Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, duszek000 napisał:

mam możliwość wymiany dekodera na 4k za 3zł lub z dyskiem za 6zł, do tego mam HBO na 2 msc

 

myślicie żeby zaakceptować czy  jednak zaczekać jeszcze, umowę mam do końca maja. Musiał bym na nowo wypowiedzenie złożyć.

Niektórym udaje się dekoder za 0 zł wynegocjować, ale za 3/6 zł to nie jest taki zły deal tym bardziej że nie ma gwarancji że Ci się uda trafić na spolegliwego konsultanta. Jakbym miał taką ofertę to bym brał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@duszek000 a jaki miałeś wcześniej pakiet? Jeśli większy i nie był to pierwszy kontakt,a dodatkowo oferta konsultowana to nie masz szansy na 4k za 0zl.Jesli masz cisnienie na kanał 4k to oddzwoń do tego samego konsultanta i negocjuje.Moze uda się podnieść canal+ do 25zl a 4k za free.Wymiana na dekoder 4k podobno już tylko 3/6zl,więc tutaj zerowe szansę na wyrwanie dekodera za 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie chcę Mistrzowskiej Piłki można wywalczyć poniższy pakiet:

 

Wybrane usługi:

Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, CINEMAX, Eleven Sports, Filmbox Pack, HBO Max, MOVIES Fun, Multi Man Pack, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

 

Wybrane promocje:

Extra+ z CANAL+ 99,99 zł 15 m, a po tym okresie 108,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Cinemax 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Filmbox Pack 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Multi Man Pack 0 zł 1 m i 20 zł 5 m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

Czas trwania umowy:
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
15 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 116,89  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

Edytowane przez GRmister
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wasyyll@o2.pl

Możesz zejść na Superpremium tak jak pisał kolega @PawelTSW ale stracisz Filmboxy i HBO MAX. Zyskasz za to Cinemaxy i zaoszczędzisz 10 zł. Możesz też spróbować składaka: Extra za 44,99 zł + C+ za 19,99 zł i C+ 4K będziesz mieć za 0 zł + HBO i HBO MAX za 20 zł = 84,99 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wasyyll@o2.plExtra+ 44,99 + Canal+ wraz z 4K - 25 + HBO + HBO MAX - 20zł = 89,99.

 

Jeżeli chcesz dobrać też Eleven to 11,90 a Mistrzowska Piłka przy pakiecie Canal+ za 25 jest za 0zł.

 

Czyli wychodzi 101,89. W takiej sytuacji jednak chyba pozostać lepiej przy pakiecie za 109,99 bo tam zyskujesz jeszcze FilmBox Pack. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ozzy666 napisał:

@wasyyll@o2.pl

...ale stracisz Filmboxy i HBO Max...

A niby dlaczego straci HBO Max?

 

2 godziny temu, wasyyll@o2.pl napisał:

Ale HBO i Max bede mial? 

Będziesz miał.  To znaczy byś miał w tym pakiecie gdybyś przeszedł na Superpremium+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, właśnie dostałam tel od Canal + że nie mogą mi multiroomu utryrzmać  - obecnie mam Superpremium +4k z piłką i kilkoma pojedynczymi kanałami za 125. Mogą utrzymać tą cenę na pakiet i musiałabym podpisać drugą umowę na dekoder z czystą oferta (ale do końca nie zrozuemiałam jaką za 35 bez 4k na pewno bez piłki) albo jakąś minimalną za 15 która normalnie jest w cenie 70. czy ktoś miał takie oferty. bardzie zastanawia mnie utrzymanie ceny na głównym dekoderze bo jak patrzę na stronie z przedłużeniem oferta taka kosztujke 148 zł  A tracę w niej 13 kanałó: history, adventure, polsat sport premium 1, 2 czy natonale geografic. Moja umowa kończy się w lipcu jeszcze nie wysłałam wypowiedzenia.Cześć, włąśnie dostałam tel od Canal + że nie mogą mi multiroomu utryrzmać  - obecnie mam Superpremium +4k z piłką i kilkoma pojedynczymi kanałami za 125. Mogą utrzymać tą cenę na pakiet i musiałabym podpisać drugą umowę na dekoder z czystą oferta (ale do końca nie zrozuemiałam jaką za 35 bez 4k na pewno bez piłki) albo jakąś minimalną za 15 która normalnie jest w cenie 70. czy ktoś miał takie oferty. bardzie zastanawia mnie utrzymanie ceny na głównym dekoderze bo jak patrzę na stronie z przedłużeniem oferta taka kosztujke 148 zł :( A tracę w niej 13 kanałó: history, adventure, polsat sport premium 1, 2 czy natonale geografic. Moja umowa kończy się w lipcu jeszcze nie wysłałam wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, OLi napisał:

...czy ktoś miał takie oferty...

Bardzo wielu otrzymuje takie oferty z drugą umową. Praktycznie nie ma dnia,  aby nie było pisane o tym tutaj. 

Druga umowa za 35 to pakiet E+ z C+ i Eleven

Nastał koniec z niezależnym MR. Codziennie sukcesywnie jest coraz to mniej abonentów z tą usługą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...