Skocz do zawartości

Prawa do transmisji sportowych


adrian 18
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też nie wiem :roll: To znaczy Ekstraklasa będzie sobie grać, tylko tego nie zobaczymy w żadnej telewizji?

Nie, nie wydaje mi się.

 

Co innego jest nabyć prawa do komercyjnej nazwy stadionu na okres 10 lat i zwlekać z ich sprzedażą przez kilka dobrych lat jak ma to miejsce w przypadku np. firmy SportFive, która czasem skupuje takie prawa i cierpliwie czeka na najlepszy moment żeby je jakiejś firmie/koncernowi sprzedać - a co innego jeśli mówimy o prawach telewizyjnych. W umowie zapewne jest jakiś zapis, że MP & Silva musi komuś te prawa opchnąć przed 1. kolejką T-Mobile Ekstraklasy, to oni podjęli ryzyko i to oni będą ponosić tego konsekwencję. W biznesie nie ma sentymentów. Kogo to obchodzi, że mogli się przeliczyć i mogą na tym stracić? Tylko ich to obchodzi i dotyka, nikogo innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Piłka Nożna" dotarła do informacji, że w związku z tym, że żadna z platform cyfrowych działających na terenie naszego kraju, które już wcześniej nadawały mecze ekstraklasy - czyli nc+ i Polsat - nie jest skłonna nabyć nie tylko całości praw mediowych, ale nawet poszczególnych pakietów za sumy zaoferowane w przetargu, to właściciele praw poszukują alternatywnego rozwiązania. Niewykluczone, że przy udziale najbardziej zdeterminowanego uczestnika dotychczasowych negocjacji, który dotąd był na polskiej ligowej scenie nieobecny.

Wygląda na to, że nc+ nie da tych 150 mln. Niemniej jednak, to cały czas wróżenie z fusów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą wejść w współprace z Polsatem musisz zrozumieć że teraz prowadzone są osobne negocjacje i nikt od razu foxu nie da ekstraklasy bo nie mają ani redakcji i kanału na satelicie.

Tak samo mogę napisać że mogą współpracować z NC+ Sportklubem lub jeszcze kimś innym.Fantazje i wróżenie z fusów i nic więcej.Od razu?Przetarg jest już wiele miesięcy.Fox nie ma kanału na satelicie?Masz ofertę tv sat?Sprawdż dobrze ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sportowego nie ma Ty pisałeś że nie na Fox kanału na satelicie co nie jest prawdą.A kto niby się odurzał o Euroligę?Kupili i mieli prawo pokazywać gdzie im się podoba lub nie pokazywać wcale.@glazek tu się wielu łudzi że wykupią za szelką cenę i będą dokładać do interesu bo ich stać :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to czytanie Ciebie od dłuższego czasu traci sens, bo lubisz napisać niepotrzebny post ;)

Może MP Silva troszkę spuści z ceny, jeżeli jeden gracz już się wyłamał :) Polsat trochę się wykosztował, czyli wszystko wskazuje na to, że nc+. Może to i lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info ze wczoraj.

Ekstraklasa, liga hiszpańska, NBA i WNBA i LE od nowego sezonu nie będą w Canal+.

 

Informację potwierdzone. Potwierdzenie przetargu na ekstraklasę 25.03. W tym samym dniu ogłoszenie zakupu ligi hiszpańskiej oraz NBA, WNBA.

 

Puchar Anglii i Puchar Ligi Angielskiej w końcu pojawią się w telewizji. Info oficjalnie tydzień po informacji prasowej n temat ekstraklasy.

 

Do adminów, prosze o zbanowanie mojej osoby jeżeli te informację nie zostaną potwierdzone, nawet jeżeli myliłbym się do jakiejś ligi. Teraz nie macie prawa mnie zbanować. Czekamy do 25.03. Jeżeli coś się zmieni poinformuje Was.

 

Czyli ban dla tego pana(sam o to prosił) :D .A nie jeszcze dzień się nie skończył,trzeba poczekać :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...