Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oferta z DUK Kraków z dziś [ umowa do 30.09.2014 ]

Sport&Film

extra+

6x c+

HBO

Cinemax

Filmbox

History

za 99zł

Dziś płacę 121 za Platinum +History +HBO

Po jakich 2 tygodniach udało się zbić kwotę o 20 zł [ docelowo zamierzam płacic ok70-80 zł ] choć dalej nie rozumieją że ja nie chcę na siłę kanałów filmowych.

Póki co podziękowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś sms z nc+ że mam zadzwonić pod nr 122947879 bo mają dla mnie super ofertę. Celuję w to samo co mam teraz czyli Universe 6C+ i HBO ( teraz płacę 59 zł ) w łamańcu 5x0zł 10x79,90zł. I teraz pytanie czy warto dzwonić czy czekać na tel od nich. Umowa do końca września, wypowiedzenie oczywiście wysłane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem email że dostali moje wypowiedzenie.Po godzinie tel z Wa-Wy.Aktualnie:

Platyna 99zł

Pace-0zł

2 karty- 10zł za MR

Miła pani zaproponowała mi superpremium za 109zl czyli tak jak dla nowych z tym że MR za 0zł(mam tylko jednego deka od nich).Podziekowałem od razu.

Pani bardzo zdziwiona :D

Zaproponowałem Sport+Film+Extra 5x0zł i 10x79.9 i 0 za MR .Brak dla mnie takowej.Powiedziałem że mam czas do końca października.To juz moje 6 przedłużenie i zawsze to samo.Zabawa w wypowiedzenie i miliony tel od nich.... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest do ugrania comfort,multi, extra,6canal, 3hbo, 2cniemax, 5filmbox, sundance channel hd, history hd, konto podstawowe netvod, prapremiery, seriale +, canal vod+, redlight hd, zamiana multiroom standard na premium za 99,90zł na 15 miesięcy?? Obecnie mam universe, 6canal, canal+vod, konto podstawowe netvod, prapremiery, seriale i multiroom standard za 109zł , umowa do końca sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam taką sprawę. Właśnie skończyła mi się umowa z NC+ (po 3 miesięcznym przymusowym okresie wypowiedzenia, w którym zdzierano ze mnie po 200 zł co miesiąc :/) Dodam, że w tym czasie dzwoniłem na podany w korespondencji numer licząc, że po wyrażeniu zgody na wycofanie wypowiedzenia otrzymam korzystną ofertę i podpiszę nową umowę - niestety mimo zapewnień przez 3 miesiące okresu wypowiedzenia nie doczekałem się przedstawienia mi ŻADNEJ oferty. "Olano" mnie i byłem zmuszony płacić te horrendalne sumy przez cały okres wypowiedzenia. Dlatego postanowiłem, że nie chcę mieć już z tymi "złodziejami" nic wspólnego. Przedwczoraj zdałem dekoder i karty abonenckie a wczoraj dostałem od nich sms-a o treści cytuję "nadal możesz korzystać z oferty nc+ na najlepszych warunkach. Zadzwoń teraz 12*****". Nie zadzwoniłem bo stwierdziłem, że jak od razu oddzwonię to pomyślą, że jestem napalony i będą mi wciskać jakąś gów**** ofertę, a jeśli miałbym do nich wrócić to oczekiwałbym jednak lepszej oferty niż dla ludzi z "ulicy"... w końcu już swoje na mnie zarobili.

 

I teraz moje pytanie czy w takim wypadku oni sami będą do mnie jeszcze dzwonić np. z działu odzyskiwania klienta? I ewentualnie na jaką ofertę mogę wtedy liczyć? (miałem "Platynę" i podobnym programowo pakietem byłbym ewentualnie zainteresowany) Był ktoś w podobnej sytuacji i może mi poradzić? Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem wlasnie w trakcie negocjacji z nc+. Zalezy mi na uslugach: nc+go, netvod+, nc+go internet, nagrywanie przez internet. W tej chwili mam dekoder Pace 500gb. Moje pytanie jest takie - czy bede mogl korzystac z tych uslug na tym dekoderze, czy powinienem go wymienic? Jesli tak to na jaki - mediabox+ czy turbobox+ - co jest lepsze, co polecacie, jesli wymiana bedzie konieczna? Czytalem tez na tym forum, ze niektorzy pisza, ze mediabox+ ma gorszy obraz od Pace. W specyfikacji na stronie nc+ widnieje info, ze mediabox+ jako jedyny obsluguje 1080p (pozostale do 1080i). Jesli bedzie koniecznosc wymiany dekodera, to co moge wyrwac za darmo (bez aktywacji i za 0zl miesiecznie)? Celuje w lamanca za 53.26 (5*x0 10*79). Pakiet Comfort+ Extra+ Multi+ 6*C+ HBO, na caly okres - teraz mam universe+ +6*C+ za59zl. Napiszcie prosze, czy wymieniac ten dekoder, na jaki i na jakich warunkach jest to mozliwe, przy zalozeniach, ktore podalem. Dzieki z gory za pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę już jakie jest zagrożenie dla ofert z łamańcem. Bardzo wiele zależy od kwoty abonamentu z tym, że nie będą brali średniej ale ostatnie wpłaty. Ja mam full extra z multiroomem łącznie 119 zł i dlatego ofert poniżej 100 zł za comfort multi C+, HBO i multiroom dla mnie nie ma (czyli ok. 15 zł taniej bez redlightu, cinemaxu i filmboxu). 2 tyg. do końca i chyba im nie zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem email że dostali moje wypowiedzenie.Po godzinie tel z Wa-Wy.Aktualnie:

