Skocz do zawartości

Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro stacja miesiąc temu przeszła dopiero na 16:9, więc po miesiącu czy nawet roku nie będzie w HD. Trochę dziwne, że niszowa w sumie stacja kupiła UFC z Krakowa, a duże telewizje nie wzięły. Abstra[beep]ąc od regularnych transmisji UFC, bo to akurat by innym telewizjom mogło ciążyć, ale żeby Polsat odpuścił jedyną galę UFC w Polsce?

Gdzieś czytałem że Polsat nie mógłby kupuć UFC gdyż mają KSW a UFC nie chce konkurencji no sprzedawanych kanałach :)

 

 

Polsat nIe kupił praw UFC ale nie chodziło o kasę tylko o sprzedającego, nie mogli sie dogadać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając te wypowiedzi widzę że wszyscy mają problem :

 

- bo Polsat nie kupił

- bo nie HD

- Jak nie było wcale w Polskiej TV też by problem

- jak Orange Sport skończył pokazywać był też problem choć na SD

 

Problem jest tylko taki ze u pewnego jednego operatora kablowego ktoremu sie placi 150zl takiego kanalu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jestem w mniejszości, ale ja bardzo się cieszę, że UFC nie kupił Polsat. Po pierwsze zawsze w tej stacji jest obawa o puszczenie poszczególnych gal w ppv(szczególnie tych w Polsce), a po drugie SD w tym przypadku przeszkadza jakby mniej, bo w końcu Orange Sport też tak nadaje :). Brawa dla tego, niewłączanego wcześniej przeze mnie, kanału!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@No Chance będzie 5 walk

Walka wieczoru:

265 lbs: Mirko Filipović (30-11-2) vs. Gabriel Gonzaga (16-9)

Karta główna:

205 lbs: Jan Błachowicz (18-3) vs. Jimi Manuwa (14-1)

185 lbs: Garreth McLellan (12-2) vs. Bartosz Fabiński (11-2)

115 lbs: Maryna Moroz (5-0) vs. Joanne Calderwood (9-0)

170 lbs: Paweł Pawlak (10-1) vs. Sheldon Westcott (8-2-1)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dlaczego na wszelkich portalach jest mowa o 4 walkach w karcie głównej.Samo Extreme reklamuje 4 walki:https://www.facebook.com/extremesportschannel.polska/photos/a.217721194924568.73666.122731494423539/1047782368585109/?type=1&theater

 

@stefan85,galę skomentuje duet: Wojciech Podgórski – Jakub Witkowski :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@No Chance wszełem na stronę UFC i faktycznie 4 walki w main card są. Walki do zobaczenia na ESC:

Walka wieczoru:

265 lbs: Mirko Filipović (30-11-2) vs. Gabriel Gonzaga (16-9)

Karta główna:

205 lbs: Jan Błachowicz (18-3) vs. Jimi Manuwa (14-1)

115 lbs: Maryna Moroz (5-0) vs. Joanne Calderwood (9-0)

170 lbs: Paweł Pawlak (10-1) vs. Sheldon Westcott (8-2-1)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro stacja miesiąc temu przeszła dopiero na 16:9, więc po miesiącu czy nawet roku nie będzie w HD. Trochę dziwne, że niszowa w sumie stacja kupiła UFC z Krakowa, a duże telewizje nie wzięły. Abstra[beep]ąc od regularnych transmisji UFC, bo to akurat by innym telewizjom mogło ciążyć, ale żeby Polsat odpuścił jedyną galę UFC w Polsce?

Gdzieś czytałem że Polsat nie mógłby kupuć UFC gdyż mają KSW a UFC nie chce konkurencji no sprzedawanych kanałach :)

 

 

Polsat nIe kupił praw UFC ale nie chodziło o kasę tylko o sprzedającego, nie mogli sie dogadać :wink:

To oświeć wszystkich w jakich kwestiach nie mogli się dogadać.Bo zawsze chodzi głównie o kasę a ten Polsat zawsze poszkodowany :lol2: Swojego czasu dawali najwięcej za Enea Ekstraligę a prawa dostało NC+ teraz też płacili dużo i nie dostali praw :lol2: Mam wrażenie że cały świat spiskuje przeciwko Polsatowi a on taki dobry :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na pierwszy raz w komentowaniu przed telewidzami jest naprawdę okej. Bez fajerwerków, trochę błędów, ale też jak sami mówili lekki stres ich łapie. Trochę czasem pikselami sypnie obraz, ale lepsze to niż streamy(plusem wtedy jest komentarz) ;) Wydaje się, że kilka kolejnych gal też skomentują, a przynajmniej tak wynika z ich słów.

 

4 walki w głównej karcie ponieważ wypadł "etatowy" zawodnik jakim był Jotko, a na jego miejsce wszedł "nowy" w UFC Fabiński.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...