Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Umowa do 31 stycznia przyszłego roku,wypowiedzenie złożone. Interesuje mnie jak najtańszy pakiet z kanałem nsport  + paczka CANAL+ i MP(to ostatnie najlepiej za 0) .Wszystko na 24 m-ce. Poproszę o radę i wycenę . Jaki to może być zestaw i za ile? Chciałbym jak najtaniej to wynegocjować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Marcinek36 napisał:

Witam. Umowa do 31 stycznia przyszłego roku....

Na dzień dzisiejszy nie zawracaj sobie głowy. Dopiero w grudniu, bo do tego czasu może dużo się zmienić.  Będziesz też miał czas aby zapoznać się z ofertami tu podawanymi.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, 

 

oczywiście postarałem się trochę wątków tutaj przeczytać, niemniej jednak dzisiaj kolejny telefon (swoją drogą konsultant trochę niemiły moim zdaniem, głupie pytania a za ile Pan płaci Netflixa albo telefon próbując wcisnąć mi co się da). No ale do rzeczy:

 

Jestem klientem nc+ od wielu lat. Umowę mam do 31.10., dzwonią od lipca. To co mam aktualnie to Canal+Extra(6) 69,99; Eleveny 15,90 (pierwszy rok miałem 7,95 lub 11,90 nie pamiętam), Mistrzowska Piłka 0 zł, Fox i Nat Geo za 0 zł, Multiroom Standard 10 zł oraz najem dekodera 4K UltraBox+ 5 zł -> łącznie płacę 100,89 (korzystałem z promocji Credit Agricole)

 

Oczywiście byłem ciekawy oferty, na dwa lata wyszłoby coś 116,89 (pytałem o możliwość powiększenia MR o jedną sztukę - wyszłoby 2x 10 zł + 49 zł aktywacja) w tym Eleveny za 11,90 Canal+Extra nadal 69 lub z 11 Canal+ za 79 zł, + 4K. Na rok oczywiście drożej wychodzi (a jak wiadomo tracą Premier League, MR jest dla rodziny a ja ogólnie oglądam tylko sport).

 

Czy to jest dobra oferta? Zauważyłem, że pozmieniali nazewnictwo pakietów, są jakieś sportowe itd. Kompletnie tego nie ogarniam porównując do tego pakietu, który mam od lat i trochę się w tym gubię. 
Będę wdzięczny za jakieś porady lub wnioski. Czy można coś wyrwać taniej? A może inny pakiet? 


Pozdrawiam! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, DrNo napisał:

...Jestem klientem nc+ od wielu lat....

Od wielu lat nie jesteś już w nc+ ;-)

MR przy aneksowaniu to aktywacja 0 i z każdy dodatkowy dekoder 10.

Czy to dobra oferta? 

E+ z paczką C+ nie dostaniesz taniej niż 79,99. Chyba, że zejdziesz na samo E+ za 44,99 i dobierzesz C+ za 19,99 lub 25. Co do Eleven taniej nie dostaniesz niż Ci zaproponowano. 

I nie ściemniaj, że czytałeś, bo to wszystko masz podane w zestawieniu i jest na okrągło pisane. Czytałeś...chyba tylko tytuł tego tematu. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź, no tak miałem na myśli ogólnie umowę z Cyfrą+, nc+ :D 
I naprawdę nie ściemniam :D prawdą jest, że zaglądam przy okazji przedłużania umów bo jednak to forum jest najlepsze i zawsze chętnie tutaj pomagają sobie ludzie nawzajem.

Co do oferty, domyślam się, że da się zejść z aktywacji 49zł na 0, i każdy dodatkowy dekoder dyszkę, jednak da się te poprzednie do 0 zniżyć? Czy mając dodatkowy trzeci tak czy tak, muszę płacić 2x 10zł?
Eleveny często miałem po 7,95zł nawet na dwa lata swego czasu, tak samo jak w pierwszym roku aktualnej umowy. Po prostu przeglądałem oferty dla nowych i widziałem tam mnóstwo pakietów, gubię się w tym bo wcześniej to jakoś przejrzyste bardziej było. 

