Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

posiadam extra+  11 c+ Mp

Mr na starych warunkach 79zl

dekoder 4k drugi jakis badziew

teraz tosamo druga umowa 35zl

nierozumie ludzi ktorzy sie zgadzaja na takie cos przecierz dostajecie tosamo za 35zl wiecej????

jak tak bedziecie robic to napewno nic normalnego nieda sie wynegocjowac

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.06.2022 o 19:23, samiel2009 napisał:

Zakończyłem batalię. Nie udało mi się ugrać dysku za 0 zł, ale finalnie jestem zadowolony:

 

Nowy Comfort + 22,50 zł

Multiroom standard 0 zł

Ultrabox 4K 0 zł

Dysk 1 TB 5 zł

Wifibox 0 zł

Canal plus 19,90 zł

Canal plus 4K 0 zł

HBO przez 5 msc 0 zł

 

Razem : 47,40

 

 

Cześć,

 

a jaki pakiet miałeś przed zmianą?

konsultant Canal mówi, że nie ma możliwość takiego pakietu w takiej cenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, PawelTSW napisał:

 pogadaj z nimi w sierpniu 

do końca lipca, walnąłem się o miesiąc :)

a wcześniej miałeś pakiet drogi (powyżej 100 zł) czy porównywalny w cenie? możliwe, że oferty są w zależności od wielkości pakietu, który dobiega końca?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że było to legendarne "zejście" ze 149zł na jakieś 69, i umową na 12 miesięcy ale fakt jest taki że nie było łatwo oczywiście obecnie rachunek jest wyższy bo aktywowałem dopełnienie do ekstra dobrałem netflix i wziąłem ultrabox bez dysku do multiroom 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu oferta po złożeniu wypowiedzenia 

 

PAKIET EXTRA+ Z CANAL+ (84,99 zł)

CANAL+4K ULTRA HD (0zł)
HBO (0 zł)
HBO max (0 zł)
MISTRZOWSKA PIŁKA (0zł)
NAJEM 4K ULTRABOX+ 1 TB dysk (6zł)
MULTIROOM STANDARD (0zł)
WI-FI BOX  (0zł)
 

Cena : 90,99zl

Mozna zejsc nizej z tym pakietem , zalezy mi na Biznes24,Canal+

Reszta kanalow dubluje mi sie w swiatlowodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc.

Umowa do końca sierpnia.

Mam obecnie propozycje przedłużenia:

 

Pakiet Nowy Comfort+ 24,99 zł 24 m, a po tym okresie 28,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L,

CANAL+ 30 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18),

Mistrzowska Piłka za 10 zł/m dla Abonentów (07/21)

 

Łącznie 76,89 zł/msc

 

Proszę Was o opinie jakie minimalne kwoty można uzyskać za te poszczególne uslugi?

 

Na wcześniejszych stronach widziałem że Mistrzowska Piłkę można mieć nawet za 0 zł. Czy jeszcze któraś z tych usług mozna mieć taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.06.2022 o 00:53, gariwaldi napisał:

Dobry wieczór.

Umowa do 30.06. wypowiedzenie złożone.

Obecnie: E+zC+, Eleven, MP, MR Standard, WIFI Premium BOX ADB, Moduł CAM za 91,89 zł.

Chciałbym zejść na dwie umowy: Pierwsza Optimum+ C+ Eleven, MP i zostawić tego Premium Boxa umowa 12 mcy(nie wiadomo co z extraklapą). Druga umowa za 15 zł (E+ BEZ C+)moduł CAM umowa 24mce (gdyby zakończyć na równo z pierwszą to dopłata do 55 zł wg punktu obsługi).

Za ile można dostać pierwszą umowę? Czy można do tego podłączyć i na jakich warunkach obowiązującą umowę Netflix 4K i ew. HBO Max?

Z góry dzięki za pomoc

Przedłużyłem umowę na 24 mce.

