Skocz do zawartości

Prawa do transmisji sportowych


adrian 18
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę jest dla mnie niezrozumiały brak transmisji z rozgrywek Pucharu Anglii w polskich stacjach telewizyjnych. Płacę co miesiąc około 250 zł za abonamenty Cyfry+ i Cyfrowego Polsatu i nie mogę obejrzeć transmisji z najbardziej kultowych rozgrywek pucharowych na świecie. Szkoda, że Sportklub nie wykupił praw do FA Cup na kolejne sezony. Polsat Sport ma dość ubogą ofertę (po stracie Ligi Mistrzów i Ligi Europy) rozgrywek piłkarskich. Aż dziw bierze, że nie zdecydowali się na zakup praw do FA Cup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

właśnie, zejdź kilka pakietów niżej, płać za to co oglądasz.. zainstaluj sobie obrotnicę + kup jakiś tunerek, nad którym zapanujesz.. i oglądasz wszystko co chcesz.. masz dostęp do wszystkich praw sportowych.. nie zawsze z polskim komentarzem.. ale w dobrej jakości (przekazy często mają lepszą jakość niż kanały na platformach) i bez łaski..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam antenę z siłownikiem. Tuner też mam. I tak czasami robiłem, przełączając na dawny DSF lub tureckie kanały. Ale chyba za takie pieniądze mam prawo wymagać. Tym bardziej nie rozumiem, dlaczego Polsat Sport bawi się w jakieś mało popularne ligi, jak chociażby ukraińska a nie wykupi praw do Pucharu Anglii, rozgrywek, które są równie pasjonujące jak Premier League. W Anglii nikt nie lekceważy rozgrywek FA Cup, jak to bywa w przypadku rozgrywek pucharowych w innych krajach. Tam nawet losowania kolejnych rund wywołują spore emocje i mają odpowiednią otoczkę. Właśnie TVP Sport wykupiła prawa do Pucharu Króla. Szkoda, że na Woronicza nikt nie pomyślał o Pucharze Anglii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam szczerze z informacji nieoficjalnych ze laczne prawa do pucharu anglii i pucharu ligi angielskiej bylyby drozsze niz prawo do 3 meczow tygodniowo ligi francuskiej w canal+.... jak to przeczytałem to przestałem sie dziwic ze nikt u nas ich nie kupil....

Jesłi masz cyfrowy Polsat dla piłki nożnej to współczuje - trzeba sie było zastanowić nad cyfrą plus a nie dziwić sie ze oglądasz lige ukraińską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...