Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, że trochę nie w temacie ale...

W połowie listopada przedłużałem umowę ustalając kwotę 69zł. Dziś z ciekawości wchodzę na ica, a tam 147,90.

Dzwonić do nich i wyjaśniać czy czekać spokojnie na maila z fakturą na tyle co się umawiałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że trochę nie w temacie ale...

W połowie listopada przedłużałem umowę ustalając kwotę 69zł. Dziś z ciekawości wchodzę na ica, a tam 147,90.

Dzwonić do nich i wyjaśniać czy czekać spokojnie na maila z fakturą na tyle co się umawiałem?

Takie wyświetla saldo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ircios" to co moge wyciagnać

 

Mam Universe+ za 59zł bez opcji dodatkowych do końca roku 2014

 

Kilka telefonów z NC+ juz było

 

Ostatnio powiedziałem że jak nie będzie Comfort+ Extra+ 6xC+ za 49zł to zakończymy współpracę

 

Ogólnie chciałbym jeszcze Adventure HD History HD i H2 HD najlepiej w tych 49zł

 

Zapomniałem dopisać tuner zwykły Box+ (+ dysk zewnętrzny) jedyny minus że przy wyłączeniu go z prądu za każdym "dzień dobry" potrzebuje z 2 minuty zanim będzie tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ostatnio zapytałem się ile płaci za nc+ i złapałem się za głowę. W lipcu Pani konsultantka zaskoczyła mojego Ojca jadącego w samochodzie i nieopatrznie zgodził się na umowę na 24 miesiące.

Jest klientem od już od 10 lat.

 

Dekoder: UltraBox+/PVR PACE

Multiroom: karta CI

 

CENA: 169,90

PAKIET:COMFORT+

OPCJE DODATKOWE:

NETVOD+ KONTO PODSTAWOWE

MULTIROOM STANDARD

NAJEM ULTRABOX+

MULTI+

CINEMAX

FILMBOX

HBO

NOC

REDLIGHT HD

PREMIUM SPORT &FILM

VOD+ FUN VOD+

VOD+ PRAPREMIERY.TVP

VOD+ SERIALE+

EXTRA+

 

Najlepsze jest to, że przecież z opcji niektórych VOD nie da się korzystać na tym dekoderze. Uprzejma Pani nie poinformowała o tym podczas składania oferty.

 

Dziś telefon na ogólnopolski numer: arogancja nie zna granic, przełączenie do działu reklamacji. Zaproponowali 10 zł mniej + HBO GO i umowę od nowa na 24 miesiące... co robić? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

schranzmania jeżeli jesteś wstanie zrezygnować z nc+, to ja bym na Twoim miejscu naciskał do końca na taką ofertę. Myślę, że masz szanse.

A Może mógłbyś zrobić teraz taki myk, żeby dodać c+ (pierwszy miesiąc darmowy?), więc konsultanci będą widzieć, że C+ masz "za darmo" i Twoja pozycja negocjacyjna będzie lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@roxyoovvv. Skoro chcą umowę od nowa to bierz, ale bez vod i w cenie max 129 za to co chcą 170. Dodatkowo w tej cenie mają być History i H2, Sundance, Adventure. Możesz im powiedzieć, że to była oferta, która była oszustwem i z chęcią ktoś w urzędzie się nią zajmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"no tak" dzięki za porady widzę że dobrze kombinujesz :)

 

od 2016r chce smartdom więc w 2015 przydałaby się jakaś TV aczkolwiek jeśli nie będzie, to płakać nie będę, muszę ich przycisnąć jeśli się nie zgodzą to nie łaski bez

 

5. Korzystając z Forum nie można:

xi. Zwracać uwagi innym użytkownikom, że złamali Regulamin pod rygorem otrzymania ostrzeżenia Administratora lub Moderatora. Przypadki naruszeń Użytkownik winien zgłosić przez funkcję raportowania, która powiadomi Administratora lub Moderatora o konieczności zajęcia się daną treścią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wypowiedzenie złożone miesiąc temu. Od tego czasu cisza, do przedwczoraj...

