Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jakiś 1-2 tygodnie temu też mi tak mówili ze jak start to jak dla nowych po 19 zł ale dostałem za 9,9 dwa czy trzy dni temu :jupi: mimo ze do końca sierpnia miałem i mówili ze jak cos taniej to w sierpniu zależy chyba na jakiego konsula trafisz ja z babeczką się dogadałem pozdrowienia dla tej Pani z tego miejsca :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś od kilku miesięcy włączyłem ''polski'' nr i nagle po kilku minutach dzwoni NC+( wiedzieli ?? :) ).Umowe mam do końca października jeszce nie wypowiedziana.Telefon bardzo mnie zaszkoczył ale pytam sie co i jak.Teraz płace za Comfort+Extra+Multi+8 C+ i Hustler+History 2 ok85 zł.Do tego mam 2 karty i Pace za 0zł.

Dzisiejsza propozycja wiadomo-słaba.

Extra z C+(tylko 6!!!!) za 89zł +hustler za 4.99 i history za 2zł.

Podziękowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca września, po 10 telefonach od nich ze słabymi ofertami wysłałem wypowiedzenie, dzisiaj telefon. Zaoferował Extra+ i 6xCanal+ za 79 zł. Alternatywnie Comfort+ i 6xCanal+ za 64,90zł. Podziękowałem.

W sumie sam nie wiem czego można się spodziewać. Konsultant twierdził, że oczywiście w innych firmach nie ma Canal plusów, że dla nowych klientów taka oferta (jak ta za 79zł) kosztuje 100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragon2011

 

Niczego się nie spodziewaj bo niczego nie można u nich ugrać od jakiegoś czasu. Widocznie polityka NC+ zmieniła się kompletnie są tylko gotowe oferty przedstawiane każdemu. Nie ma dla nich znaczenia czy płacisz regularnie czy jesteś klientem rok czy dziesięć. Co mnie to obchodzi ,że muszą spłacać kredyty przez przejęcie Nki... Za C+ to zawsze można było coś dostać a tutaj jakaś komuna. Jeszcze teksty czy jestem gotowy iść na kompromis. No ja mówię tak oczywiście. Kompromis miał polegać na tym ,że przyjmę ofertę zaproponowaną wcześniej i to niby kompromis ? Jednostronny ?

 

Wyśmiałem konsultanta i widać poczuł się urażony bo bardzo szybko się pożegnał. No widocznie kochane nc+ wolicie mieć 0 zamiast 1440zł rocznie. Nawet nie chodzi o te głupie 5zł co o zasadę. Nie widzę powodów dla którego mam kogoś sponsorować podczas gdy samemu nie za wiele się oferuje.

 

Biorę jankeskiego NETFLIXA za 9 $ i mam was w 4 literach Pozdrawiam NC+

 

Sami sobie w stopę strzelacie. Jak widać po tym temacie ludzie są coraz mądrzejsi. TV satelitarna w takiej formie jak obecnie to jest prehistoria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny Telefon Umowa Do końca Lipca ( czyli jeszcze tylko chwilę) dwie oferty

 

Extra + Plus 6C+ Plus HBO 6 miesięcy za 69,90 zł.

 

Extra + Plus 6C+ Plus Cinemax na 12 miesięcy Plus History na 12 miesięcy.

 

To wszystko powiedział że nowi maja to za 99zł i nie będzie już taniej. zacząłem z nim o prawach piłkarskich to stwierdził że La Liga jeszcze przetarg trwa to samo LE.

 

Widzę że idą w zaparte i chyba nie zejdą z cen. Po 31 Lipca mam jeszcze 14 dni na zdanie sprzętu także poczekamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to najwyraźniej trafiliśmy na słaby okres :P. Szkoda, że nie przedłużałem oferty w maju.

