Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Umowa do końca października. Wypowiedzenie wysłane.

 

Aktualnie posiadam:
Nowy Start+ - 14,99 zł
Canal+ (bez 4K) - 19,90 zł
Mistrzowska Piłka - 5zł
Eleven - 11,90 zł
Viaplay  - 19zł
Dekoder 4K Ultrabox + dysk za 0zł
Całość: 70,79 zł

 

Dzisiejsza propozycja:
Relax+ - 14,99 zł
Canal+ (z 4K) - 29,90zł
Mistrzowska Piłka - 5zł
Eleven - 11,90 zł
Viaplay Medium - 19zł (+10zł do Total) - bo jak ktoś ma teraz za 19, to się nie da niżej.
BBC Player - 0zł
Całość: 90,79zł

 

Teraz moje pytanie czy przy pakiecie Relax+ faktycznie nie da się paczki C+ wraz z 4K za 19,90zł i Viaplay Total za 15zł, nawet jakbym
miał poczekać do samego końca umowy?

 

Jeśli jednak się nie da, to czy by to weszło w pakiecie Optimum w cenie 24,99zł?

 

Dziękuję za informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się 31.07.2023

Aktualnie: nowy comfort, Multiroom 2 x cameleon, 1 dekoder z dyskiem i nagrywaniem drugi bez funkcji nagrywania, za wszystko 32 zł.

Dzisiaj pierwszy telefon:

Multiroom musi zostać zlikwidowany, proponują dwie umowy: jedna za 39.99 druga za 20 zł. Pakiet extra. Do tego dwa dekodery z nagrywaniem. 

Co można dostać w tej chwili? Pakiet mi wystarcza i tak mało oglądam :)

Edytowane przez m.mietek
Nazwa pakietu w nowej ofercie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gursonek napisał(a):

Witajcie,

Oferta SMS-owa z dnia dziecka Platforma C+. Zadzwoń pod krakowski numer 12-294-78-79, zadzwoniłem i ....

EXTRA - 44,90zł

C+ (4K) - 19,90zł

HBO-Max - 20,00zł (ew. 3 mies. gratis, ale potem 30zł) 

Cinemax - 10,00zł

Filmbox - 5,00zł

Multiroom - 20,00zł

ew.

N4K -38+ 17,00zł

Viaplay Total 29,00zł

Trochę jestem zdziwiony, bo do grudnia umowa, a tutaj taka oferta...? Co o niej sądzicie?

@Gursonek Jak do tej pory miałeś kanały Cinemax za 8 zł/m, to na przedłużenie umowy możesz walczyć o odtworzenie ich w tej samej cenie. Jak konsultant nie ma oferty za 8 zł/m, to zawsze możesz poprosić, aby skonsultował się w tej sprawie ze swoim przełożonym. Teraz opcja Cinemax Pack w cenie 8 zł/m jest tylko dostępna w tej kwocie dla Abonentów, którzy posiadali ją w tej cenie. Natomiast dla Abonentów, którzy nie mają tej opcji jedyna oferta to Cinemax Pack za 10 zł/m. Do oferty przedłużenia umowy możesz też poprosić o kolekcję BBC Player bez opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Woocash napisał(a):

@Gursonek Ładnie Cię chcą rabować....

@Woocash No, ale gdy tak przeglądam forum to widzę, że pojawiają się posty:

 

Extra za 47,50zł (rzadko jest za 44,99)

HBO za 30zł

N4K - 17,00zł

Viaplay - nie wiem, ile w góre, bo za 0zł już nie ma

 

Konsultant ,,mówił", że od 2 tygodni jest Cinemax za 10zł. Trafiłem na kumatego konsula, który ,,od razu" wyłożył karty na blat. Z Netflix-a rezygnuje, bo 54zł miesięcznie - 6 zł rabatu (śmiech..) ze zobowiązaniem. To już wolę 60zł bez zobowiązania.

 

@ircios a Ty co o myślisz?

@Krzysiek11:) brać, czy czekać?

@lukx95, brać?