Obecnie mam Universe+, 6xC+, Najem ultraBOX+ za 59 PLN i od listopada dobrane HBO za 25PLN., czyli kwota za ostatni miesiąc 84 zł

Pan z krakowskiego DUK zaproponował to co mam obecnie za cenę 39,90 na 24 mies. Ponieważ byłem wtedy w trasie i nie mogłem swobodnie rozmawiać poprosiłem o telefon w czwartek. Wcześniej czytając forum wydawało się, że cena powyższa jest zaskakująco niska. Najczęściej pojawiały się kwoty w wysokości od ok. 54 do 59 zł. Czy kwota 39,90 jest realna, czy też należy się tu doszukiwać jakiegoś podstępu ?

 

Pewnie masz bez Extra+.

 

Cena realna. Mi proponowano taki pakiet bez ekstra+ za 39 zł.

 

Wszystko jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ostatnio zapytałem się ile płaci za nc+ i złapałem się za głowę. W lipcu Pani konsultantka zaskoczyła mojego Ojca jadącego w samochodzie i nieopatrznie zgodził się na umowę na 24 miesiące.

Jest klientem od już od 10 lat.

 

Dekoder: UltraBox+/PVR PACE

Multiroom: karta CI

 

CENA: 169,90

PAKIET:COMFORT+

OPCJE DODATKOWE:

NETVOD+ KONTO PODSTAWOWE

MULTIROOM STANDARD

NAJEM ULTRABOX+

MULTI+

CINEMAX

FILMBOX

HBO

NOC

REDLIGHT HD

PREMIUM SPORT &FILM

VOD+ FUN VOD+

VOD+ PRAPREMIERY.TVP

VOD+ SERIALE+

EXTRA+

 

Najlepsze jest to, że przecież z opcji niektórych VOD nie da się korzystać na tym dekoderze. Uprzejma Pani nie poinformowała o tym podczas składania oferty.

 

Dziś telefon na ogólnopolski numer: arogancja nie zna granic, przełączenie do działu reklamacji. Zaproponowali 10 zł mniej + HBO GO i umowę od nowa na 24 miesiące... co robić? :(

 

 

Kiedy się kończy umowa? Bo przyznam że na niektóre wypadki to wręcz zostaje im podziękować i brać w APsie nową oferte z HBO za 0 zł 15mscy i po nich ponownie wypowiedzenie i negocjacje

 

Ojcu przekaż przy odbierał telefon od nc+ na spokojnie w domu by mógł sobie usiąść i skupić się i myśleć i zapoznaj go też z tym co się dzieje tutaj. To co masz 1 "artysta" tutaj :brawo: ma za 99zł ale nie wiem czy on ma też tyle serwsisów interaktywnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jako abonenta mają już straconego. Umowa do 31 grudnia, wypowiedzenie już poszło kilka tygodni temu. Nie skuszę się na żadne ich propozycje, bo nie ukrywam, że mam stracha przed uwiązaniem się umową na kolejne 24 czy nawet 15 miesięcy. Nie chcę, żeby w trakcie trwania umowy wcisnęli mi nową kartę i dekoder dedykowany, nie dając możliwości rozwiązania umowy z powodu tych zmian (wszakże regulamin nie gwarantuje dożywotniego odbioru na własnym sprzęcie i na to można się powołać). A po tym, co się dzieje i obserwując ogólnoświatowy trend parowania, spodziewam się już wszystkiego... :/ Nie wierzę konsultantom, którzy zapewne będą zapewniali, że zostanę z nieparowanym Cameleonem i nic się do końca umowy nie zmieni, bo jak już wiele razy na forum zauważano, konsultanci wiedzą tylko tyle, jak się sprawy mają dzisiaj, i nic nie wiedzą o tym, co NC+ wymyśli za pół roku czy za rok... Przepraszam, ale nie lubię ryzyka. Rezygnuję, to już ostateczna decyzja!

