Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurczę szkoda mi oddawać starego poczciwego turborecordera, który moim zdaniem jest rewelacyjny. Stąd pytanie, czy ktoś dostał ostatnio ofertę START za 9,90? Przeczekałbym rok może dadzą później coś lepszego.

 

W ostatniej rozmowie ze dwa tygodnie temu Konsultant zapewniał mnie że taka opcja będzie dla mnie dostępna do końca umowy czyli w moim przypadku końca sierpnia.Tylko po przemyśleniu jeśli mam płacić za pakiet Start 9,9 i za prąd który pobierze turbo drugie tyle ;) to nie wiem czy to się kalkuluje.Bo nagrywać nie będzie co a dysk będzie się kręcił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja na dziś: superpremium (chyba, C+, HBO i Cinemax) za 99.90zł. Czyli nic nowego. Umowa na 24 miesiące i 6 miesięcy multiroom (nowe zasady ale jeden camel) za free potem 10zł. Jako, że to pierwsza oferta, do końca umowy jeszcze hoho i wypowiedzenia jeszcze nie składałem to nawet bardzo się nie targowałem. Podałem swoje argumenty, nie małe oszczędności związane z dokończeniem obecnej umowy, aż po utratę praw sportowych przez C+ i niepewność związana z Eleven. Może wezmą pod uwagę w jakiś sposób oczekiwania abonentów i na jesieni przedstawią ofertę, która będzie i dla mnie korzystna i dla nich nie stratna. Obecnie średnio płacę 56,82zł (czy tam 58,60, jakoś tak). C+ z ekstra i jednym dekoderem multi, a HBO miałem przez pół roku za 0, a teraz mam dobrane za 20zł na 6 miesięcy (czego do ceny abonamentu nie wliczam, bo wziąłem sobie dodatkowo i już opłaciłem te 120zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę szkoda mi oddawać starego poczciwego turborecordera, który moim zdaniem jest rewelacyjny. Stąd pytanie, czy ktoś dostał ostatnio ofertę START za 9,90? Przeczekałbym rok może dadzą później coś lepszego.

 

W ostatniej rozmowie ze dwa tygodnie temu Konsultant zapewniał mnie że taka opcja będzie dla mnie dostępna do końca umowy czyli w moim przypadku końca sierpnia.Tylko po przemyśleniu jeśli mam płacić za pakiet Start 9,9 i za prąd który pobierze turbo drugie tyle ;) to nie wiem czy to się kalkuluje.Bo nagrywać nie będzie co a dysk będzie się kręcił :D

A są może jakieś możliwości wymiany na tego całego Mediaboxa? W instrukcji piszą, że w trakcie pracy bierze 17W, a w stand-by około 1. Z Turbo nie ma co porównywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę szkoda mi oddawać starego poczciwego turborecordera, który moim zdaniem jest rewelacyjny. Stąd pytanie, czy ktoś dostał ostatnio ofertę START za 9,90? Przeczekałbym rok może dadzą później coś lepszego.

Ponoć nawet z MR

 

Nawet nie ponoć. Start za 9,90, MR za 0, 15m, na przeczekanie aktualnie mam. Nie chcieli 65,00 mają 9,90, nie mam pojęcia kto u nich i jak liczy, że to im się bardziej opłaca. Wolą nie dać człowiekowi tego co miał za to samo...trudno ich strata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwota do zapłaty za miesiąc, w którym nastąpi aktywacja promocji za wymienione oferty/usługi

69,9

Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji

Okres oznaczony umowy 12 mies.

Początek okresu oznaczonego 01-09-2015

Koniec okresu oznaczonego 31-08-2016

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+ (6), HBO, CINEMAX

Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) 69,90zł 12m dla Abonentów, Cinemax 0 zł 6m dla Abonentów, HBO 0 zł 6m dla Abonentów

złamałem się i wybrałem taką o ich ofertę,którą wchodzi w życie od 1 września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwota do zapłaty za miesiąc, w którym nastąpi aktywacja promocji za wymienione oferty/usługi

69,9

Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji

Okres oznaczony umowy 12 mies.

Początek okresu oznaczonego 01-09-2015

Koniec okresu oznaczonego 31-08-2016

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+ (6), HBO, CINEMAX

Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) 69,90zł 12m dla Abonentów, Cinemax 0 zł 6m dla Abonentów, HBO 0 zł 6m dla Abonentów

złamałem się i wybrałem taką o ich ofertę,którą wchodzi w życie od 1 września.

 

Ten pakiet powinien normalnie kosztować chyb 59,90?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to sformulowanie: "powinien normalnie kosztowac"- a niby dlaczego? Bo kiedys komus sie udalo za tyle go dostac? Moze ktos sie odezwie, kto dostal ten pakiet w takiej cenie w ciagu ostaniego miesiaca? Mysle, ze przy zmienionej polityce NC+ sa znikome szanse na ten pakiet w takiej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miszelos: o ile się nie mylę to ze Start na Extra+ nie wskoczysz. Tylko na Comfort+.

