Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koniec umowy za 3 tygodnie. wypowiedzenie wysłane.

Obecnie mam:

Nowy Comfort+ i Eleven Sport za 44zł

 

Chcę zostać przy tym co mam, ewentualnie podwyższyć do Extra +

Kilka rozmów za mną i najlepsze co oferują, to:

* pozostać przy tym co mam(Comfort+ i Eleven Sport) za 42 zł

* lub podwyższyć do Extra + z Eleven Sport za 57zl

obydwie opcje z umową na 24 miesiące.

Nie uważacie, że trochę słabo? Zwłaszcza ten Extra+ sobie mocno cenią, a przecież tyłka nie urywa w porównaniu do Comfort +.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś znający bardzo dobrze temat może pomóc w wyborze co można wyrwać najlepszego w podobnej cenie?

Obecnie mam:

Pakiet Nowy Comfort+ oraz Pakiet Netflix 4K za wszystko obecnie płacę 81,99 zł.

 

Dostałem propozycje przedłużenia umowy.

Zaproponowali mi identycznie to samo tylko z opcja upgrade dekaodera na UltraBox+ z 1TB dyskiem za +6PLN miesiecznie, co w sumie daje 87,99 zł.

 

Co mogę ugrać? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, januask napisał:

Nie uważacie, że trochę słabo? Zwłaszcza ten Extra+ sobie mocno cenią, a przecież tyłka nie urywa w porównaniu do Comfort +.

Sam Extra kosztuje 44,99 zł, nie wiem za ile dają Eleveny. Są różnice w kanałach pomiędzy Extra i Comfortem, sam zdecyduj czy te kanały są istotne dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ozzy666 napisał:

Sam Extra kosztuje 44,99 zł, nie wiem za ile dają Eleveny. Są różnice w kanałach pomiędzy Extra i Comfortem, sam zdecyduj czy te kanały są istotne dla Ciebie.

Eleveny są zawsze za 11,90zł przy umowie na 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Greeeyciekawe czy w Twoim przypadku możliwe by bylo uzyskanie optiumum+ za 24,99 + Eleven za 11,90.

 

Myślę że jest duża szansa zwłaszcza przy umowie na 2 lata. 

 

Wtedy bierzesz optiumum+ za 24,99 włączasz dopełnienie do Extra+ i masz pakiet Extra+ za 34,99 + 11,90 Eleven = 46,89. 

 

Znam kilka osób którzy tak mają ale to raczej trzeba się trochę pomęczyć z konsulem o pakiet optiumum+ za 24,99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, januask napisał:

Koniec umowy za 3 tygodnie. wypowiedzenie wysłane.

Obecnie mam:

Nowy Comfort+ i Eleven Sport za 44zł

 

Chcę zostać przy tym co mam, ewentualnie podwyższyć do Extra +

Kilka rozmów za mną i najlepsze co oferują, to:

* pozostać przy tym co mam(Comfort+ i Eleven Sport) za 42 zł

* lub podwyższyć do Extra + z Eleven Sport za 57zl

obydwie opcje z umową na 24 miesiące.

Nie uważacie, że trochę słabo? Zwłaszcza ten Extra+ sobie mocno cenią, a przecież tyłka nie urywa w porównaniu do Comfort +.

N.Comfort 22,50  Eleven 11,99

W tym przypadku nie dopełnisz do E+. Musiałbyś wziąć Ootimum za 24,99. Tak jak kokega @Vaniliovsky napisał wyżej.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, ircios napisał:

N.Comfort 22,50  Eleven 11,99

W tym przypadku nie dopełnisz do E+. Musiałbyś wziąć Ootimum za 24,99. Tak jak kokega @Vaniliovsky napisał wyżej.

Wczoraj telefon od nich i niestety twardo się trzymają, że nie ma już dopełnień. Wycofali je gdyż powstają dla nich nieopłacalne kombinacje.

Dziś jeszcze sam zadzwoniłem i bez wyjaśniania usłyszałem tą samą śpiewkę. Także o Optimium z dopełnieniem do Extra za 34,99 można zapomnieć jak sądzę.

Ciekawostka jest natomiast taka, że zaproponowali mi umowe na 15 miesięcy, gdybym wziął Extra i Eleveny. Cena za taki zestaw to 59zł, czyli tyłka nie urywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra 44,99,  Eleven 11,90 to 56,89 na 24m. Więc na 15m. 59 to bardzo dobra cena.

Taniej nie dostaniesz takiego pakietu. Możesz też bawić  się w opcję z Eleven w systemie w/w.

Wtedy płacisz cenę standardową za ten dodatek co 2 miesiąc  

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Prosiłbym o pomoc. Umowa do końca maja, wypowiedzenie wysłane. 

Obecnie:

Extra z CANAL +, Kolekcja Nat Geo Play, Kolekcja Fox Play, HBO i HBO max.

BOX+/HD SAGEMCOM DSI83(S) (MR) z kartą cameleon,, 4K ULTRABOX+ z dyskiem i kartą cayman za 5 zł.

Opłata miesięczna 89,99 zł

Dostałem propozycje to samo za 84,99 zł oczywiście z wymianą dekodera MR za 0 zł

Ewentualnie dodatkowo H, H2 i Adventure za 89,99.

Proszę o ocenę i poradę powyższej propozycji

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, januask napisał:

Wczoraj telefon od nich i niestety twardo się trzymają, że nie ma już dopełnień. Wycofali je gdyż powstają dla nich nieopłacalne kombinacje.

