Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Stef napisał:

Do tego jest multiroom standard za 0 zł, ale muszę wymienić drugi dekoder w styczniu inaczej zapłacę 20 zł - trochę to dla mnie dziwne. Spotkaliście się z takim warunkiem?

Miałem tak samo, do końca miesiąca musiałem wymienić dekoder by zachować 0zł za MR , najciekawsze jest to że przy wizycie w punkcie miła Pani powiedziała że jeśli chcę zostawić starą kartę ,to nie ma problemu ,ciekawe bo niby jest nacisk by wymieniać na Caymana.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeanalizowałem 10 programów, które stanowią różnice pomiędzy pakietami Nowy Comfort+ i Optimum+, tak na szybko widzę że bynajmniej 6 z 10 kanałów mam w UPC, a pozostałe nie są dla mnie istotne. Teraz pytanie, czy jest jakaś różnica/zależność na uzyskanie dopełnienia w przyszłości (jeśli bym się zdecydował) do pakietu Extra+, w sensie czy przeskok z jednego bądź drugiego pakietu do Extra+ może być łatwiejszy lub tańszy? Z tego co czytałem jedni dostają dopełnienie za 10zł a inni za 20zł. Zaproponowano mi dzisiaj Nowy Comfort+ z C+4K za 42,50 oraz Optimum+ z C+4K za 49,99 (samo Optimum za 29,99). Wiem, że udaje się dostać Optimum+ w cenie 24,99zł ale póki co dla mnie tej oferty nie było. Jednak po analizie różnic i fakcie, że większość tych programów mam od UPC stwierdzam, że nie warto mi dopłacać nawet tych 2,50zł nie wspominając już o 7,50zł. 

 

Teraz bardziej interesuje mnie opcja czy brać ofertę na proponowane 24m-ce czy walczyć o okres 12m-cy, jeden z forumowiczów pisał iż otrzymał Optimum+ z C+4K za 45zł na 12m-cy więc chyba jest możliwe, ciekawe na ile łatwe do ugrania?

Edytowane przez lamers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, czerstwy napisał:

Powodzenia w dopełnieniu do Extra z pakietu Comfort😂

 

Przeglądam ponownie to forum od kilku dni i przeczytałem kilka-kilkanaście stron wstecz tego wątku. Widzę, że aktywnie udzielasz się, jednak z tego co widać po odpowiedziach (dość często grubiańskich) to raczej z chęci nabijania sobie postów niż chęci pomocy. Jak chcesz pomóc to udzielaj konkretnych odpowiedzi, jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to milcz, proste. Aaa... i trochę zbyt często nadużywasz emotki "😂 "  

  • Popieram 3
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi na 10 - 12 stronach wstecz gdzie było czarno na białym, iż nie ma szans na dopełnienie z pakietu Nowy Comfort+ do Extra+ to odszczekam. Odpowiedzi pokroju których udzielasz zdecydowanie "pomagają" i pozwalają "zrozumieć" co można a czego nie. Nabij jeszcze jeden post na dobranoc "😂" ;-) 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wskazałeś o co prosiłem więc ci nie pykło. Jak się siedzi non stop na tym forum to zapewne wszystko wydaje się proste, co innego jak się wpada raz na dwa lata po rzeczowe porady. Nie każdy musi żyć non-stop tym forum, jest dużo ciekawszych rzeczy, serio. Zgodnie z zasadami forum i kanonami dobrej kultury fajnie jest na takich forach służyć pomocą, a nie strofować odzywkami nie wnoszącymi nic do tematu lub pokazywać elementarny brak kultury pisząc bez szacunku (chyba wiesz o czym piszę  bo nie jest to zbyt skomplikowane). Więc tobie z takim samym szacunkiem już dziękuję za pomoc. I nie imputuj innym za dużo, bo można jeszcze odebrać u ciebie lekki problem psychologiczny. EOT  😂

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczowo, konkretnie i na temat. 

Dziękuję. Na obecną chwilę Extra+ nie jest zupełnie w temacie mojego zainteresowania. Kiedyś nie bez powodu schodziłem w dół z E+ do N C+. Bardziej chodziło mi opcję na przyszłość (za kolejny rok/dwa lata) jak będę rozpatrywał przyszłą umowę. Chociaż posiadając wszystkie dodatki typu Netflix, Amazon Prime, DAZN i UPC Max nie sądzę że będę czuł taka potrzebę.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam Optimum+ za 24.99 Ultraboxa 4k za 0 w ICA mogę sobie dobrać Canal+ i Netflix za 48zl gdybym jeszcze dołożył sobie HBO 20 zł to za dodatki wychodzi 68 zł. Tu mam pytanie jeśli do nich zadzwonię to da się coś urwać z tych 68 zł? 

Edytowane przez Kristiano Rinaldo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, czerstwy napisał:

Umowę to może i podpiszesz ale 4K nie zobaczysz.

Czyli idzie ugrać superpremium na 12m-cy na sprzęcie własnościowym z samą kartą. Dekoder mam ze slotem CI+ jak i czytnikiem CA i jeśli nie będę mieć mieć c+4K i eleven sport 3,5K na tej karcie to nic nie szkodzi bo jak długo będą na nią wysyłać uprawnienia to nie wiadomo. W przypadku braku możliwości ich wysłania i przymusie wymiany wezmę moduł a na chwilę obecną to mam ten pakiet bo dawali netflix na rok za free i srednio wychodziło taniej jak niektórzy płacili za sam superpremium.

Teraz jak się sytuacja nakreśliła to za ile najtaniej pakiet z netflixem i 4K można ugrać na 12 jak i 24m-ce i za ile samo superpremium. Czy zejście poniżej 150zł z netflix jest realne czy jednak nie i czy superpremium bez 4k na 12m-cy można dostac w cenie 109zł lub poniżej czy takie kredki tylko na 24m-ce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się nad polityką cenową canalplus, moja umowa (superpremium 4k z netflixem) kończy się 31.01. Dzwoniłem pod numer 122947997, miły pan przedstawił mi ofertę, jak chcę pozostać przy tym co mam to muszę 195/miesiąc płacić. bez netflix 139, w sumie to to samo co mógłbym online zrobić. Pan powiedział,  że dla mojej umowy nie może mi nic innego zaoferować, zastanawiam się jak mogę  dostać ofertę superpremium bez 4K za 99 zł na miesiąc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast się zastanawiać, złóż wypowiedzenie i czekaj..

Im bliżej końca umowy , tym bardziej będziesz na lepszej pozycji do negocjacji.

Od sierpnia straszyli podwyżkami a w grudniu zaczęli poważnie rozmawiać.

 

Zacznij czytać tem temat a zobaczysz jak ludzie negocjują.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, do końca umowa mam jeszcze trochę czasu, ale tak z czystej ciekawości zapytam: Za jaką minimalną kwotę można obecnie otrzymać przy przedłużeniu pakiet Relax+ i C+ (łącznie z 4k). Obecnie mam Comfort+ z C+ za 59,99, C+4K 10 zł, dekoder 4K 5zł i Multiroom 10 zł, łączna kwota 84,99 zł. Dzięki, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...