Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@rfl_1989. Gadał bzdury jeśli chodzi o telefony z ich strony. Nie czytałeś tematu to nie wiesz jak wydzwaniają. Co do MR po Cyfrze...to powiedział Ci prawdę, choć dają cameleony,ale tylko z ich dekoderami, które musisz spiąć w sieć, aby MR działał.

 

Temat monituję od kilku dni, ale nie aż tak szczegółowo. Dopiero teraz muszę zacząć skoro dzwonić zaczynają. Szkoda, że nie da się na cameleonach, bo mam swój dekoder i nie chciałbym żeby stał się bezużyteczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie mam:

pakiet

Comfort+

 

opcje dodatkowe:

MULTIROOM STANDARD

Multi+

Premium Sport &Film

EXTRA+

CANAL+ VOD

stala cena 69,9 zl-umowa do 31.8-w sobote w punkcie nc+ wydrukowali mi wypowiedzenia

 

wczoraj telefon od nich,ze czemu dalem wypowiedzenie itp-koniec koncow zaproponowali mi:

Extra+ z CANAL+ (6) 59,90zł 12m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, Najem Box+ 0zł dla Abonentów

 

i teraz 2 pytania:

1) czy to dobra oferta (sam uwazam,ze dobra,bo zawsze to 10 zl mniej miesiecznie,a ani hbo ani filmboxow nie ogladam) ?

2) czy

"Pakiet Extra+ "
to to samo co
"Comfort+ + Multi+ + EXTRA+ "
? bo konsultant mowi,ze teraz to ma inna nazwe,ale kanaly sa te same
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

comfort, extra,sport i film c+,hbo. Wypowiedzenie wysłane, umowa do końca sierpnia. całość za 84,50. dziś kolejny telefon, tym razem warszawski numer. Ich oferta to 6c+,hbo na 6 msc za 64,90, grzecznie podziekowalem. Wkur. ... konsultantka burkneła tylko, że taniej nie będzie i rzuciła słuchawką. Wciąż chyba czekać trzeba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten drugi to DUK Kraków. Ja złożyłem w maju wypowiedzenie i wtedy dzwonili non stop. Po tym jak obiecali mi kilka rzeczy i nawet c+vod przy 5/6 C+ odrzuciłem ofertę bez obiecanych rzeczy. Złożyłem ponownie wypowiedzenie i po kiepskich ofertach nie odbierałem telefonów. Od początku czerwca nie dzwonią, umowa do końca lipca. Jak nie zadzwonią na początku lipca to ja spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!mam multiroom standard i 2 karty cameleon!problem w tym ze jeden dekoder mam w sd który jest mój!czy dadzą mi dekoder hd np sagemcom dsi 87 za darmo czy będę musial ponosić jakieś koszty?chcę zostać na cameleonach!nie chcę żadnych dekoderow nc+!z góry dzięki za odp!pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak? , a ile dekoderów? Pewnie 1 ;)

 

czy dadzą mi dekoder hd np sagemcom dsi 87 za darmo czy będę musial ponosić jakieś koszty?chcę zostać na cameleonach!nie chcę żadnych dekoderow nc+!z góry dzięki za odp!pozdrawiam!

 

Sagem też jest nc. Kup sobie coś na wolnym rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...