Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos z Was odstepowal od wczesniej zaakceptowanego przedluzenia w ciagu 14 dni ? Ile trwa przywrocenie poprzedniej oferty ? Wyslalem do nich info przez strefe abonenta to odpisali ze w ciagu kilku dni. Mija juz 5ty dzien a ja dalej jestem na ofercie przedluzeniowej...

Edytowane przez maciekmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

31 lipca 2022 kończy mi się umowa. Mam aktualnie pakiet Extra + z Canal+ i MR za 85 zł. Główny dekoder mam ultrabox 4k natomiast drugi to jest wifibox+, którego już wymieniałem 2-krotnie bo ciągle są z nim problemy. Kiedyś chciałem tego wifiboxa wymienic także na ultraboxa lecz napisali mi że nie ma możliwości wymiany wifibox na ultrabox.

Czy istnieje szansa że wymienią mi tego wifiboxa na ultraboxa przy przedłużaniu umowy? Czy idzie ugrać jeszcze kanał canal + 4k uhd żeby dorzucili za darmo przy przedłużeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ircios napisał:

Ogólnie to mają niby na dniach wprowadzić dla stałych abonentów dekodery 4k do MR. 

Nic sie nie zmienilo co do kanalu C+ 4k czyli ze nie ma opcji zeby dorzucili gratis i trzeba tak czy siak 10 zl placic?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta dobra. Tylko nie daj sobie wcisnąć tych szrotów. Możesz śmiało dostać dekodery 4k za free. 

 

Jeśli druga umowa Ci niepotrzebna oraz MR, to bierz Comfort za 22,50,  paczke C+ z 4k za 19,99 i HBO z Go za 20. Wymiana dekodera na 4k za 0 lub max 5zł.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, djarek napisał:

Zasadnicze pytanie: wypowiedziałeś umowę?

canal+ można mieć za 20zł

Extra+ za 45 zł ale chyba lepiej powalczyć o optimum+ za 25 zł i jak się da to włączyć uzupełnienie do extra+ za 10zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę mieć 2 umowy. Jeden dekoder w Warszawie u mnie, drugi w Giżycku u mamy. Extra+ nie jest mi potrzebne do niczego. Comfort+ ma wszystko czego potrzebuję, ale tylko taką ofertę na drugą umowę mi przedstawiono. Podobno nie może być inna... Z drugiej strony Extra+ i Canal+ za 25 zł wydaje się być bardzo dobrą ofertą.

Reasumując - powalczyć o dekodery 4K i brać?

Ostatnie pytanie o niezawodność dekoderów. Mój WiFi box jest stabilny, ale dekoder u mamy (Box Sagemcom) wiesza się parę razy dziennie. Dla niej to olbrzymi problem (80 lat), więc sprawa niezawodności jest kluczowa. Jak to wygląda z dekoderami 4K?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, maqs6 napisał:

Zasadnicze pytanie: wypowiedziałeś umowę?

canal+ można mieć za 20zł

Extra+ za 45 zł ale chyba lepiej powalczyć o optimum+ za 25 zł i jak się da to włączyć uzupełnienie do extra+ za 10zł.

Co rozumiecie przez slowo walczyc? Dziennie dzwonia i dziennie mi wciskaja to samo. Uwazaja ze schodza z ceny, ale tak naprawde chca mi dac mniej za mniej kasy. Wypowiedzenie zlozone umowa do 28.02

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, djarek napisał:

 Jak to wygląda z dekoderami 4K?

Bardzo dobrze to wygląda. Nawet nie ma co porównywać. Jak Ci odpowiada taka oferta cenowo to bierz. Pamiętaj, że do głównej umowy dekoder za free. A dla mamy możesz wziąć Wifipremiumbox.  Też za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Ustian napisał:

Co rozumiecie przez slowo walczyc? Dziennie dzwonia i dziennie mi wciskaja to samo. Uwazaja ze schodza z ceny, ale tak naprawde chca mi dac mniej za mniej kasy. Wypowiedzenie zlozone umowa do 28.02

niektórzy sensowne propozycje dostają w... ostatni dzień trwania umowy. Spytaj jeszcze w punkcie canal+ czy nie mają jakiś lepszych propozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ircios napisał:

Nic się nie zmieniło w tej kwestii że dają za free przy aneksowaniu. Przecież o tym jest pisane na prawie każdej stronie od roku, może więcej.

