Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwoliłem sobie do canal+ zadzwonić w kwestii przedłużenia umowy:

 

Obecnie mam pakiet Superpremium+ 4K za 124,99 zł a do tego:

Multi Man Pack za 20 zł

Cinemax za 10 zł

Mistrzowska Piłka za 0 zł

i 5xMultiroom z WifiBox po 10 zł każdy czyli 50 zł

w sumie płacę 204,99 zł umowa do końca października 2022. Wypowiedzenie oczywiście wcześniej złożone.

 

Po dzisiejszym telefonie do nich otrzymałem taką oto propozycję:

Extra+ 49,99 zł a do tego:

CANAL+ 19,90 zł

HBO 15,00 zł

CANAL+4K ULTRA HD 0,00 zł

CINEMAX 8,00 zł

Eleven Sports 10,00 zł

Filmbox Pack 5,00 zł

HBO Max 5,00

MISTRZOWSKA PIŁKA 10,00 zł

Multi Man Pack 15,00 zł

 

wymiana WifiBox+ (dekodery do multiroomu) na dekodery 4K bez dysku - 5 szt. w cenie 15 zł każdy. Czyli 75,00 zł co daje w sumie kwotę 212,89 zł

 

co ważne aktywację dekoderów do multiroomu mam zrabatowaną do 0 zł za każdy. Czyli nie płacę aktywacji jedynie muszę podjechać do punktu canal+ i wymienić sprzęt. Pytanie: dobre warunki czy odpuścić je. Celuję w pakiet Superpremium+ 4K w cenie 109,99 Multi Man Pack za 20 zł, Cinemax za 8 zł, Mistrzowska Piłka za 0 zł. Ciekawostka od konsula: twierdzi że pakietu Superpremium już nie ma i teraz najwyższy pakiet to pakiet Extra+ i do tego składaki. Mam jeszcze 6 dni na akceptację warunków umowy ale nie przyszedł mi mail z linkiem do akceptacji tych warunków. Jak zapytałem o Netflixa 4K na 4 urządzenia w cenie 38 zł to gość zarzekał się że w tej cenie tylko dostanę dostęp na 2 urządzenia.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, wally79 napisał:

dobre warunki czy odpuścić je

Średnie. Nic ponad to co dostają inni. Mogliby zrabatować chociaż jeden multiroom. 

 

Nie kłamał, bo netflix za 38 jest na 2 urządzenia, ale że jest dopłata 0 na kolejne 2 to już downie tego nie powiedział?

 

Za taki abonament znajdzie się netflix 4k za 38 + dopełnienie do 0

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, wally79 napisał:

nie jest jakimś haczykiem

Nikt nie płaci za dobranie /wymianę multirooma przy przedłużaniu, a wifibox na 4k wymieniają za darmo w trakcie umowy wszystkim którzy chcą. 

Więc tu nic nie zyskujesz. 

5 minut temu, wally79 napisał:

faktycznie nie ma już pakietu Superpremium+ 4K?

8 dni temu był a dziś ma już nie być? :D

Nie wierz im. 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym wyłapałem że paczka Eleven Sports teraz to Eleven Sports 1 4K i Eleven Sports 1-3. Brakuje w nim Eleven Sports 4... a w pakiecie Superpremium+ 4K do tej pory go miałem. Skoro golą mnie równo to szukam tych szczegółów które mogą być tą "różnicą". Czyli wychodzi że jednak coś tracę...

O tym że wymiana dekodera do multiroomu jest za darmo o tym nie wiedziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra Panowie. A gdybym powiedzmy przystał na tą ofertę ale nie wymienił tych dekoderów a został na tych wifibox+ to wyjdzie że z ceny jaką obecnie płacę czyli 204,99 zł cena spadła by mi do 187,89 zł czyli jest zysk 17,10 zł w stosunku do tego co mam obecnie. Czy mam obowiązek wymienić te dekodery? Bo jeśli nie mam obowiązku wymiany dekoderów to wtedy Netflix 4K na 4 urządzenia dostałbym pewnie za 38 zł + dopłata tych 17 zł które teraz byłbym do przodu dobrze kombinuję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Całkowicie wyleciałem z tematu 2 lata temu, gdy podpisywałem umowę. Płaciłem 49,99/m (to był chyba pakiet Ekstra+ bez C+).

Umowa kończy mi się z końcem maja, a ja nie wypowiedziałem umowy (poprzednio tak robiłem). Wydzwaniają do mnie, ale dopiero teraz mam czas coś z tym zrobić. Chciałbym podobny pakiet i tu pytanie, ile teraz chcą za to? No i czy można podpisać na 12 miesięcy? Dziękuję z góry za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

kolejny raz przyszedł czas przedłużenia umowy. Umowa do końca maja, wypowiedzenie wysłane w lutym. Do tej pory pakiet superpremium z netflix 4 k dekoder główny mediabox z dyskiem + dwa dekodery multiroom. Opłata za to wszystko 197. (dużo ale z różnych względów wówczas nie miałem czasu się tym zajmować). Tv i tak w zasadzie nie oglądam bo mam aplikacje, z których oglądam treści (patrz stopka). 

 

Rozmów z różnymi konsultantami było wiele, większość bez rezultatu proponowali podobne kwoty za ten sam pakiet (utracli Bundeslige, ligę angielską, GP żużel). Ostatecznie stanęło na tym, że zrezygnowałem z 2 dekoderów (domownicy używają aplikacji canal+ onlinie) i zostawiłem inny pakiet z tą samą zawartością kanałów (bez paczki filmbox której nigdy nie włączyłem).

 

Extra+ z CANAL+ i Netflix ( 2 urządzenia ) pierwszy miesiąc - 86,90 zł, a następnie 136,89. Pewnie da się wynegocjować niżej ? Dużo mnie jeszcze powieźli? Dla mnie to i tak spore oszczędności bo średnio rachunek niższy o 60 zł czyli w przeliczeniu na 24 miesiące to ponad 1400 zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...