 

Edytowane przez Gursonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, m.mietek napisał(a):

Umowa kończy mi się 31.07.2023

Aktualnie: nowy comfort, Multiroom 2 x cameleon, 1 dekoder z dyskiem i nagrywaniem drugi bez funkcji nagrywania, za wszystko 32 zł.

Dzisiaj pierwszy telefon:

Multiroom musi zostać zlikwidowany, proponują dwie umowy: jedna za 39.99 druga za 20 zł. Pakiet extra. Do tego dwa dekodery z nagrywaniem. 

Co można dostać w tej chwili? Pakiet mi wystarcza i tak mało oglądam :)

@m.mietek Nie wiem po ile masz liczony konkretnie pakiet i dekoder główny, więc ciężko się odnieść co do cen jakie możesz negocjować. Co do pakietu to jak masz obecnie pakiet Nowy Comfort+, to na przedłużenie otrzymasz tylko odpowiednik tego pakietu o nazwie Optimum+. Odnośnie usługi Multiroom, to w związku z wycofywaniem niezależnego Multiroom z dawnej Cyfry+ to możesz skorzystać z przygotowanego rozwiązania przejścia na nowe zasady Multiroom utrzymanego za 0 zł/m, czyli bez opłat miesięcznych na dodatkowym dekoderze wifiBox+. W tym przypadku Multiroom na nowych zasadach działa tak, że oba dekodery główny i dodatkowy do Multiroom muszą się ze sobą widzieć i w tym celu wystarczy jak połączysz bezprzewodowo oba dekodery z tą samą domową siecią WiFi. Poza tym niezależnie od tego, czy weźmiesz do przedłużenia umowy utrzymany bezpłatnie Multiroom na nowych zasadach, czy nie, to przysługuje Ci także skorzystanie z dodatkowej niezależnej umowy specjalnej np. na trzeci telewizor lub do innej lokalizacji. Taką dodatkową umowę specjalną możesz otrzymać z pakietem Extra+ w cenie 20 zł/m lub z pakietem Extra+ z CANAL+ i Mistrzowską Piłką za 40 zł/m. Taka dodatkowa umowa specjalna może być wydana z modułem CAM CI+ ECP za 0 zł/m lub z dekoderem wifiBox+ lub z WiFi PremiumBox+ z dyskiem 500 GB za 0 zł/m lub z 4K DualBox+ za 5 zł/m bez dysku lub 10 zł/m z dyskiem 500 GB.

 

 

9 minut temu, Gursonek napisał(a):

Konsultant ,,mówił", że od 2 tygodni jest Cinemax za 10zł. Trafiłem na kumatego konsula, który ,,od razu" wyłożył karty na blat. Z Netflix-a rezygnuje, bo 54zł miesięcznie - 6 zł rabatu (śmiech..) ze zobowiązaniem. To już wolę 60zł bez zobowiązania.

 

@Gursonek Zgadza się Cinemaxy lekko podrożały i HBO z HBO Max ostatnio podrożało i przykładowo jak ktoś ma HBO z HBO Max za 20 zł/m, to na przedłużenie dostanie odtworzenie tej oferty, a jak ktoś nie miał tej promocji na umowie, to najtaniej dla takiej osoby HBO z HBO Max to teraz koszt 25 zł/m. Tak samo z Cinemax, jeśli klient miał za 8 zł/m, to może otrzymać odtworzenie tej ceny na kolejny okres umowy. W przypadku jak klient nie miał Cinemax, to najniższa cena teraz to 10 zł/m. Także spróbuj ponegocjować i poproś np. żeby konsultant mimo wszystko podszedł i skonsultował się ze swoim przełożonym, czy znalazłaby się promocja na odtworzenie Ci opcji Cinemax Pack za 8 zł/m, tak jak do tej pory miałeś. Do oferty możesz jeszcze dostać kolekcję BBC Player za 0 zł/m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Krzysiek11:) napisał(a):

Ale taniej nie dostanie, wszystkie te opcje właśnie o tyle zdrożały. 

