Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, rybak84 napisał:

Umowa była na 1,5 roku.

Teraz nie ma szans na takie płacenie.

Okolice 40zł to maksimum.

Wiadomo, że odbije się to na ilości kanałów.

A Ty, co byś proponował "ugrać" ?

Napisałem Ci ile byś ugrał zostając z N.Comfort. Chyba,że chcesz podstawę Start+ za 15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane wczoraj przez icok, dziś sam zadzwoniłem.

Do tej pory miałem pakiet premium z Elevenami, HBO, multiroom za 105zł.

Chciałem pakiet z tymi samymi opcjami z Filmboxem, HBO, Eleven, multiroom - cena jaką przedstawili była taka sama, lecz bez promocyjnych miesięcy o obniżonej stawce.

Czy mogę dostać coś lepszego? Tańszy rok o połowę?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rybak84 nie śpiesz się 

 

 

1 godzinę temu, viperrt10 napisał:

Czy mogę dostać coś lepszego? Tańszy rok o połowę?

 

Ta....I jeszcze co miesiąc 2 dychy na konto od operatora za to, że jesteś abonentem ;-)

Porównaj co inni dostali z podobnym zestawem do twojego a będziesz wiedział.  Nawet nie napisałeś jaki pakiet masz. Pakiet premium? Czy Superpremium? Bo Premium nie ma

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora zajrzeć do tematu, umowa do końca stycznia, wypowiedzenie poszło w grudniu. Dzwonią i dzwonią, ale nie jestem w temacie. 

 

Mam 6C+, Extra, Polsaty, Multiroom, Eleven za 81,99, ostatnio wskoczyło na 90.89, Eleven był chyba z promocji, co z tego można wycisnąć? 

Dzięki z góry za odpowiedź.

 

Chcę to samo + 4k dekoder + Multiroom na 3 tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, krzysiek2608 napisał:

Takiej odpowiedzi oczekiwałem.

Nie prościej byłoby przykleić temat z dokładnymi postami nt tego co i za ile idzie wyciągnąć niż co chwila ktoś ma pytać i przeczesywać pół tematu?

Najproście to byłoby wejść w zestawienie ofert😂Troche stare ale aktualne i ewentualnie dopytać o to czego tam brak. Tylko trzeba to zestawienie odszukać co jest bardzo skomplikowane dla wielu😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza oferta :

 

 

Optimum+, CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocje

Optimum+ za 24,99 zł 24 m a po tym okresie za 28,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 5 zł/m dla Abonentów (07/21), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy okres oznaczony umowy)

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies.

Do tego jest multiroom standard za 0 zł, ale muszę wymienić drugi dekoder w styczniu inaczej zapłacę 20 zł - trochę to dla mnie dziwne. Spotkaliście się z takim warunkiem?

 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stef Wszystko jest ok. Tak wygląda proces wymian starego niezależnego Multiroom. W przypadku jeśli nie wymienisz sprzętu Multiroom do końca miesiąca, w którym oferta była aktywowana, to od nowego miesiąca odłączą Ci Multiroom i naliczą cennikową opłatę. Wszystko dlatego, że nie jest nadana promocja na niezależną usługę Multiroom, a jest nadana tylko promocja na wymianę Multiroom na nowych zasadach.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Vasiek napisał:

Zaproponowano mi i zaakceptowałem na 12 m:

- Optimum+ za 24,99 zł (w tym 1. miesiąc Extra w cenie)

- Canal+ 19,99 zł

- multiroom pozostał za 0 zł

 

Wyżej padło, że nie oferują Optimum w tej cenie dla tych, którzy dopiero teraz rozpoczęli negocjacje. U mnie ta teoria nie pokryła się z rzeczywistością.

 

 

 

 

@Vasiek Jak na 12 m-cy to dobra oferta imo, a z czego przechodziłeś i z jakim sprzętem?

 

Ja płacę aktualnie 72,50zł Nowy Comfort+, pakiet C+ wraz z C+4K i HBG+HBO GO (Ultrabox 4K+dysk). Wczoraj telefon z mojej strony z zapytaniem za ile mogę dostać to co mam tylko bez pakietu HBO+HBO GO, w odpowiedzi usłyszałem 52,50zł. Złożyłem więc rezygnację.

Dzisiaj telefon od DUK i z marszu zaoferowali to samo za 42,50zł

 

Nowy Comfort+ za 22,50zł 

Canal+ wraz z 4K za ~20 zł czyli całość za 42,50zł ale umowa na 24-mce

Zapytałem za ile z pakietem Optimum+? 29,99zł

Zapytałem się więc czy da się Optimum+ za 25zł, konsultantka kazała poczekać ze znanym tekstem "zapytam przełożonego", ale niestety niby w moim przypadku najniższa cena za pakiet Optimum+ to 29,99zł więc na razie podziękowałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś telefon od konsultanta z numeru 503 200 111. Gość twierdzi, że jest z duk i to on daje oferty, które widnieją na forach (ot taki cwaniaczek). Po sprawdzeniu rabatów na wszystkie opcje jakie widnieją w moim pakiecie zaproponował to samo co mam czyli superpremium 4k z nteflix za 159zł na 24m-ce. Czy to jest dobra oferta, ktorą odmówiłem czy można coś zejść z ceny.

Pytanie kolejne czy da się ugrac superpremium 4K na sprzęcie własnościowym na 12m-cy bez netflix za np 109zł jakby się nie dało zejść niżej z netflixem czy tak wysokie pakiety tylko na 24m-ce dają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...