No nie wiem, nie wiem. Mysle, ze w gore to ze Startu to nawet na VIP'a moze wskoczyc. Pozostaje tylko kwestia akceptacji oferty.

 

miszelos: sprawdziłem (bo gdybać to sobie można) i wg regulaminów opcji nie ma możliwość uzupełnienia opcji Start+ do Extra+ (nawet jak niektórzy sugerowali poprzez uzupełnienie do Comfort+ i dalsze uzupełnienie do Extra+). Jedynie można ze Start+ dokupić opcję "Dopełnienie do Comfort+". Dalej się nie da. Dlaczego: ano dlatego, że jak dopełnisz do Comfort+ to Twój pakiet podstawowy dalej będzie Start+ z wykupioną opcją dodatkową - Dopełnienie do Comfort+. Zaś wg regulaminu dopełnić do pakietu Extra+ można tylko w przypadku:

Opcja dodatkowa Dopełnienie do Extra+ dostępna jest wyłącznie do Pakietów: Pakiet Comfort+, Pakiet Comfort+ z CANAL+ Pakiet Comfort+ z CANAL+ (6) oraz Pakiet Comfort+ z HBO, chyba że Warunki Promocji stanowią inaczej. To zamyka drogę (bo innych Warunków Promocji na dopełnienie ze Start+ poprzez Comfor+ i dalej do Extra+ nie ma).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ale nie do końca masz rację. Jest możliwość uzupełnienia do wyższego pakietu - ale ze zobowiązaniem na cały okres umowy - ostatnio podnosiłem abonentowi pakiet z Entry Canal+ na Extra Canal+ (czyli też przeskok o dwa poziomy Start Canal+, Comfort Canal+) - opcje uzupełniające o których mówisz można najczęściej dokupić na jakiś czas np. 6m/9m/12m i można je wyłączyć po tym czasie - zmiana pakietowa to coś jak aneks do umowy, ale nie zmiana długości kontraktu (jak zwykły aneks) a same warunki umowy, na cały czas pierwotnej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja umowy nie przedłużyłem. Koniec mojej 5 letnie współpracy się zakończył. Jak wcześniej pisałem najpierw oferta za 59,90 zł za Extra + 6C, później przez cały lipiec 69,90 zł (a wcześniej miałem łamańca za średnią ok. 53 zł. Teraz widzę, że komuś proponują już za 74,90 zł. Kpina!!! Nową politykę nc+ można porównać do człowieka, który spada w przepaść (koniec umowy). Im bliżej upadku tym więcej chcą za spadochron (umowę). Mocno kogoś tam pokręciło, słowo daję. Ja przechodzę do CP. Jestem w o tyle dobrej sytuacji, że mam telefon w Plusie. Podpisując z nimi umowę na najdroższy pakiet za 99,90 dostaję 6 miesięcy gratis i 50% rabatu na abonament. Średnio wyjdzie mnie więc 37,46 zł za full. Mi osobiście na sporcie nie zależy (tak więc przewagi nc+ w tym punkcie nie zauważyłbym i tak), a co do różnicy w jakości pomiędzy tymi dwiema telewizjami nie ma takiej tragedii jak co niektórzy piszą. Rodzice posiadają CP (i tam nie ma problemów z negocjacjami na koniec umowy) i pożyczałem od nich dekoder. Ani ja, ani żona, ani mój kolega (który też defacto zakończył współprace z nc+ z końcem lipca) różnicy nie widzimy. Jako ciekawostkę powiem, że przy negocjacjach z CP średni abonament wychodzi naprawdę śmieszne pieniądze. Co roku zawsze negocjuję u nich rodzicom umowę na 12 miesięcy (w tym 5 miesięcy gratis) i na 3 miesiące przed końcem aneksuję znowu na 12 miesięcy, gdzie 5 jest gratis. Wychodzi więc tak, że rodzice mają zawsze 5 miechów za free, później płacą przez 4-5 miesięcy (zależy jak się układają rozmowy) i znowu mają 5 miechów za darmo itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie dobrze im idzie.

Na forum 5 osób straszyło odejściem z czego 3 odeszły.

Cała reszta abonentów łyka jak pelikan cegłę.

 

To ja jestem czwarty.Umowa do końca lipca,sygnał wyłączony 01 sierpnia oprócz C+ :)

Dzis dzwoniłem do konsula ale żadnych "ciekawych" propozycji nie otrzymałem.Pozostaje 14 sierpnia zdac sprzęt i papa,szkoda bo od 8 lat byłem z nimi związany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...