Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dadzą nie dadzą, zobaczymy jak się rozwinie sytuacja z prawami do LL i LE (chociaż tego nie oglądam) tak samo jak utraconych lig, zawsze to jakiś argument żeby zbić cenę. Swoją drogą pamiętam z 5 lat temu jak brałem N na tą umowę którą teraz negocjuję to płaciłem 68zł za Tematyczne + HBO, a tematycznych było dużo mniej niż teraz i samo HBO to niewypał był bo przez 2-3 lata obejrzałem tam 3 filmy (Czekając na sobotę był najlepszy:)). To wtedy była bardzo dobra oferta, więc to Extra+ z 6xC+ za 69zł to nie sa dramaty, po prostu okoliczności - utrata praw, poprzednie tanie oferty - wynikające z chęci utrzymania jak największej ilości abonentów po niefartownej fuzji, sprawiają że oferta się nie broni.

 

Patrze na to realnie i zobaczymy... jak Eleven dołaczy do Extra+, LL zostanie w C+ to będzie to warte te 69zł, za wygodę - bo jak pisałem wyżej jak ktoś ma neta conajmniej 10 Mb/s i przystawkę Androidową do TV albo Samsung SmartTV to sa dużo tańsze alternatywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca lipca miałem słynnego łamańca za 53,26 zł (Comfort+, Extra+, C+, HBO, Pace). Dziś umowa podpisana na Extra+ z Pace'em za 49,90 zł / 15 miesięcy.

 

To,żeś interes zrobił... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem teraz na nr infolinii w sprawie rachunku, na koniec rozmowy przełączyła mnie na DUK, całkiem inna rozmowa niż jak oni dzwonią.Mówię,że kończy mi się umowa ,czy coś może zaproponuje Ciekawego,

Extra+ 8c+, Pace 2 karty MR 69,90 zł ,

chyba miękną ,

Extra+ Pace,Mr 39,90 zł ,

Extra+ 6c+,Pace,Mr 59,90,

Comfort+ 6c+ Eurosport2,Pace Mr 54,90 zł ,49,90 bez Eurosport2 ....

 

Ja przed chwilą wybrałem numer 12 294 78 79, czyli ów popularny DUK i bardzo miły pan mi powiedział, że na dzień dzisiejszy może mi zaproponować Extra+, 6xC+, MR za 89zł i że była możliwość otrzymania tego za 59,90zł, ale do końca lipca. Mówią co chcą na to wychodzi, skoro koledze Hektorkowi proponowali to 59,90zł dzisiaj, kilka minut temu. Prawda jest taka, że 10 sekund od wybrania numeru rozmawiamy z konsultantem.

Jak potwierdzi to wiecej forumowiczow, to wtedy mozna uznac to co @Hektorek22 tu wypisuje, za prawdziwe oferty.

Tak się składa że pisały o bardzo podobnej ofercie z Extra i 6C+ już 2 lub trzy osoby wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj no są jakieś Seriale i Discovery - Wy macie czas i ochotę to oglądać i śledzić? Na tematycznych kiedyś ogarniałem Katastrofy w NG i Megalotniska, ale poszło w niepamięć. TERAZ, chciałbym same C+ z meczami,ale nie ma gwarancji że seriali nie przemianują za jakiś czas w futbol, albo sport 69...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dzisiaj przedłużyłem. Extra+6Canal+HBO 6m+Cinemax 6m+mulitiroom cameleon za 79,90. Do tej pory nie chcieli dać HBO tylko cinemax lub filmbox. Co ciekawe na początku lipca gość mi proponował za 79,90 to samo tylko z hbo i cinamaxem na całą umowę. Wtedy nie skorzystałem a kolejne oferty były coraz gorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj no są jakieś Seriale i Discovery - Wy macie czas i ochotę to oglądać i śledzić? Na tematycznych kiedyś ogarniałem Katastrofy w NG i Megalotniska, ale poszło w niepamięć. TERAZ, chciałbym same C+ z meczami,ale nie ma gwarancji że seriali nie przemianują za jakiś czas w futbol, albo sport 69...

 

Też tak może być, jak dla mnie utrata tych dwóch kanałów jest żadną stratą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Start, umowa na 12 lub 24 miesiące, 19,90 zł. Taniej dostają ponoć tylko osoby, które miały do tej pory podstawowe pakiety.

 

Do każdej z tych opcji MR dodatkowo płatny przez pierwszą połowę umowy 5 zł, przez drugą połowę 10 zł. Gdybym miał już MR to otrzymałbym go za darmo na cały okres trwania umowy.

 

Miałem Extra+ (według nowej nomenklatury), 6c+(potem 8c+ dwa nowe się z automatu świeciły), 3xHBO za 64,90, MR za 0, jeśli to podstawowy pakiet, to jestem tą osobą która dostała start za 9,90+MR za 0 bez większych nacisków (wcześniej oczywiście przeprowadziłem kilka krótszych lub dłużysz rozmów które niestety prowadziły do niczego, ostatecznie start na przetrzymanie z sentymentu i dla chęci zatrzymania dekoderów - cameleon).

 

Aktualna polityka nc+, niestety niczego dobrego nie wróży. Nadal im się wydaje, że są najlepsi...tezę tę chyba niestety opierają na brak konkurencji :lol2:

 

Co do 2 "nowych" kanałów C+, mnie wcale nie zdziwi jak za chwilę to właśnie na tych kanałach będą "najlepsze kąski", które im jeszcze zostaną w ofercie sportowej, albo zmienią nazwy, albo perfidnie tam będą dostępne najlepsze transmisje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj no są jakieś Seriale i Discovery - Wy macie czas i ochotę to oglądać i śledzić? Na tematycznych kiedyś ogarniałem Katastrofy w NG i Megalotniska, ale poszło w niepamięć. TERAZ, chciałbym same C+ z meczami,ale nie ma gwarancji że seriali nie przemianują za jakiś czas w futbol, albo sport 69...

 

Też tak może być, jak dla mnie utrata tych dwóch kanałów jest żadną stratą.

warto pamiętać ze 6 Canal plus to faktycznie 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te oferty nie są takie złe , ja jak pamiętam w 1999r. za sam Canal+ płaciłem 54 zł. i to za jeden kanał więc te 69 to całkiem dobra cena mi się kończy umowa w listopadzie i na pewno przedłużeniedla samej piłki

Ja pamiętam ile płaciłem za internet, za minutę połączenia i za masaż erotyczny w 99`.

Było 10x drożej niż teraz....

...chociaż z tym masażem chyba jednak nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa (terminowo wypowiedziana) do końca sierpnia. Dzisiaj dwie, odrzucone propozycje. Pierwsza: Extra/6xC+/HBO/Cinemax/Fimbox (6 m-cy gratis) = 89,90 zł. Druga: Extra/8xC+/HBO/Cinemax/Filmbox = 99,90 zł. W obu wersjach na 12 m-cy. Rozmowa utknęła w martwym punkcie po moim pytaniu o ligę hiszpańską, choć trzeba przyznać, iż konsultant szczerze przyznał, że nie będzie rozmawiał o czymś, czego jeszcze sam nie wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...