Ja tam mogę z nimi walczyć do samego końca, tylko w sumie kończą mi się argumenty, w negocjowaniu trzeba mieć coś w rękawie :P. Powiedziałem kiedyś o prawach do lig piłkarskich to babka mnie prawie zamordowała, skąd ja to wiem i że to nieoficjalne informacje. Powoływać się na to, że inni dostali taką ofertę to w sumie też średnio, jak nie może się podać konkretnych przykładów, zresztą ich to nie interesuje, bo przecież "taka oferta nie istnieje i nigdy nie istniała" (Extra+ i 6xC+ za 59,90).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dragon

Ja też próbowałem tego wszystkiego i taki sam efekt. ~80 zł i ani zł niżej a ja chciałem zejść do 60 (Jak zakładałem 1 raz jeszcze wtedy C+ płaciłem 62 zł a potem po 59 to czemu i ZA CO mam płacić 80 zł ??). Jak mi się nie uda zbić ceny to niestety się pożegnam z nc. Jakoś do końca roku przeżyję oglądając mecze na necie a 2016 jak już na pewno wszystko będzie uregulowane kto i co będzie pokazywał na następne parę sezonów to wtedy wybiorę nową tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany Umowa do 31 lipca jak na razie standardowa propozycja extra+ 6canal+plus HBO 6 miesiecy wszytsko 69,90zł na 12 miesiecy. W obecnej chwili mam łamańca za 53zł z groszami. Propozycja od nc+ nie interesuje mnie w ogóle. Maks jaki mogę płacić za telewizje to 60zł. W TV oglądam na dobrą sprawę tylko sport także taki "gratis" jak HBO średnio mnie zadowala. NC+ stracili prawa do ligi włoskiej, francuskiej a niebawem mogą stracić do hiszpańskiej i Ligi Europy. Zastanawiam się nad cyfrowym polsacie w ofercie smart dom za Pakiet Familijny Max HD, Film HD, Sport HD i Cinemax HD za 29,90zł jednak tam sport w szczególności piłka nożna jest znacznie uboższa niż w nc+ jednak nie zamierzam za gorszą ofertę niż mam obecnie(utrata praw do lig piłkarskich) płacić więcej niż obecnie, gdyż to jawna hipokryzja. Teraz pytanie do Was czy jest możlwość zabrania w nc+ plus pakietu start z canalami plus tak aby miec dostęp do sportu (jeżeli tak to w jak najniższej cenie jetem w stanie to dostać??) a drugie pytanie czy nieprzedłużenie umowy do 31 lipca całkowicie przekreśla moje szanse na nową umowę czy przez te 14 dni na zdanie sprzetu mam jeszcze możliwość/szanse podpisania umowy z NC+?? Mial ktoś już w przeszłości taką sytuację??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. Ja mam teraz abo 115 zl, umowę do końca lipca. W pakiecie mam wszystko oprócz 2 kanałów po 1.99. Dzwonią do mnie od kwietnia. Od czerwca jak poje** po 2 razy dziennie nawet. Zaczęli negocjacje od 130 zl, czyli 15 zl więcej niż teraz. Cóż, od razu zrobiło się niemiło... Potem było 120, na początku lipca już 104 ale bez Filmbox. Od paru dni 99 zl z filmbox. Ale dziś znowu odmówiłem i powiedziałem, że bez Eleven Sports to oni 80 zł nie są warci. Cóż, zostały im 3 dni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, że wszyscy im odmawiają :D To my jesteśmy dla nich a nie oni dla nas :D Widać, że zmieniła się im polityka i podejście do klienta. Dawniej wystarczyło wysłać wypowiedzenie i być twardym do samego końca aby coś ugrać a teraz chcą nam narzucić swoje warunki. Aaa i nie wiem jak u was ale u mnie gdy dopinałem przedłużenie umowy na świetnych warunkach to konsultantem zawsze była kobieta :) Dziwne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to najwyraźniej trafiliśmy na słaby okres :P. Szkoda, że nie przedłużałem oferty w maju.

Ja tam mogę z nimi walczyć do samego końca, tylko w sumie kończą mi się argumenty, w negocjowaniu trzeba mieć coś w rękawie :P. Powiedziałem kiedyś o prawach do lig piłkarskich to babka mnie prawie zamordowała, skąd ja to wiem i że to nieoficjalne informacje. Powoływać się na to, że inni dostali taką ofertę to w sumie też średnio, jak nie może się podać konkretnych przykładów, zresztą ich to nie interesuje, bo przecież "taka oferta nie istnieje i nigdy nie istniała" (Extra+ i 6xC+ za 59,90).