To najpierw rozdawali wszystkim Viaplay za 5-15zł, a nawet za 0zł, a teraz wołają po 29-39zł, czyli w cenie standardowej dla każdego, kto chce dodać pakiet w trakcie umowy? 😉 Dobre. 

 

Dzisiaj do mnie dzwonił konsultant w sprawie umowy na Optimum+ za 24,99zł. I w sumie jedyne co mi mógł zaproponować to wycofanie wypowiedzenia i kwota +4zł wyższa. Sam jeszcze nie wiem co zrobię,  bo zastanawiam się czy jest sens opłacać ten dekoder. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
Godzinę temu, k05 napisał(a):

To najpierw rozdawali wszystkim Viaplay za 5-15zł, a nawet za 0zł, a teraz wołają po 29-39zł, czyli w cenie standardowej dla każdego, kto chce dodać pakiet w trakcie umowy? 😉 Dobre. 

 

Jak już to 29 zł  jest w tym przypadku za pakiet Total. W trakcie umowy za tyle nie dobierzesz. Druga kwestia, że taki problem jest u osób, które miały Viaplay Total jako opcje dodatkową za 19 zł/m.

 

@Gursonek

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gursonek napisał(a):

 

13 godzin temu, Gursonek napisał(a):

Trochę jestem zdziwiony, bo do grudnia umowa, a tutaj taka oferta...? Co o niej sądzicie? Do tej pory:

 

EXTRA - 47,50zł

C+ (4K) - 19,90zł

HBO-Max - 20,00zł

Cinemax - 8,00zł

Multiroom - 15,00zł

N4K - 38,00zł

Viaplay - 19,00zł

Nie dziw się. Masz dużo czasu. Daj na razie na wstrzymanie. Zacznij z nimi rozmowy na 3m. przed końcem. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, aktualnie mam pakiet comfort+ za 22,50zl

Canał+ 4K za0zl

Mistrzoska piłka za0zl

Wszystkie canaly+ za 19,90zl

Dekoder 4K ultrabox za 5zl +dysk za5zl

Multiroom za 10zl

Umowa do końca czerwca, wypowiedzenie wysłane jakieś pół roku temu na początku wypowiedzenia dzwonili później spokój, wczoraj pierwszy telefon z propozycją pakiet optimum za 25zl plus 10zl za dalsze wynajęcie dekodera z dyskiem. Mam też u nich druga umowę gdzie za comfort+ i taki biały Dekoder place 22,50zl. Co mogę tutaj zdziałać? Na canał+ mi nie zależy, na tv to praktycznie tylko netflix. Ale wolał bym przedłużyć żeby nie płacić krocie jak netflix się znudzi i będzie trzeba podpisać nowa umowę. Myślę nad ViaPlay ale coś czytam że nie są już chętni do dawania za5zl. Na piłce też mi nie zależy, multiroom tym bardziej przeleżał dwa lata nie uzywany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AndrzejKg Jeśli chcesz utrzymać to co masz, to po złożonej rezygnacji możesz negocjować o taką ofertę na pierwszej umowie:

- Pakiet Optimum+ za 24,99 zł/m

- CANAL+ za 19,90 zł/m

- CANAL+ 4K Ultra HD za 0 zł/m

- Mistrzowska Piłka za 0 zł/m

- Kolekcja BBC Player za 0 zł/m

- Dekoder 4K UltraBox+ za 5 zł/m + dysk 1 TB za 5 zł/m - (Tutaj możesz próbować ponegocjować o zejście z opłaty miesięcznej za dysk i może się zgodzą, bo cena za pakiet główny Ci lekko wzrośnie i za Multiroom)

- Multiroom za 12 zł/m

 

Odnośnie Viaplay, to możesz tu próbować negocjować o plan Viaplay Medium za 5 zł/m, bo może przy podwyższeniu ceny pakietu głównego z kwoty 22,50 zł/m na kwotę 24,99 zł/m uda się dostać tą opcję na tych warunkach. Natomiast w przypadku jeśli zrezygnujesz z obecnie posiadanej pełnej paczki CANAL+ na swojej pierwszej umowie, to nie odtworzą Ci opcji "Mistrzowska Piłka" bez opłat i nie dostaniesz Viaplay na promocyjnych warunkach.