 

Może od nowego roku wezmę prepaida Smart HD+, a może w ogóle zrezygnuję z płatnej TV-SAT (obecnie nie oglądam dużo, z płatnej oferty interesowały mnie ostatnio praktycznie tylko Ale kino+, Planete+ i BBC HD, sport mnie nie interesuje w ogóle, więc spokojnie mogę się obejść bez NC+, alternatywne oferty jakieś się znajdą).

 

Życzę miłego parowania i dziękuję za kilkanaście lat współpracy! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Właśnie odłożyłem słuchawkę po pierwszej rozmowie z DUK.

Do tej pory miałem 6xC+, HBO, Universe+ (tak mam na umowie) do tego HBO Go

Płaciłem 129 złotych i mi się znudziło - szczególnie, że nowi płacą za podobną ofertę 59/79

Wynegocjowałem za to co mam 58 zł przez 5 msc-y i potem 20 zł więcej przez 10 miesięcy.

Jedyne na czym utknąłem i ponoć się nie da - to dekoder.

Mam turboboxa a chcę Premium Boxa.

Pan powiedział, że się nie da i jeśli to jest warunek, to możemy zakończyć rozmowę.

Na razie kazałem im zadzwonić w poniedziałek - zastanowię się.

I teraz pytanie - czy Premium Box jest na tyle lepszy od turbo boxa, że warto brać tę umowę dla nowych i płacić za niego stówę jednorazowo?

A może jednak jest możliwość zmiany Turbo Boxa na Premium Boxa tylko Konsul się droczy...?

Pozdrawiam i proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj przedłużyłem.

Comfort+ Extra+ Multi+ 6xC+ 3xHBO na 15 miesięcy za 59 zł.

Dzwonili z Krakowa ... z Wawy w ogóle nie odbierałem. Wcześniej płaciłem 59 zł bez HBO więc ogólnie warunki mi się poprawiły.

Proponował Comfort+ Extra+ Multi+ 6xC+ za 49 zł ale skusiłem sie na to HBO a co mi tam ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postprzez tatrzan » dzisiaj, o 10:55

 

Witam. Wczoraj przedłużyłem.

Comfort+ Extra+ Multi+ 6xC+ 3xHBO na 15 miesięcy za 59 zł.

Dzwonili z Krakowa ... z Wawy w ogóle nie odbierałem. Wcześniej płaciłem 59 zł bez HBO więc ogólnie warunki mi się poprawiły.

Proponował Comfort+ Extra+ Multi+ 6xC+ za 49 zł ale skusiłem sie na to HBO a co mi tam ;)

 

Jak to czytam to już wiem, że ustalam sobię taką ofertę jako limit i czekam aż mi zaproponują. Mam dokładnie to samo (Universe+ +6xC+ + 5zł za dekoder za 64zł), czemu więc nie miałbym mieć takiej samej propozycji, czyli w tej samej cenie HBO i umowę na 15msc.

 

Do tej pory propozycje:

1. Comfort+ Extra+ Multi+ 6xC + mediabox za 84zł i 15msc

2. Comfort+ Extra+ Multi+ 6xC + mediabox (+ HBO, Cinemaxy, Filmboxy na 6msc) w cenie 15,90 przez 6 miesięcy i 79,90 przez 18 miesięcy, czyli umowa na 24 miesiące

3. ?

 

Czekam na telefon w poniedziałek, potem wypowiedzenie jeśli oferta nadal będzie nieatrakcyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj przedłużyłem.

Comfort+ Extra+ Multi+ 6xC+ 3xHBO na 15 miesięcy za 59 zł.

Dzwonili z Krakowa ... z Wawy w ogóle nie odbierałem. Wcześniej płaciłem 59 zł bez HBO więc ogólnie warunki mi się poprawiły.

Proponował Comfort+ Extra+ Multi+ 6xC+ za 49 zł ale skusiłem sie na to HBO a co mi tam ;)

 

pozdrawiam

 

Ja to samo z mediabox za 54,90zł na 15 mscy opłata stała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...