Ja ostatnio przeczytałem konsultantowi 17 nr abonamentów którzy dostali Extra+ 8 c+ c vod,hbo hbo go, cinemax ,2 karty MR , pace za 59,90 ,koleś sprawdzam każdą umowę ,powiedziałem ,że chce to samo, ale już nie ma takiej oferty,to nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra+ 8 c+ c vod,hbo hbo go, cinemax ,2 karty MR , pace za 59,90 no tu chyba pojechales..., ale jesli ktos dostal tyle za tak nie wiele to pol darmo bylo, wiec jesli teraz tego nie oferuja to naprawde sie nie dziwie. Ja osobiscie gdybym dostal taka oferte za 80 pln bym wzial. Ale do mnie nikt nie dzwoni na razie... chociaz umowa konczy mi sie za miesiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra+ 8 c+ c vod,hbo hbo go, cinemax ,2 karty MR , pace za 59,90 no tu chyba pojechales..., ale jesli ktos dostal tyle za tak nie wiele to pol darmo bylo, wiec jesli teraz tego nie oferuja to naprawde sie nie dziwie. Ja osobiscie gdybym dostal taka oferte za 80 pln bym wzial. Ale do mnie nikt nie dzwoni na razie... chociaz umowa konczy mi sie za miesiac.

 

Zwykła oferta z przed 11 maja , mogę Ci załączyć rozmowę , wszystko nagrywam ,mogę dołączyć nr umów z taką ofertą ...,ja za to teraz nie zamierzam płacić 80-90 zł , rezygnuje umowa do końca sierpnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, że wszyscy im odmawiają :D To my jesteśmy dla nich a nie oni dla nas :D Widać, że zmieniła się im polityka i podejście do klienta. Dawniej wystarczyło wysłać wypowiedzenie i być twardym do samego końca aby coś ugrać a teraz chcą nam narzucić swoje warunki. Aaa i nie wiem jak u was ale u mnie gdy dopinałem przedłużenie umowy na świetnych warunkach to konsultantem zawsze była kobieta :) Dziwne

 

Ja tam nie wiem jak to u nich działa. Bo mam jeden telefon przedstawiają warunki nie zgadzam się i za tydzień dzwonią z gorszymi. Ja mówię ,że tydzień wcześniej miałem lepsze warunki to się zapowietrzają. Kiedyś ktoś opisywał ,że w miesiącu mają pulę jakichś indywidualnych bonusów i mogą je rozdać wedle własnego uznania względem trudnego klienta.

 

Najprawdopodobniej nim większe badziewie zepchną klientowi tym większa premia sprzedażowa.

 

Chyba polityka firmy się zmieniła bo dział utrzymania klienta nie potrafi zaoferować NIC. Za to czego nigdy wcześniej nie było atakują telefonami już 2 miesiące przed zakończeniem i tak potrafią atakować nawet kilka razy tygodniowo. Zaczynają działać na zasadzie stalkingu tak ,żeby zirytować klienta , licząc na to ,że machnie ręką ,żeby tylko dał im spokój. Innego wytłumaczenia tego fenomenu nie potrafię zrozumieć. Po ostatnim telefonie straciłem jakąkolwiek nadzieję na to ,że dojdę z nimi do porozumienia bo warunki przedstawione mi były gorsze jak te wcześniejsze.

 

Zauważcie tylko ,że TV satelitarna w Polsce jest chyba jedyną usługą której ceny w ostatnich latach nie poleciały. Nawet taka głupia neostrada sprzedaje się za 40zł miesięcznie a kosztowała lekko 100zł. Za full pakiet NC+ nadal trzeba płacić ponad 100zł. Podczas gdy w UK bogate pakiety TV kosztują tyle samo ale dla kogoś z UK 20 funtów to mniej jak 100zł dla Polaka.

 

Na dzień 31 grudnia ub.r. platforma nc+ obsługiwała 2,15 mln klientów post-paid, co oznacza, że w ciągu roku straciła ich 50 tys. Natomiast od startu nc+ (ruszyła wiosną 2013 roku w wyniku fuzji Cyfry+ i n) platformie ubyło już 350 tys. klientów. Wśród nich było też około 100 tys. abonentów, które miało dekodery obu platform cyfrowych.

