose wykonał Dirty Deeds, a Michael Cole zaczął krzyczeć "Pedigree! Pedigree!". :D  Dobrze że są 2 tygodnie opóźnienia, lepsze to niż jak był miesiąc, o galach live nawet nie myślę ale mogliby postarać się o tydzień opóźnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...