Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, _Artek_ napisał:

Najbardziej chciałbym taką ofertę jak dostał kolega

 

Tylko z ultrabox-em w multiroom @Mikizncplus pomocy bo co telefon to gorsza oferta. 

Wypowiedzenie złożę w 2 połowie listopada.

Im bliżej końca umowy tym lepiej na korzystniejsze  negocjacje 😉 i oszczędność czasu na niepotrzebne telefony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.10.2021 o 17:57, blaugrana18 napisał:

Teraz mam optimum,c+,eleven, filmbox za 81zl. Mierze w optimum, 11 c+, eleven z 4k oraz mistrzowska piłka.  Realne za 60zl? Umowa do grudnia na wypowiedzeniu.

Ja mam 

Optimum+

Eleven

Canal+ 

Polsaty Premium

do tego MR i dekoder 4K 

za 72 zł.

Bez Multiroomu wyszłoby 57 zł. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Wielki859 napisał:

I cyk, z Superpremium 4K zaproponowali jak niżej:

 

OPTIMUM+ - 39,99 PLN

CANAL+ - 19,99 PLN

ELEVEN SPORTS - 11,99 PLN

C+ 4K - 0 PLN

 

Łącznie - 71,79 PLN

 

Przez strefę abonenta proponowałem podobny pakiet z założeniem OPTIMUM+ za 24,99..

 

zasadniczo z zejścia ze 139,99 na 71,79 oferta wygląda ok, ale żeby jelenia nie robić z siebie warto poczekać jeszcze. 

Kolego, rozumiem że proponowałeś pakiet ze swojej strony poprzez zakładkę "NAPISZ DO NAS"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Luks napisał:

Prośba wielka - jaki jest numer tel do konsuli, którzy zajmują się przedłużaniem umowy dla MR po Cyfrze?

@Luks  Infolinia zajmująca się wymianami MR po Cyfrze+ jest dostępna pod numerem telefonu 22 270 43 00. Ta specjalna infolinia pracuje chyba od południa do 20:30 w tygodniu. Dla Abonentów ze złożoną rezygnacją zajmuje się tym jak i innymi umowami DUK z Krakowa pod numerem 12 294 78 79. Proponowane jest przejście na nowy Multiroom bez dodatkowych opłat, jak na razie na wifiBoxie+, ale za niedługo powinny być możliwe także WiFi PremiumBoxy+ i 4K UltraBoxy+ jako uzupełniające. Jeśli korzystałeś w dwóch różnych lokalizacjach z MR post Cyfra+, to do tego możesz podczas rozmowy zawrzeć nową dodatkową niezależną umowę na specjalnych warunkach z pakietem Extra+ za 10 zł/m lub Extra+ z CANAL+ i Mistrzowską Piłką za 25 zł/m.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lukx95 napisał:

@LuksProponowane jest przejście na nowy Multiroom bez dodatkowych opłat, jak na razie na wifiBoxie+, ale za niedługo powinny być możliwe także WiFi PremiumBoxy+ i 4K UltraBoxy+ jako uzupełniające.

A jesli bym chcial np 3 dodatkowe dekodery do nowego MR to tez dadza bez oplat? Czy tylko jeden dodatkowy za 0 zł w ramach zastępstwa za MR post C+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@goabroad Tylko pierwszy sprzęt uzupełniający w ramach zastępstwa za MR post Cyfra+ jest utrzymywany bezpłatnie w Multiroom, a kolejne jeśli dobierasz, to już będą płatne miesięcznie. Na tą chwilę nie wiem jak to będzie rozwiązane w tym procesie z opłatami przy innych dekoderach po aktualizacji tych ofert, gdzie zostaną objęte już dekodery WiFi PremiumBox+ i 4K UltraBox+ jako uzupełniające do Multiroom.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał być listopad, jednak wypowiedzenie już poszło.W punkcie usłyszałem, że jak liczę na korzystniejsze warunki to już to tak nie działa obecnie. ;)

Zobaczymy czy uda się i w jakiej cenie uzyskać pakiet C+/C+4K , Polsat Premium i jakąś podstawę. 

Startuję od poziomu ceny ok 140 za obecne Superpremium 4K.

Jest czas.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich serdecznie,

15-miesięczna umowa mi się kończy 31 października, wypowiedzenie złożone 2 miesiące temu. 

Dziś telefon z numeru 519... (zamiast krakowskiego DUK) i propozycja tego samego co miałem, lecz za kwotę niewiele ponad j 80 złotych za kolejne 12 miesięcy. Dotychczas płaciłem 104 zł.

 

Nurtują mnie następujące pytania:

1) Czy czekać na telefon z DUK, czy obecnie to nie ma znaczenia, kto dzwoni z ofertą- ważne, aby była satysfakcjonująca?

2) Interesuje mnie tylko sport, nie potrzebuję oferty filmowej- czy poniższa oferta (moja aktualna) ale bez przekreślonych pozycji jest warta tych 84 zł, czy można coś jeszcze utargować?

Extra+ z CANAL+ 82,50 zł 15 m, a po tym okresie 91,50 zł/m dla Abonentów (05/20) L

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20)

Cinemax 0 zł 5 m i 10 zł/m dla Abonentów (06/20)

HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów

Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19)

Multi Man Pack 0 zł 1 m dla Abonentów

Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

ElevenSport -11,99 zł

 

3. Do drugiego pomieszczenia potrzebuję dekoder DVBT, który będzie podpięty do monitora, gdzie awaryjnie ze stacjonarki oglądam Canal+ online. Czy zdecydować się na zakup osobno nowego dekodera CANAL+ BOX, czy może lepiej to ogarnąć jakimś multiroomem? A może po prostu dokupić zwykły dekoder DVBT2?

 

 

Proszę o poradę... Dziękuję....

Edytowane przez Alf255
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacje są zawarte w temacie co do oferty i z kim rozmawiać. 

Co do drugiego pomieszczenia to weź sobie MR za dodatkowa kasę, ale chwila....chcesz jak najtaniej. Wiec nic z tego. Będzie wtedy drożej. W grę też nie wchodzi jakiś zwykły dekoder DVBT2, bo tam nie zobaczysz nic nie oferty Canal+. Chyba, że naziemna Cię intwresuje.

Pozostaje Ci C+ OTT. Najtańsza opcja to właśnie box C+.

 

3 godziny temu, Alf255 napisał:

.... Interesuje mnie tylko sport, nie potrzebuję oferty filmowej...

Nie ma tak dobrze. Musisz wziąć niestety z filowymi. Wszystkie C+, albo 6. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wskazówki- wezmę zatem BOx C+ jak będą dostępne...

Co do pasującej mi oferty: Extra+/wszystkie Canal plus/Mistrzowska Piłka/ElevenSports- z postów wynika, iż czasami lepiej wychodzi skorzystać ze "składańca"- jak to wygląda w chwili obecnej? 

Czy dobrze zrozumiałem, że lepiej zadzwonić samemu do DUK z jakąś konkretną propozycją, którą powinienem oczekiwać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...