Optimum+ 24,99 Canal+ 19,99 Eleven 11,90 MP 5,00 WIFI Premium box z dyskiem 0,00. Razem 62 zł. Druga umowa E+ C+ MP moduł CAM 35 zł. Do tego przeniosłem swoją umowę z Netflixa na 4 urządzenia za 55 zł. Razem wszystko 152 zł. Jestem zadowolony bo zależało mi na module

Jeszcze raz dzięki ircios za radę

Edytowane przez gariwaldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, tweed77 napisał:

Mistrzowska Piłka za 0 zł dostaniesz, ale przy paczce Canal+ za 30 zł.

mi proponowali MP za 0 zł przy canal+ za 25 zł

Przy canal+ za 19,99 dają ją za 5 zł. Więc na jedno wychodzi.

Edytowane przez maqs6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie jestem właśnie po rozmowie z DUK. Sam zadzwoniłem. Obecnie Extra wraz z wszystkimi Canal+, Mistrzowską Piłką i Multiroom z Cameleonem za 79.99 zł. Gość w DUK odrazu przeszedł do pytania co oczekuje od nich aby zostać. Odpowiedziałem że przede wszystkim wymiana Mediaboxa na dekoder 4K z dyskiem jak i "z powodu wyłączania kart Cameleon jestem zainteresowany tą drugą umową na specjalnych warunkach i tu zastanawiam się nad opcją za 15 zł lub 35 zł...". Gość odrazu poinformował mnie że mój Multiroom zostaje na tych samych zasadach co jest obecnie i w żadnym wypadku nie będą mi zabierali karty Cameleon. Po prostu zgłupiałem. Dopytywałem o to usilnie czy jest tak na pewno aż gość postanowił zapytać "przełożonego" który to potwierdził. Finalnie zaakceptowałem warunki które przedstawił czyli to co obecnie zostaje a Canal+ 4K dodatkowo za free. Całość za 75.89 zł razem z dekoderem 4K z dyskiem. Po dekoder mam się udać do punktu a jakbym rozmyślił się z dekodera 4K to abonament będzie niższy o 6 zł od tej kwoty 75.89 zł. Pytanie tylko o co chodzi z tym niby według niego pozostawieniem Multiroomu na obecnych zasadach? Jeszcze nie klepnąłem maila.

Edytowane przez emarti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maks27 Dawno temu jak dobierałem Multiroom to dostałem do niego WiFi boxa wraz z właśnie kartą Cameleon do niego. Praktycznie od początku WiFi box leży w szafie a karta Cameleon jest we własnym sprzęcie. To ja już nie za bardzo to wszytko rozumiem. Od dawna czytam że karty Cameleon będą wyłączane i głównie przy zmianach umowy. Czyli wychodzi na to że będę mógł korzystać z Cameleona tak jak do tej pory czyli we własnym dekoderze? Czy coś się zmieni gdy oddam Mediaboxa i wezmę 4K?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ircios napisał:

Nie każdy może dostać za 19,99. Minimum 22,50. Za 19,99 dostaną Ci co mają w tej cenie.  Oczywiście z problemami. 

Ja przy przedłużaniu prawie rok temu nie dostałem a miałem wcześniej.Tylko u mnie był inny jeszcze temat bo chciałem dodatkowo dopełnienie do extra. Zobaczymy co teraz będa oferować ale na dzień dzisiejszy jeszcze nie nawiązują kontaktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, emarti napisał:

@maks27 Dawno temu jak dobierałem Multiroom to dostałem do niego WiFi boxa wraz z właśnie kartą Cameleon do niego. Praktycznie od początku WiFi box leży w szafie a karta Cameleon jest we własnym sprzęcie. To ja już nie za bardzo to wszytko rozumiem. Od dawna czytam że karty Cameleon będą wyłączane i głównie przy zmianach umowy. Czyli wychodzi na to że będę mógł korzystać z Cameleona tak jak do tej pory czyli we własnym dekoderze? Czy coś się zmieni gdy oddam Mediaboxa i wezmę 4K?

 

Na pewno gdybyś miał 2 cameleony to byś nie przedłużył na nich umowy. Na 1  cameleonie można przedłużyć ponieważ likwidują multiroom z czasów cyfry+ i trudno mi powiedzieć jak będzie u Ciebie.

Sam z ciekawości obserwuję co będzie dalej w takich sytuacjach jak Twoja. Może ktoś inny coś doradzi, póki co będzie bez zmian, a  za jakiś czas możliwe że wymienią kartę na parowaną dekoder już masz w szafie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...