 

Co do drugiej Twojej umowy, to jak masz goły pakiet Nowy Comfort+ za 22,50 zł/m, to na przedłużenie umowy po złożonej rezygnacji możesz negocjować o pakiet Optimum+ za 24,99 zł/m + kolekcja BBC Player za 0 zł/m. Jak masz na tej drugiej umowie obecnie goły pakiet główny bez włączonej paczki kanałów CANAL+, to do przedłużenia możesz dostać jeśli chcesz także taką opcję dodatkową "CANAL+ Seriale i Filmy" za 5 zł/m. Ta opcja dodatkowa zawiera kanały: CANAL+ Premium, CANAL+ 1, CANAL+ Family, CANAL+ Film, CANAL+ Seriale, CANAL+ Dokument. Jest to nowa paczka pozbawiona kanałów sportowych CANAL+ Sport i można ją dostać tylko przy przedłużeniu umowy jak się nie posiada obecnie na umowie włączonej paczki kanałów CANAL+.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było:

Nowy Comfort+ - 19,99 zł

HBO - 15 zł

HBO Max - 5 zł

Canal+ - 25 zł

4K ULTRABOX+ (JADA) - 3zł

Dysk - 3zł

Czyli w sumie 70,99zł

 

Po wypowiedzeniu dostałem tak jak mówiliście:

Optimum+ za 24,99 zł

HBO i HBO GO 20 zł

CANAL+ za 19,90 zł

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł

BBC Player 0 zł

4K UltraBOX+ 3 zł

Dysk 1 TB 3 zł

Razem: 70,89zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet VIP+,

BBC Player,

Canal+ Online z CANAL+4K ULTRA HD,
Eleven Sports,

Filmbox Arthouse,

HBO Max,

MISTRZOWSKA PIŁKA,

Viaplay Medium,

Dop. do Viaplay Total,

MULTIROOM STANDARD,

NAJEM PVR

 

147,99 zł lub 175,99 z dodatkowym Netflix Standard.

 

Jest ok, czy da się jeszcze coś urwać jeszcze? Wypowiedzenie złożone i aktywne nadal.

Edytowane przez karelko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem taką ofertę z DUK po wypowiedzeniu umowy:

 

Pakiet Extra+: 44,99 zł

CANAL+: 19,90 zł

HBO: 15 zł

BBC Player: 0 zł

CANAL+4K ULTRA HD: 0 zł

HBO Max: 5 zł

Najem Dysk: 0 zł

Opłata najem N9 UltraBox+: 0 zł

MULTIROOM STANDARD: 20 zł

 

Wybrane promocje:

Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L

BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22)

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20)

CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21)

HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard/High Standard 12 zł/m i 20 zł/m + dysk dla Abonentów (04/23) - L

Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Dodatkowo Filmbox Pack na miesiąc.

 

Łącznie: 104,89 zł, umowa na 24 mce

 

Warto? :)

Edytowane przez karmel25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory płaciłem "jedynie" 107,99 Złotych za:

 

- PAKIET EXTRA+ z CANAL+

- Canal+4K

- Cinemax

- Filmbox

- HBO

- HBO Max

- Mistrzowska Piłka (kanały Polsat Sport Premium)

- dekoder/dysk w cenie

- (teraz widzę też tam jakieś Series oraz Movies Fun)

 

Czy walczyć o przedłużenie w tej samej cenie, czy jest to w ogóle możliwe? Czy pogodzić się z wyższą ceną lub uciąć część z pozycji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja:

Superpremium+ 100zł

hbo max 0zł

filmbox 0zł

canal+ 4k 0zł

MP 0zł

kolekcja bbc 0zł

netflix 4k 55zł

dodatki: sundance 3zł, mezzo 4zł, H+H2+Adventure+sportklub 5zł,

multiroom 12zł 

drugi multiroom 20zł za 4k bez dysku, wymiana 0zł

viaplay medium 5zł

 

Czyli to co miałem +teraz  viaplay 5zł + 2zł drożej za multiroom 

 

Ten dodatkowy multiroom 4k, oferta jak dla nowego klienta 20zł czy jest opcja taniej?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ircios napisał(a):

 a ta cene z tym zestawem powinieneś zachować. 

