Skocz do zawartości

Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Solderowy123 jak już to Ukrainka.

Nie siedzę zbytnio w MMA, ale to było te wielkie UFC? Nie wiem jak pozostałe walki, ale te z karty głównej nie porywały, a ESC też się nie postarali, komentarz pól amatorski, masa reklam, ja w żadnym momencie nie czułem, że to wielkie show. Poświecili lampkami, sprzedali bilety i pojechali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie transmisja z gali UFC Fight Night 64 na Extreme Sports Channel wypadła bardzo dobrze(jak na pierwszą transmisję ,,na żywo" na tym kanale).Co do komentarza to według mnie był dobry.Nie rozumiem dlaczego niektórzy tak bardzo krytykują tych komentatorów.Za tydzień kolejna gala UFC na antenie ESC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentatorzy są krytykowani za błędy(pomylili nawet kategorię wagową Jana Błachowicza), wyrażanie własnej opinii i krytykę(zawodników, ich zachowania), a jak wiadomo prywatne opinie tylko na Twitterze. Czasem też zupełnie bez emocji, a to jednak dyscyplina, gdzie czasem trzeba krzyknąć. To była gala FN 64, a nie 46 ;) Jak dla mnie ważne, że są transmisje i takie rzeczy jak jakość, czy komentarz mnie nie ruszają, ważne jest to co dzieje się w oktagonie. Trochę szkoda, że karta główna blokowana była na FP, bo pojawiły się głosy oburzenia tych, którzy dali jednak trochę kasy za dostęp, ale jak zapowiedział Dave Allen kolejne gale nie będą blokowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda, że karta główna blokowana była na FP, bo pojawiły się głosy oburzenia tych, którzy dali jednak trochę kasy za dostęp, ale jak zapowiedział Dave Allen kolejne gale nie będą blokowane.

Raczej bedzie zabokowana. Tomasz J. Marciniak na tt

David Allen twierdzi, że dla Polaków nadal będą gale na Fight Passie ale szczerze to nie wiem czy w pełni zrozumiał o co chodzi w pytaniu.

 

Borek na tt podal ogladalnosc:

Średnia oglądalność 4 walk w karcie głównej UFC w Extreme Sports - 30.155.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oglądalność rzeczywiście nie za dobra,ale jak na taką promocję to i tak nieźle.Myślę,że kolejne gale będą miały już większą oglądalność.Tak dla ciekawości WWE ogląda na ESC od 80 tys. do nawet 200 tys. widzów,co jak na ten kanał i opóźnienie w stosunku do premiery w USA jest bardzo dobrym wynikiem.

 

PS:Ciekawe kiedy zaktualizują wreszcie program TV.

Mam pytanie:Wie ktoś może jaka była oglądalność Wrestlemani 31 na Extreme Sports Channel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak oglądałem galę, to wcale nie miałem wrażenia, że to się dzieje u nas, że duże wydarzenie i że na żywo. Obraz nieciekawy, wiadomo, komentarz średni, gdyby nie napis "na żywo" to spokojnie mógłbym pomyśleć, że to jakaś zwykła powtórka z cyklu "z archiwum UFC", która odbyła się 3 czy 5 lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki i jeszcze jedno pytanie: o której początek transmisji?

Tym razem odsyłam do forum MMARock :D : http://cohones.mmarocks.pl/threads/kied ... sie.18325/ Wszystko przekonwertowane na czas PL i na bieżąco aktualizowane przed galami. I tylko teraz jest pytanie, czy Extreme pokaże prelimsy z Foxa, czy tylko kartę główną. Walki początkowe z FightPass od razu odrzuciłem, bo tego na bank nie pokażą. Więc gala będzie od 1 lub 3 w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początkowo nie było prelimsów, ale przy renegocjacji umowy zakupili je i pokazywali. Często prelimsy komentował kto inny niż kartę główną. Często komentował Janek Błachowicz, czy Tomasz Marciniak(TJ). Oczywiście nie pokazywali walk z wcześniejszego FightPassa, który nazywał się.... Facebook. Tak, kiedyś przed FP było darmowo kilka walk jak się polubiło UFC na FB.

//ESC na FB informuje, że są bardzo zabiegani od czasu kupna UFC i potrzebują trochę czasu na ogarnięcie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu to ich milowy krok - pierwsza w historii transmisja na żywo i będą praktycznie co tydzień UFC :) Fajnie będzie się oglądać UFC mimo że karta główna ma być czyli ok 5walk :) Jednak najbardziej ciekawe walki to będą te numerowane bo te Fight Night to w dużej większości będą krajowi zawodnicy tam gdzie będzie gala się odbywać ;)

PS. Jakby jeszcze poszli krok dalej i pozyskali WWE na żywo to uuu panie na bogato będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od północy ma być powtórka gali FN64 z Krakowa ;) Więc pokażą tylko kartę główną. Choć w sumie jeśli ktoś zrozumiał w jakim języku napisał @kocik89 to brawa.

Tak przy okazji to Juras napisał, że nikt się z nim nie kontaktował z ESC, czyli komentatorzy raczej zostają ci sami co podczas UFC w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...