Platyna 99zł

Pace-0zł

2 karty- 10zł za MR

Miła pani zaproponowała mi superpremium za 109zl czyli tak jak dla nowych z tym że MR za 0zł(mam tylko jednego deka od nich).Podziekowałem od razu.

Pani bardzo zdziwiona :D

Zaproponowałem Sport+Film+Extra 5x0zł i 10x79.9 i 0 za MR .Brak dla mnie takowej.Powiedziałem że mam czas do końca października.To juz moje 6 przedłużenie i zawsze to samo.Zabawa w wypowiedzenie i miliony tel od nich.... :?

Dostałeś standardową ofertę. Od razu ciśnij im, że nie potrzebujesz pakietu z dodatkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę już jakie jest zagrożenie dla ofert z łamańcem. Bardzo wiele zależy od kwoty abonamentu z tym, że nie będą brali średniej ale ostatnie wpłaty. Ja mam full extra z multiroomem łącznie 119 zł i dlatego ofert poniżej 100 zł za comfort multi C+, HBO i multiroom dla mnie nie ma (czyli ok. 15 zł taniej bez redlightu, cinemaxu i filmboxu). 2 tyg. do końca i chyba im nie zależy.

 

Też tak myślałem na początku, ale po kilku razach przedłużania umowy zobaczyłem, że jednak potrafią dużo zejść z ceny. Tak więc cena końcowa jaką płacimy ma niewielkie znaczenie. Też mam łamańca i się nie boję. Nie raz schodzili z ceny np: 89 na 59, 99na 63, a ostatnio ze 129na 59 więc nie ma tragedii.

 

Pozdrawiam :D Nie ma się co bać łamańców 8) ale to tylko moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zbliża mi się ten czas kiedy znowu oni dzwonią i się targujemy. Mam umowę do października, konsultanci dzwonią raz na tydzień z ofertą. Ostatnia jaką mi przedstawili to to samo co mam teraz czyli Universe, 6xC, HBO, multi room za cenę 59.90 opłata stała z tym że HBO tylko na 6 mięsiecy. Docelowo chciałbym pozostać przy tym co mam teraz i płacić 59zl stałej opłaty i mieć HBO na cały okres umowy za darmo. Myślicie, że jest do ugrania?

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest do ugrania comfort,multi, extra,6canal, 3hbo, 2cniemax, 5filmbox, sundance channel hd, history hd, konto podstawowe netvod, prapremiery, seriale +, canal vod+, redlight hd, zamiana multiroom standard na premium za 99,90zł na 15 miesięcy?? Obecnie mam universe, 6canal, canal+vod, konto podstawowe netvod, prapremiery, seriale i multiroom standard za 109zł , umowa do końca sierpnia.

 

Nie ma szans po takiej cenie , zapomnij . Minimum 119 zł ale z umową na 24 miesiące + dopłata od 13 miesiąca 10 zł za multiroom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Przedwczoraj zdałem dekoder i karty abonenckie a wczoraj dostałem od nich sms-a o treści cytuję "nadal możesz korzystać z oferty nc+ na najlepszych warunkach. .

 

I teraz moje pytanie czy w takim wypadku oni sami będą do mnie jeszcze dzwonić np. z działu odzyskiwania klienta?

Pozdrawiam

 

jak zdałes sprzęt to według mnie nie ma czegoś takiego jak oczekujesz że zadzwonią i dadzą ci lepszą ofertę i oddadzą sprzęt.

Chyba musisz podpisać nową umowę na warunkach takich jak widać na ich stronie dla nowych klientów. Nie wyobrażam sobie żeby po zdaniu sprzętu ktoś cie traktował jako obecnego abonenta któremu trzeba proponowac przedłużenie umowy.

Jako nowy abonent masz Superpremium za 109 zł + 10zł po 5 miesiącach gratisu za extra+. Czyli z 200zł lecisz na 119, to sporo mniej, no chyba ze chcesz coś więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...