 

 

 

Dziękuję za info. Jak myślę teraz o przedłużeniu na kolejne 2 lata to może warto od razu ustalić idealny skład oferty aby już później niczego nie zmieniać i nie czekać na jakieś promocje? Jaka mniej więcej cena (z obecnego 107,99zł) byłaby przystępna gdybym:

 

1. Zachował:

- PAKIET EXTRA+ z CANAL+

- Canal+4K

- HBO

- HBO Max

- Mistrzowska Piłka (kanały Polsat Sport Premium)

- obecny dekoder/dysk w cenie

 

2. Wywalił:

- Cinemax

- Filmbox

 

3. Dodał:

- Eleven Sports

- Viaplay (w górnej wersji Total)

- BBC Player

 

To już byłby pakiet na 2 spokojne lata bez dalszych zmian, z zachowaniem obecnego i najlepszego dekodera Ultrabox+ (Technicolor).

 

Jak byś to widział cenowo w wersji powyższej oraz ewentualnie także w drugiej wersji bez HBO i HBO MAX?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.05.2023 o 23:37, lukx95 napisał(a):

@raiders25 Możesz po złożonym wypowiedzeniu negocjować o pakiet Optimum+ w cenie 24,99 zł/m i do tego paczka CANAL+ za 19,90 zł/m oraz kolekcja BBC Player za 0 zł/m. Co do Viaplay to za 5 zł/m możesz dostać plan Viaplay Medium lub za 15 zł/m Viaplay Total. Nie wiem tylko, czy się zgodzą na Viaplay w tych cenach przy pakiecie Optimum+ za 24,99 zł/m, bo mogą wymagać na przejście na pakiet Optimum+ w cenie 29,99 zł/m, ponieważ o 5 zł/m jak się podnosi pakiet główny to te ceny na Viaplay dają, ale warto zawsze negocjować i może się uda.

 

W dniu 25.05.2023 o 01:12, ircios napisał(a):

Składaj wypowiedzenie, a duże szanse, że dostaniesz Optimum za 24,99. Z tym, że na koniec umowy. 

Złożyłem wypowiedzenie w salonie C+  po zalogowaniu widzę małą zmianę 

 

Optimum + za 34.99  ale pojawiła się opcja  :

canal+ family za 0.00zl

Dopełnienie do Extra + dla optimum +  za 0.00  .. co to jest dokładnie ,mam rozumieć ze dostaje kanały które są w etxtra a nie ma ich w optimum ?

.

 

Extra + 44.99

Dali pakiet  Filmbox  za 0.00zl 

 

Optimum+ z canal + 70zl

doszło :

BBC player 0.00

C+ 4kUltra 0.00

Movies FUn 0.00

Dop.Extra +  dla Optimum + 0.00zl

 

Czyli coś się  ruszyło i to szybko  bo wypowiedzenie złożone po 9 rano już widoczne na  moim koncie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrzuciłem wczoraj ofertę na:

 

Pakiet VIP+,

BBC Player,

Canal+ Online z CANAL+4K ULTRA HD,
Eleven Sports,

Filmbox Arthouse,

HBO Max,

MISTRZOWSKA PIŁKA,

Viaplay Medium,

Dop. do Viaplay Total,

MULTIROOM STANDARD,

NAJEM PVR

 

147,99 zł (lub 175,99 z dodatkowym Netflix Standard).

 

Dziś proponują do tego jeszcze Movies Fun za darmo i cena 135 zł. Z Netflixa zrezygnowałem. Jest OK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...