Dziś jeszcze sam zadzwoniłem i bez wyjaśniania usłyszałem tą samą śpiewkę. Także o Optimium z dopełnieniem do Extra za 34,99 można zapomnieć jak sądzę.

Ciekawostka jest natomiast taka, że zaproponowali mi umowe na 15 miesięcy, gdybym wziął Extra i Eleveny. Cena za taki zestaw to 59zł, czyli tyłka nie urywa.

Bzdura są dopełnienia kwetia tylko w jakiej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca maja,wypowiedziana, dziś dopiero drugi telefon i propozycja:

Optimum za~45zł  lub extra za 55zł.

Zaproponowałem 30 za Optimum lub 45 za Extra czyli żadnych wygórowanych oczekiwań z mojej strony,gość odpowiada ,że mam za krótki staż aby dostać w tej cenie😲(14 lat). Do powyższych pakietów chciałem dorbać Canal+ za 19,90 -nie ma takiej oferty.

Zostały jeszcze 3 tygodnie ale coś czuję,że ciężko będzie tym razem z nimi się dogadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zibi03nie daj się absolutnie zrobić w konia. 

 

Pakiet Optiumum+ za 24,99 polecam! 

 

Jeśli chcesz też Extra+ to bierz optiumum+ za 24,99 i jeśli będziesz mieć możliwość włącz dopełnienie za 10 do Extra+ i będziesz miał za 34,99. A te ceny optiumum+ za 45zł to sobie mogą wsadzić. 49zł tyle kosztuje ten pakiet dla nowych ^^

 

Również oczywiście jest pakiet Canal+ za 19,99. 

 

Strasznie mi szkoda ludzi nieświadomych którzy nie orientują się w cenach i myślą że przedłużając umowę dużo oszczędzili a mogliby oszczędzić połowę ceny. 

No ale ktoś musi płacić więcej by ktoś mogł mniej. Tak jak @Zibi03napisał niektórzy myslą że 45zł za ten pakiet to bdb cena przy przedłużeniu umowy bo przecież oszczedzają 5zł niż nowi.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie obecnie mam poniższą ofertę za 117,99 zł

 

PAKIET SUPERPREMIUM+ (241 kanałów)
109,99 zł 12 m, a po tym okresie 124,99 zł/m
FOX PLAY 0,00 zł
HISTORY HD / H2 2,99 zł
MISTRZOWSKA PIŁKA 0,00 zł
NAT GEO PLAY 0,00 zł
NAJEM 4K ULTRABOX+ (N9) 0,00 zł
MULTIROOM STANDARD 0,00 zł
NAJEM DYSK 5,00 zł

 

I teraz moje pytania do osób tu zgromadzonych:

Umowa kończy mi sie końcem czerwca (dzwonili kilka razy propozycja żeby dalej ciągnąć to samo co jest za tą samą cenę), moje pytanie co mogę wynegocjować na kolejną umowę?

czy mogę wyrwać to samo co mam ale taniej?

na daną chwilę nie mam C+4k za to mam cinemaxy, czy można dobrać c+4k i zachować cinemaxy?

Czy zrobić inną akcję bo wiem że przy moim pakiecie to nigdy nie mają nic ciekawego do zaproponowania i np zejść na pakiet optimum poprosić o dopełnienie do extra plus paczkę hbo canal plus, history i multiroom czy wtedy będzie taniej i jakie kanały wtedy stracę?

 

Co proponujecie zrobić w jakim iść kierunku i co negocjować. Dodam że za to że mam  umowe na 12msc dopłacałem za to 10zł teraz nagle jakbym chciał zejść z 12 na 24 to cena ta sama...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Zibi03 napisał:

Moja propozycja Optimum

Miałem podobną sytuacje i mi nie chcieli dać Optimum z C+ za 50 zł, oferty były za 60 i w ostatni dzień za 70. 

01.05 wyłączyli sygnał i jutro oddaje dekoder. Nie chcą utrzymać klienta to ich strata, ja nie żałuje:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam 2 umowy w Canal+

1.Nowy Komfort+ z dopełnieniem do pakietu Extra za 32,50 -ta umowa była do końca marca 2022 , obecnie jest ona na czas nieokreślony i opłata wzrosła do 36,50 lecz nadal ją kontynuuję i w każdej chwili mogę z niej zrezygnować.

2.Pakiet Entry+ 9,99 z Canal+za 19,90 umowa od lutego 2022r (moduł niebieski).

I teraz tak, w czym problem, chciałem podnieść pakiet do Optimum+i wynegocjować cenę 24,99 ,ale ta opcja za nic nie jest do przejścia z konsulami z Canal+. Ich propozycja to 39,99.
Proponowano mi zmianę pakietu na Nowy Komfort+ za 29,99 i dopiero dopełnienie do Optimum+ ,ale też za 39,99 w sumie.
Jak się dowiedziałem ,zmiana pakietu może być tylko jedna w czasie trwania 2 letniej umowy.

Kanały na których mi zależy to Muzeum 4K,Eleven Sports 4,Motowizja HD,Baby TV.
Aby mieć Muzeum 4K wystarczy zmiana pakietu na Relax, to wiem.
W jaki sposób od nich wyrwać pakiet Optimum+ za 24,99, czy jest taka możliwość ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...