Mnie to dzisiaj zaproponowali, tzn. przy MR standardzie, jako główny 4k za 5 zł, a drugi do mr też 4k za 20 zł z dyskiem, lub za 15 zł bez 1tb (haha). A pakiet superpremium bez zmian za 99,99 zł. Oczywiście proponowali podstawowego wifiszrota za 0 zł ;-)

 

@Ircios dobrze wiedzieć, że główny 4k może być za free, rozumiem, że bez względu na wybór wyjściowego pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie po 1.5 rocznej przerwie. Za 6 miesięcy kończy mi się umowa i już zaczynają się telefony. Wiem, że jeszcze mam czas ale chcialbym wiedziec na co moge sie przygotować i na co mige liczyc. Obecnie mam pakiet Nowy Comfort plus. Do tego mediabox+ i najem dekodera. Za pakiet place 29.99 I 10zl za multiroom. Mogę liczyć na niższą cenę zachowując ten sam pakiet ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, medalao napisał:

Obecnie mam pakiet Nowy Comfort plus. Do tego mediabox+ i najem dekodera. Za pakiet place 29.99 I 10zl za multiroom. Mogę liczyć na niższą cenę zachowując ten sam pakiet ?

jakbyś zwiększył pakiet to byliby bardziej skorzy do zrobienia multiroomu za free.

Na pakiecie comfort ludzie dostają ofertę po 22,5. Ale dopiero pod koniec umowy można liczyć na takie oferty. I oczywiście bez złożonego wypowiedzenia nie masz żadnej karty przetargowej.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lukas88 napisał:

@maqs6 nie wprowadzaj w błąd. Jeżeli @medalao

Nie wiem jak w przypadku migracji startego mr na nowy ale ja miałem opcje wzięcia mr za 0 zł w przypadku przejścia na wyższy pakiet. Ale to było 2 lata temu. Nie obserwowałem wtedy forum i nie wiem jakie były maksymalne zniżki ale  obecną ofertę uważam za korzystna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, czerstwy napisał:

Tak zapewne ten MR był za free dwa lata  temu😂

8 lutego 2020 podpisywałem aneks a umowę miałem do końca lipca. Zaoferowali bezpłatny mr  ( na kartach cameleon) przy przejściu na wyższy pakiet. Taka dostałem propozycję z której skorzystałem. Nie wiem czy były lepsze czy gorsze oferty ale ta mi odpowiadała. Patrząc po dzisiejszych ofertach nie była taka zła. Aczkolwiek po stracie premier league paczka Canal Plus za 20 zł już nie jest złotym interesem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, medalao napisał:

Za pakiet place 29.99 I 10zl za multiroom. Mogę liczyć na niższą cenę zachowując ten sam pakiet ?

Nie wiem czy czytanie naprawdę boli czy to lenistwo. Masz jeszcze pół roku, a to chyba wystarczy do przeczytania kilkunastu kartek. 

Zaoszczędzę Ci jednak tej męczarni. N.Comfort 22,50 + 10 zł za MR. Mbox za free. 

 

8 godzin temu, maqs6 napisał:

jakbyś zwiększył pakiet to byliby bardziej skorzy do zrobienia multiroomu za free.

Na pakiecie comfort ludzie dostają ofertę po 22,5. Ale dopiero pod koniec umowy można liczyć na takie oferty. I oczywiście bez złożonego wypowiedzenia nie masz żadnej karty przetargowej.

Przerażasz mnie tymi bzdurami jeśli chodzi o MR. Co do pakietu i ceny oraz terminu wynegocjowania, to zgadzam się w 100%.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...