Czyli rozumiem, że to co wyżej Extra + z pełną paczką C+ za 79 zł oraz MP, Elevenami cena ok 116 zł/m-c to max jaki mogę mieć? Wypowiedzenie nic nie zmieni? Bo jednak do 31.10 mnóstwo czasu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Obecnie posiadam:

extra+ z canal+(8)-79.99 zł;

Mistrzowska piłka za 0 zł

Eleveny za 11.95 zł

Najem ultrabox+ za 5 zł

Multiroom standard za 10 zł.

Razem płacę 106.94 zł.

Umowa do 30 września. Jeszcze nie wysłałem wypowiedzenia.

Planowałem zachować to co mam pod warunkiem zejścia z opłaty za dekoder i może elevenów na 7.90 bo chyba tej zawartości nie da się mieć taniej.

No i właśnie zadzwoniła do mnie pani i zaoferowała pakiet superpremium+4k z netflixem, filmboxami za 124,99 wliczając multiroom. Umowa na 24 miesiące.

Powiedziałem, że się zastanowię. Ma zadzwonić w piątek.

Czy taka cena za ten pakiet jest ok? Jest pole do negocjacji?

Dzięki za pomoc i pozdrawiam :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, drq napisał:

I to w przypadku dwóch kart za kolejne już trzeba było płacić.

Nie kojarzę aby w multiroom Cyfry+ były wydawane więcej niż dwie karty. Multiroom w Cyfrze pierwotnie opierał się na modułach głównym i dodatkowym. Nie wiem czy z powodu awaryjności czy braku owych modułów operator zaczął wydawać dodatkową kartę do drugiego dekodera czasem wycofując moduły mr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Pawel napisał:

Nie kojarzę aby w multiroom Cyfry+ były wydawane więcej niż dwie karty....

Ja też nie kojarzę. 

 

27 minut temu, Pawel napisał:

....Nie wiem czy z powodu awaryjności czy braku owych modułów operator zaczął wydawać dodatkową kartę...

Może i też o koszta chodziło. Sama karta zapewne tańsza. 

 

Godzinę temu, Adri napisał:

Witam,

Obecnie posiadam:

extra+ z canal+(8)-79.99 zł;

Mistrzowska piłka za 0 zł

Eleveny za 11.95 zł

Najem ultrabox+ za 5 zł

Multiroom standard za 10 zł.

Razem płacę 106.94 zł.

Umowa do 30 września. Jeszcze nie wysłałem wypowiedzenia.

Planowałem zachować to co mam pod warunkiem zejścia z opłaty za dekoder i może elevenów na 7.90 bo chyba tej zawartości nie da się mieć taniej.

No i właśnie zadzwoniła do mnie pani i zaoferowała pakiet superpremium+4k z netflixem, filmboxami za 124,99 wliczając multiroom. Umowa na 24 miesiące.

Nie słyszałem o takiej ofercie. Zapewne Netflix przez max kilka m. za free. Potem płacić normalnie. Nie ma w C+ Netflixa w gratisie na całą umowę.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, ircios napisał:

Nie słyszałem o takiej ofercie. Zapewne Netflix przez max kilka m. za free. Potem płacić normalnie. Nie ma w C+ Netflixa w gratisie na całą umowę.

Yhym, dzięki za odpowiedź. Może coś źle zrozumiałem. Jak zadzwoni w piątek to się wyjaśni.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, ircios napisał:

Wypowiedzenie może zmienić to, że aktywacje MR dostaniesz za free i może HBO na 5 m. w gratisie.  Nie ma MR bezpłatnego od ITI. Tylko abonenci po Cyfrze mający MR od lat,  dostają za 0.

Ja bylem klientem,,N,, i multirtom Premium pozostał mi za 0 zł. 

Już któraś umowa z kolei, gdzie mam MR za 0 zł. 

 

Początkowo płaciłem chyba 10 zł potem przedłużenie umowy na cały okres za 0 zł i tak zostawało 0 zł podczas kolejnych przedłużeń i ostatnie moje przedłużenie to również 0 zł za MR Premium. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...