 

No i ubędzie wam drugie tyle. Ubić klienta z 10 letnim stażem opłacającego praktycznie full abo :brawo: NC+ :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tak ,wku... mnie dzisiaj na maxa

mam umowe do konca lipca ,wypowiedzenie wyslane ,oczywiscie wszystkie ich oferty odrzuciłem ,dzwonie dzisiaj ponieważ nie dzwonią od dwoch tygodni pytam czy jakoś się dogadamy a konsultant do mnie ,że nie mają dla mnie żadnych ofert.

zadzwoniłem ponownie mowie ,że chcę comfort z C+ za 59 zl i reszta mnie nie interesuje to poszedł konsultować z przełożonym i mnie rozłączył.

Cos mnie podkusiło i zadzwoniłem jeszcze raz ,niestety przedstawiono mi ofertę 64,50 + 5 zeta za mediaboxa i to pakiet comfort ,moje argumenty jak grochem o sciane .Nie ważne ,ze mam dwa kontrakty ,że miałem więcej kanałów za mniejsze pieniadze bo łamańca,chyba się jednak z nimi pożegnam ,ma dzwonić jutro ale h.z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra+ 8 c+ c vod,hbo hbo go, cinemax ,2 karty MR , pace za 59,90 no tu chyba pojechales..., ale jesli ktos dostal tyle za tak nie wiele to pol darmo bylo, wiec jesli teraz tego nie oferuja to naprawde sie nie dziwie. Ja osobiscie gdybym dostal taka oferte za 80 pln bym wzial. Ale do mnie nikt nie dzwoni na razie... chociaz umowa konczy mi sie za miesiac.

 

Mam podobną oferte tj comfort, extra, 8c, c vod, hbo i redlight hd za 69 zł na 24 msc, sam przy przedluzeniu jestem gotowy za to dac max 100 zl, bo tyle mysle ze jest wart taki pakiet i jestem na to gotow. Jednak telewizja to nie rzecz pierwszej potrzeby dlatego na lajcie jestem w stanie z niej zrezygnowac niemal od razu. Nie dziwie sie ze traca jakies prawa do pokazywania lig czy wytworni filmowych bo wszystko to kosztuje. Kogo nie stac niech idzie do polsatu wziac pakiet familijny w smart dom za 1 zl czy tam z rabatem 50% i badziewnymi dekoderami, jeszcze gorszymi pilotami ;] i kanałami HD zaczynajacymi sie od kanalu 100 i wzwyz - mialem sloneczko i nie polecam. Badzmy realistami NC nie ma konkurencji, ale to jest biznes, musza zarabiac, nie ma rozdawictwa. Teraz trwa proba sil, zobaczymy kto silniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze szykuje sie jakies kilka kanalow w HD, oprocz tych co wiadomo ze beda, i temu takie ceny sobie spiewaja :roll:

Tylko wtedy moglby byc jakis komunikat od nc+ ze bedzie zmiana w pakietach, bo jakies kanaly dojda w HD, ktore np. teraz sa w SD, lub calkiem nowe, ktore beda zasilac pakiety. Wtedy, inaczej bysmy na to patrzyli. A tak to nikt nie wie co nimi kieruje.

Moze po czesci juz nc+ zapowiada zmiany choc jeszcze nie oficjalnie, ale np.taki Fightbox z SD zmieni sie na HD czy Travel Ch z SD do HD(z tych co wiadomo), moze jeszcze jakies info podadza o nowosciach, zeby ratowac sie w rozmowie z Abonentami przedluzajacymi umowe, tlumaczac ze "takie ceny" wlasnie biora sie z tego. Choc to nie usprawiedliwienie, bo powinni jasno przed podwyzkami taki komunikat podac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skopek69

 

Poczekajmy, aż im Netflix wejdzie i zrobi konkurencję lada chwila. Co sprytniejsi już korzystają za 9 $ miesięcznie masz tv w super jakości z ofertą o wiele bogatszą od NC+ jeśli chodzi o filmy i seriale. Oglądam co chcę , kiedy chcę i ile chcę za śmieszną kasę. Kiedy wejdzie ta konkurencja gwarantuje wam ,że nc+ zejdzie o 50 % z cenami na wszystkich pakietach. Kwestia max roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultant wszystko Ci powie żebyś tylko przedłużył umowę, skąd on niby może wiedzieć takie rzeczy?

Do mnie dziś też dzwonili, numer warszawski (duk Kraków ostatnio cisza). Szczerze to nie chce mi się już tych połączeń odbierać, ciągle ta sama gadka, ta sama oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...